924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Hyde Park
Strona 3 z 62 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Motocykle
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 13-05-2014 23:41
Pokapowałem się iż jako pierwszy widziałeś moje 944smiley

Szlifierki nigdy mi się nie podobały ale to Ducati jest piękne . Klasyczny wygląd i jeszcze piękna robota , klang tez niczego sobie . Kiedyś kupię ale właśnie coś w ten deseń .


Sumarycznie jest 3724;-)
Autor RE: Motocykle
Paluch Lakiernik
Użytkownik



Postów: 656
Miejscowość: Włocławek
Data rejestracji: 17.12.11
Dodane dnia 14-05-2014 00:28
O w morde, śliczne to Ducati. Zapomniałem już, że był taki model... Napiszcie coś więcej, jakieś zdjęcia może? Czy to 96rok?


8962262
Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 14-05-2014 10:18
a dziękuję - tez mi się spodobał. blisko byłeś to '97


944 - slawka robi wrażenie... - zrób temat dla auta (z fotkami wnętrza!) to sądzę że wielu osobom opadną szczęki na klawiaturę smiley - panowie, Sławek to mistrz okazji - poważnie.

no ale to temat o motocyklach.

jakoś przy tym supersporcie mimo że ma mniejszą pojemność i moc moje ST2 to nagle wielka ciężka krowa smiley - poważnie bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło to maleństwo jak się prowadzi.


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 14-05-2014 10:18
Autor RE: Motocykle
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 14-05-2014 13:51
Rety... sexi zadupek niczym cafe racer... Cudo!


Autor RE: Motocykle
Paluch Lakiernik
Użytkownik



Postów: 656
Miejscowość: Włocławek
Data rejestracji: 17.12.11
Dodane dnia 14-05-2014 16:44
Załóż temat o tym Ducati. Piękny jest naprawdę. A tego zadupka to chyba w nim nie ma wcale co ? Mocno mi dał do myślenia, chciałem zobaczyć po ile stoją na allegro ale widzę, że nie stoją wcale smiley 600 ładna, a są jeszcze 750 i 900...


8962262
Autor RE: Motocykle
porsche89
Użytkownik

Postów: 1218
Miejscowość: Łazy Woj.Górny Śląsk
Data rejestracji: 30.04.06
Dodane dnia 14-05-2014 20:17
Slawek290 weź mnie nie dołuj, z silnikiem Villersa był a teraz przywalony BMW "listonosza" pod ścianą stoi smiley w garażu !! Robimy włam ? Kuczę to byl klasyk, sztywna rama z przodu trapezy pojedyncze siodełko na sprężynach. Nie miał stacyjki, wyłączał się specjalną dźwigienką z linką która powodował dekompresję tłoka i gasł. Miał oryginalne opony STOMIL !!! smileysmileysmileysmiley o ja głupi !!!


944 2,7 '86/'89 kombinacja z trzech dawców lub z czterech teraz S2 look -Już u ludzi
924 2.0 '82
944 2,5 '84
Jeden rower górski
Czarna taczka '06

Edytowane przez porsche89 dnia 14-05-2014 20:26
9895738
Autor RE: Motocykle
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 16-05-2014 22:30
A ja przygody z 2 kółkami miałem dwie - motorynka w dzieciństwie a potem zdezelowana WSK którą rozbiłem o pobliską stodołę (tak to jest, jak się hamulców nie sprawdzi przed jazdą). Od tego czas na motocykl nie wsiadłem. smiley


Uwielbiam szybką jazdę autem, ale do motocykli w ogóle mnie nie ciągnęło i nadal nie ciągnie...


944 '86 3.0
996.2 C4 cabrio '02
997TT '06
Cayenne S Diesel '14
Macan GTS '16
ex:
944 S2 '89
Autor RE: Motocykle
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 16-05-2014 22:39
porsche89 napisał/a:
Slawek290 weź mnie nie dołuj, z silnikiem Villersa był a teraz przywalony BMW "listonosza" pod ścianą stoi smiley w garażu !! Robimy włam ?


Może zagadaj do niego ni z gruchy ni z pietruchy czy ma ten motocykl jeszcze coś mu go sprzedał , bo córka chciała mieć swoje moto smiley
Udawaj głupiego a najlepiej go wódą napoić i od razu na przyczepkę ładować .

Cóż też sprzedałem MO 4 na takim samym siodełku i trapezie przednim o ile się nie mylę za 1000 zł - oj ja głupi


Sumarycznie jest 3724;-)
Autor RE: Motocykle
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 16-05-2014 23:09
piterson napisał/a:

Uwielbiam szybką jazdę autem, ale do motocykli w ogóle mnie nie ciągnęło i nadal nie ciągnie...


O, Pietrek, napisałżeś to, com miał na myśli, alem nie umiał w słowa ubrać.

Choć, jak spod garażu mego dzisiaj Conradx wyjeżdżał na swym rumaku, to przez chwilę wydawało mi się, że może jest w tym jakaś magia...

Odwróciłem się, wszedłem do garażu i zabrałem się z powrotem do roboty smiley


Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 17-05-2014 08:40
dla mnie do przesiadki na ducati motocykle to był tylko środek transportu, ale ducati coś robi człowiekowi z głową (wielu twierdzi że to przez ten hałas gwoździ w karterze smiley ) i zapisałem się na jazdy doszkalające i zacząłem faktycznie przyjemność czerpać z jazdy - choć nie bedę ukrywał że na razie nadal do szybkiej jazdy trasy i wygłupiania się wolę samochody - natomiast na miasto motocykl nie ma konkurencji.

to dla mnie główne użycie motocykla - jeżdżę codziennie do pracy i w pracy trzymam garnitur i się przebieram - zaoszczędzam w ten sposób przynajmniej 1-1,5h dziennie - puls zaraz jak wychodzę z pracy mam odskocznię od myślenia o pracy smiley

miałem też Yamahe Majesty (najpierw 250 potem 400) i potencjalnie zaintereoswnaym wygodnym środkiem transportu zdecydowanie polecam. - szczególnei już zaawansowanym 400 - 170km/h i spalanie poniżej 4l/100km smiley spory bagażnik niezła wygoda, niezła ochorna nawet w deszczu i ogólnie totalna bezporblemowość.

no ale po ducati nei ma powrotu smiley

dzięki za miłe słowa o moim nowym zakupie - zakąłdanie tematu to chyba przesada nie dość że nie ma znaczka porsche to jeszcze ma znaczki ferrari smiley - też uważam że ten tyłeczek fajnie wygląda jak jest (nałożyłem jeszcze tylko nakładkę na siedzenie pasażera ale tylnych boczków nie zakaładam bo tak wygląda lepiej, zastanawiam się jakie lampy mu zostawić bo mam dwa zestawy do niego: soczewkowe lub oryginalny kwadratowy reflektor.

niedawno robiłęm w salonie przymiarki do H-D i kilka dni później miałme niesamowitą zajawke na Sportstera - jak mi sieuda wymyśleć które ducati zostawić to może poszukam. model Forty-Eight albo Iron wyglądają kapitalnie jak dla mnie - ciekawy jestem czy by sie sprawdziły na dojazdy do pracy.


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 17-05-2014 08:42
Autor RE: Motocykle
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 17-05-2014 13:15
Marta napisał/a:
marchewa napisał:
Choppery cruisery: Sprzety głównie do wyglądania i pierdzenia niż do jazdy - duze cieżkie, ze słabymi własciwościami jezdnymi, a nader irytujące jest ze wszystkie shadowy virażki i intrudery są "indywidualizowane" przez obwieszanie ich tymi samychi chinskimi lampkami z allegro. Jak dla mnie to taki folklor

Ale czemu Ciebie to irytuje? Jakoś to wpływa na Twoje samopoczucie?
Bo wiesz, ja mam takie "zindywidualizowane" VT600 (lakier lm9y, 90cm drag bar, zdjęty siisibar, na lampki z allegro jeszcze nie wpadłam, ale może wszystko przede mną smiley )
Moi koledzy mają fazy na czaszki i frędzelki. Może to kwestia starości (panowie 50+) i mody z zeszłego wieku. Nie przyszło mi do głowy, żeby się za nich wstydzić. Choć teraz już wiem, że powinnam smiley

marchewa napisał:A co lubie: turystyczne enduraki i supermoto. To sa sprzęty ktore w polskich realiach sprawdzają sie znakomicie. Pozwalaja na bezbieczną wygodna jazde a jak trzeba to mozna dolożyć chłopaczkowi na cbrce tak że z wrażenia mu adidasy pospadają.

I tu też się różnimy. Bo ja jeżdżę tym, co mi się podoba dla samej frajdy z jazdy, bez potrzeby wysadzania kogoś z butów.


Marta, ja jasno napisałem, że to moje prywatane zdanie, od tego mamy demokracje i wolnosc słowa zeby swoje opinie publicznie wyrażać. Ale jeśli chcesz to wyjaśnie dlaczego nie jestem fanem tych motocykli. Gatunek chopper i pokrewne został stworzony przez ludzi którzy byli outsiderami nie chcieli utożsamiać sie z ogółem ale i chcieli budzić respekt wśród społeczeństwa (cały chopperowy szał wywodzi sie z amerykańskiego półświatka motocyklowych gangów z lat 60-tych) moda trafiła na podatny grunt i skóry, czaszki, krzyże i niemieckie hełmy stały sie nieodzownymi atrybutami chopperowców. Niestety dzisiaj jest to juz zjawisko masowe, a wszystkie elementy chopperomanii przyjęły formę groteski. Niegdysiejszy budzacy postrach, tajemniczy nocny jeździc, jest dzisiaj trefnisiem z naklejonymi czaszkami na baku i paastikowym hełmie ala wehrmacht, albo raczej lord wader. Do tego dochodzą wybebeszone do cna tłumiki które powodują ze 40 konna 600-tka irytująco pierdzi niczym wsk berz tłumika. Wiem że sa ludzie którzy podchodza do tego z umiarem i nie przeszkadza mi że komuś podoba sie shadow i sobie nim jeździ, ale zauważam coraz więcej "night riderow" z krzyżami i to mnie śmieszy


Autor RE: Motocykle
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 17-05-2014 13:25
Paluch Lakiernik napisał/a:
marchewa napisał/a:
Scigi : jezeli ktoś twierdzi że w Polsce mozna jeździć ścigaczem to albo nie boi sie śmierci albo ma marne umiejetnosci jako motocyklista i nie wykorzystuje nawet 50% potencjału maszyny. 90% ścigaczowców to mistrzowie prostej a po pierwszym ciasnym winklu snują opowieści że opony za twarde, że droga za krzywa ... To sa sprzety dla ludzi którzy na prawdę potrafia jeździć i maja do tego drogi. W Polsce brak jednego i drugiego.
Choppery cruisery: Sprzety głównie do wyglądania i pierdzenia niż do jazdy - duze cieżkie, ze słabymi własciwościami jezdnymi, a nader irytujące jest ze wszystkie shadowy virażki i intrudery są "indywidualizowane" przez obwieszanie ich tymi samychi chinskimi lampkami z allegro. Jak dla mnie to taki folklor
A co lubie: turystyczne enduraki i supermoto. To sa sprzęty ktore w polskich realiach sprawdzają sie znakomicie. Pozwalaja na bezbieczną wygodna jazde a jak trzeba to mozna dolożyć chłopaczkowi na cbrce tak że z wrażenia mu adidasy pospadają

Pamiętaj, że nie ma motocykla idealnego. Każdy kupuję jakiś model w innym celu. Supermoto czy turystyk nie zastąpi Ci wszystkiego. Jak dla mnie supermoto nie nadaje się do jazdy w dwie osoby a lubie czasem gdzieś pojechać z moją kobietą. Turystyk znowu ma ciężki niezgrabny wygląd i jest raczej wolny i nudny. Żaden z nich nie zaspokoi moich oczekiwań. Poza tym zawsze zwracałem uwagę na to jakimi motocyklami jeżdżą aktualnie moi znajomi. Jeden ma ZX9, drugi GSXR1000 trzeci CBR900 więc nie będę ich ganiał na XT650.


Paluch polecam pojeździć Multistradą, navigatorem, Ktm-em lc8, czy choćby dl-em 1000 i zmienisz zdanie o turystykach, bo ja nie mówie o goldasie czy st1300. Wszystkie te motocykle nadaja sie do jazdy we dwoje duzo lepiej niż zxr750 a przyspieszenia rzedu 3 3.5 do setki gwarantują ze nie bedziesz jeździł z tyłu za cbrami. Powiem wiecej twarde zawieszenia ścigaczy w połaczeniu z naszymi drogami powodują że koło często traci przyczepność z nawierzchnia co sprawia z kolei że nie jesteś w stanie zrobić winkla tak jak supermoto czy choćby wspomniany turystyk. A nudne to jest dla mnie zatrzymywanie sie motocyklem co 50 km żeby kości rozprostować.


Autor RE: Motocykle
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 17-05-2014 13:27
Jacku, świetny ducat, stylizacja nie do podrobienia i włoska finezja, to jest to!


Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 17-05-2014 18:09
Dzięki, powiem Ci że wiele osób które go widzi - nawet zupełnie niemotocyklowych mówi że świetny jest - przyznam że nie spodziewałem się tak pozytywnego odzewu - myślałem że tylko mi się podoba taki staroć a tu naprawdę miłe i pozytywne reakcje - dzięki smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: Motocykle
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 17-05-2014 18:52
Ja lubie starocie a te ducaty są świetne. Generalnie włoskie motocykle lat 80tych i poczatku 90-tych są rewelacyjne weźmy gilere saturno 500/600, gilere rc600 gilere norgwest, cagive elefant, aprilie future no i wszelakie bimoty, te sprżety są genialne pod względem stylizacji a do tego poziom techniczny i wyposażenie przynajmniej w tych latach było zawsze krok do przodu przed japonią




marchewa dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marchewa dnia 17-05-2014 18:55
Autor RE: Motocykle
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 17-05-2014 18:59
świetna ta gilera.

tak to prawda z wyposażeniem nei ma co narzekać - tu w ducati z hamulcami nie ma co zmieniać - ten SS ma brembo wszystko od klamek przez zaciski po felgi smiley

kolejna ciekawostka to jaką różnice robi waga - SS waży 173kg, ST2 212kg - róznice we wrażeniach są niesamowite (np. ST2 ma dwie tarcze z przodu a SS jedną - wrażenia z opóźnienie na SS są znacznie lepsze!)


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/

Edytowane przez vip3r dnia 17-05-2014 19:18
Autor RE: Motocykle
Paluch Lakiernik
Użytkownik



Postów: 656
Miejscowość: Włocławek
Data rejestracji: 17.12.11
Dodane dnia 18-05-2014 01:10
marchewa napisał/a:
Paluch Lakiernik napisał/a:
marchewa napisał/a:
Scigi : jezeli ktoś twierdzi że w Polsce mozna jeździć ścigaczem to albo nie boi sie śmierci albo ma marne umiejetnosci jako motocyklista i nie wykorzystuje nawet 50% potencjału maszyny. 90% ścigaczowców to mistrzowie prostej a po pierwszym ciasnym winklu snują opowieści że opony za twarde, że droga za krzywa ... To sa sprzety dla ludzi którzy na prawdę potrafia jeździć i maja do tego drogi. W Polsce brak jednego i drugiego.
Choppery cruisery: Sprzety głównie do wyglądania i pierdzenia niż do jazdy - duze cieżkie, ze słabymi własciwościami jezdnymi, a nader irytujące jest ze wszystkie shadowy virażki i intrudery są "indywidualizowane" przez obwieszanie ich tymi samychi chinskimi lampkami z allegro. Jak dla mnie to taki folklor
A co lubie: turystyczne enduraki i supermoto. To sa sprzęty ktore w polskich realiach sprawdzają sie znakomicie. Pozwalaja na bezbieczną wygodna jazde a jak trzeba to mozna dolożyć chłopaczkowi na cbrce tak że z wrażenia mu adidasy pospadają

Pamiętaj, że nie ma motocykla idealnego. Każdy kupuję jakiś model w innym celu. Supermoto czy turystyk nie zastąpi Ci wszystkiego. Jak dla mnie supermoto nie nadaje się do jazdy w dwie osoby a lubie czasem gdzieś pojechać z moją kobietą. Turystyk znowu ma ciężki niezgrabny wygląd i jest raczej wolny i nudny. Żaden z nich nie zaspokoi moich oczekiwań. Poza tym zawsze zwracałem uwagę na to jakimi motocyklami jeżdżą aktualnie moi znajomi. Jeden ma ZX9, drugi GSXR1000 trzeci CBR900 więc nie będę ich ganiał na XT650.


Paluch polecam pojeździć Multistradą, navigatorem, Ktm-em lc8, czy choćby dl-em 1000 i zmienisz zdanie o turystykach, bo ja nie mówie o goldasie czy st1300. Wszystkie te motocykle nadaja sie do jazdy we dwoje duzo lepiej niż zxr750 a przyspieszenia rzedu 3 3.5 do setki gwarantują ze nie bedziesz jeździł z tyłu za cbrami. Powiem wiecej twarde zawieszenia ścigaczy w połaczeniu z naszymi drogami powodują że koło często traci przyczepność z nawierzchnia co sprawia z kolei że nie jesteś w stanie zrobić winkla tak jak supermoto czy choćby wspomniany turystyk. A nudne to jest dla mnie zatrzymywanie sie motocyklem co 50 km żeby kości rozprostować.


ZXR jest niewygodna, ma twarde zawieszenie, jest słaba z dolnych obrotów, silnik ma kiepską kulturę pracy, nie nadaje się do jazdy na jednym kole i jazdy z pasażerem. Mimo tego uwielbiam się na niej męczyć i nie zamieniłbym na inny motocykl tym bardziej w tej cenie. Kupiłem ZXR bo jest ładna, ma sportową sylwetkę i zawsze mi się marzyła.
Ciebie śmieszą jeźdźcy na chopperach a mi się zdaje, że takim Varadero czy DL1000 jeżdżą stare dziady co chcą jeździć wygodnie, za szybą, na wygodnej kanapie... mnie to jakoś nie kręci. Prędzej cos w stronę Hondy AfricaTwin, chociaż do lasu można pojechać smiley


8962262
Autor RE: Motocykle
Baba
Użytkownik

Postów: 52
Miejscowość: Jelcz Laskowice
Data rejestracji: 13.11.12
Dodane dnia 18-05-2014 11:15
faktycznie zxr nie jest najlepszy na świecie, ale faktycznie jest ładny szczególnie początek serii, "H". Jest to na tyle wyjątkowy sprzęt że w moim egzemplarzu wyskoczyły dwie korby naraz, a to się zdarza nie częstosmiley
Ja osobiście też jestem za endurakami, bo moim zdaniem są najbardziej wszechstronne. I tu muszę Marchewce przyznać wiele racji, bo ciężko znaleść fajniejszy motor niż navigator (rasowe enduro to to nie jest, ale przez krzaki da radę przejechać). Ma mega buta, super wygodne siedzenie którego nie znajdziecie nawet w xtz'tach, afrikach, transalpach itd, a do tego ma fajne hamulce. Z minusów: nie świeci i też tani nie jest...
Dlatego zostanę wierny XTZ660smiley
Autor RE: Motocykle
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 18-05-2014 13:32
Paluch,, o gustach sie nie dyskutuje, mi tez podobają sie cholernie niektóre sportowe maszyny, ale nie kupie sobie ich tylko po to żeby ładnie wyglądały, dla mnie w motocyklu wazne są jego cechy użytkowe. Tak jak pisałem przeszło przez moje ręce sporo motocykli i miałem okazje porównać. Jestem negatywnie nastawiony do ścigaczy w Polskich warunkach bo na varadero, v stormie czy multistradzie zrobisz to samo na polskich drogach co na cbr-ce czy r-1 natomiast masz jeszcze tę mozliwość że pojedziesz wygodnie w trasę z bagażami i pasażerem. Nie jest to moja odosobniona opinia bo znam wielu ludzi ktorzy latali np hayabusą a potem odkryli np ktm-a sm. Jeżeli posadziszm na r-1 i na v-stormie dwóch ludzi którzy potrafia jeździć, to wyższość ścigacza ujawni sie dopiera nadługiej prostej na której można sadzić 250km/h albo na torze wyścigowym. Chociaż słyszałem o chłopaku który jeżdząc na africe na torze poznań wprawiał w kompleksy 95% ścigaczowców. Ale to wszystko kwestia umiejętności i doświadczenia.


Autor RE: Motocykle
Paluch Lakiernik
Użytkownik



Postów: 656
Miejscowość: Włocławek
Data rejestracji: 17.12.11
Dodane dnia 18-05-2014 14:07
Zgadza się Marchewa. Każdy kieruje się czymś innym i ma inne oczekiwania od motocykla. Ja zazwyczaj jeżdże w promieniu 150 200 km od domu więc mi nie przeszkadza niewygodna pozycja. Jak bym pojechał na drugi koniec polski na zxr to pewnie by mi się odechciało turystyki. Tak jak jeżdżę mi odpowiada.
Z ciekawych i niedrogich motocykli poleciłbym Aprilię RSV tuono. Motocykl jest lekki, ma lepsze hamulce niż japońskie sprzęty, silnik to prawdziwy wariat, dobrze prostuje ręce smiley Tylko , że potrafi wziąć paliwka tyle co dwie GSXR.




Paluch Lakiernik dodał/a następującą grafikę:

8962262
Strona 3 z 62 < 1 2 3 4 5 6 > >>