924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Wszystko o Porsche 924
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Autor Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 15-01-2010 21:19
Jako, że i tak się wygadałem w jednym z tematów, dodatkowo wtajemniczony Misiek26 (dziękuję za przekazane informacje smiley ) cały czas coś 'insynuuje' smiley w temacie kolektorów wydechowych, odważę się w końcu założyć ten temat. Coś a'la Michał928 - temat in spe.

Jak wiecie, od miesiąca intensywnie szukam 924. Pozwolę sobie na krótką osobistą historię, zanim przejdę do konkretów.

Z samochodami mam do czynienia od dzieciaka, moja rodzinka jest bardzo zmotoryzowana. Prawko jazdy zrobiłem zaraz po 18-stce, później śmigałem już praktycznie moim (choć rejestrowanym na Mamę) Fiatem Uno 1.0, który wśród znajomych nosił nazwę 'Białej Strzały', przejechałem nim sporo kilometrów i miałem dużo przygód, co jest jednak materiałem na inny temat. Wstyd się przyznać... Na koniec go rozbiłem smiley, pewnego strasznie feralnego dnia, gdy wszystko szło nie po mojej myśli (to był jakiś pechowy czas, wcześniej samochód rozbił Ojciec, później Mama) . Strzała została reanimowana, jest teraz postrachem Olsztyna, jeździ nią moja Siostra. Ja po wyprowadzeniu się z domu, uzyskaniu pewnej niezależności, coraz bardziej kierowałem swoje myśli w stronę kupna samochodu. Jeździłem kilkoma furami w życiu i podobało mi się tylnonapędowe Volvo Ojca. Cóż, chętka na Porsche pojawiła się po grze Need For Speed: Porsche 2000, którą przeszedłem chyba z 10 razy. Po niej wiedziałem, że wcześniej czy później będę miał swoje Porsche, choćby się ziemia miała zapaść. W grze było 944 smiley Jedyną jego wadą było to, że skrzynia pozwalała się rozpędzić do 'tylko' około 250 km/h smiley Trzecim marzeniem... było Turbo.

Tak więc, chodziły mi różne myśli po głowie. Pontiac Fiero, pomysł padł ze względu na za drogie na mnie (wtedy) części. Później myślałem o Saabie 900 - tam było turbo, ale przedni napęd. Potem myślałem, a raczej Ojciec myślał o Volvo Turbo, które stało w Żukowie, ostatecznie okazało się szczepanem. Z resztą, gdzie w Volvo pożądany przeze mnie sportowy charakter?...

Gdyby nie allegro... Nie myślałbym nawet, że może... Stać mnie na Porsche. Ot, od niechcenia przeglądałem samochody w cenach do 10 tysięcy, przeglądałem listę, a tu w rubryce Porsche jest kilka egzemplarzy. Poszperałem w sieci, trafiłem tu, poczytałem więcej. I już wiedziałem - ma być 924. Chciałem jeszcze część pieniędzy oszczędzić na ewentualny gorszy czas (tudzież gitarę-kolejne drogie hobby...), więc patrzyłem na auta z niższej półki - byle do lata dojeździło, będzie czas w nich dłubać.

A potem zobaczyłem Pępowską Srebrną Strzałę. Najpierw pomyślałem, że fajnie, bo można obejrzeć auto - w końcu 924 widziałem na oczy może raz, do tego wziąłem je wtedy za 944. A później pojawiły się posty na forum, myśli zaczęły się kłębić w głowie... Później było kilka dni myślenia i nerwów. Nie chciałem nawet zbliżać się do tego auta, dopóki byłem niezdecydowany, póki głowa jeszcze w miarę pracowała. Ostatecznie - zadzwoniłem do właściciela. Wtedy dopiero zaczęły się straszne nerwy - przez ostatnie dni potrafiłem chodzić z gitarą dookoła stołu przez 2 godziny, brzdękać jakieś pierdoły i myśleć. Brać, nie brać? Dam radę, czy nie dam rady? A jak coś się sypnie? Jakaś stłuczka i bym sobie nie darował, a Golfistów na letnich oponach w środku zimy jest dużo... Ostatecznie doszedłem do wniosku, że to w końcu samochód, naprawić się (prawie) zawsze da, a życie jest zbyt nieprzewidywalne, żeby nie ryzykować czasem.

Niestety nie udało mi się jeszcze auta obejrzeć - miałem je poznać dziś - chciałem móc dziś powiedzieć, że biorę. Właścicielowi coś wypadło. W niedzielę lub poniedziałek kolejne podejście - sesja się zbliża, ciężko będzie ustalić jakiś sensowny termin... Tak więc... Jeżeli auto jest w stanie, o jakim mówi właściciel, jeżeli nie ma żadnych dodatkowych 'ale', całkiem możliwe, że będzie 931 Mk.I...

To takie moje potrójne marzenie: Sportowe RWD, Porsche, Turbo. Wszystko w jednym.

Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłem - opisałem swoje odczucia, jakoś już nikt nie może tego słuchać - od tygodnia nie da się o niczym innym ze mną porozmawiać.

To teraz treściwie:
Planuję zakup Porsche 931 Mk.I, rocznik '79.
Link z allegro jeszcze działa: http://allegro.pl/item828895801_porsche_924_turbo_170km_okazja_super_klasyk.html
Wersja francuska, stoi w Pępowie.
Chcę autko utrzymać we w miarę oryginalnym stanie. Ze spraw wizualnych myślę, jak ograniczyć choć trochę koszt wymiany tej tapicerki (ta krata... może jeszcze dojdę do wniosku, że zostanie, kto wie?). Mechanicznie... Dorzucenie intercoolera w lecie? Oprócz tego poprawa rzekomo 'niedomagających' elementów Mk.I, poprawionych w Mk.II...

To tyle na teraz, i tak się rozpisałem w większości nie na temat...
Trzymajcie kciuki i życzcie mi szczęścia, bo czuje, że będzie mi potrzebne...


Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 15-01-2010 21:30
Trochę źle robisz pisząc o tym na forum. Jeśli sprzedawca zagląda tutaj to będzie mógł cenę podbijać. No i najgorsza ze wszystkich opcji.. Strasznie się napaliłeś na to auto.. Lepiej na oględziny wybierz się z kimś chłodno patrzącym na temat.. Abyś później nie żałował.


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 15-01-2010 21:47
Dlatego nic nie pisałem wcześniej, mimo, że chodzi to za mną od jakiegoś czasu. Doszedłem do wniosku, że sprzedawca i tak nie ma innych chętnych na to auto, jeżeli chce je w końcu sprzedać, ktoś musi chcieć je kupić... Poza tym, na oględziny jadę z dość doświadczoną osobą w tym temacie, zanim kupię - dobrze się skonsultuję.

Strasznie się napaliłem... Nie nazwałbym tego tak. Raczej w końcu zdecydowałem, że mogę sobie pozwolić na 931.




Edytowane przez Pumba dnia 15-01-2010 21:55
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
igor
Użytkownik



Postów: 3865
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 15-01-2010 22:36
Pumba - zapowiada się kolejny ciekawy egzemplarz w klubie!!
co do foteli zostawiłbym w oryginalnym wzorze (on naprawdę ma klimat).
co do intercoolera i innych podobnych nie spieszyłbym się - płyniesz na głębokie wody... 931 is no joke... czytasz sobie o poczynaniach Michała - to wszystko naprawde kosztuje... a o zamienniki ciężko...

niemniej jednak - ekstra historia! fajnie, że cenisz te auta i mam nadzieję, że to auto (lub jakiekolwiek inne byś nie kupił) przysporzy Ci więcej miłych wspomnień niż problemów!

pojedź, przejedź się... przede wszystkim zobacz czy jest proste, wszystkie krawędzie, styki elementów czy jest równo. przejrzyj dokładnie skrzynię (jak chodzi) i silnik (doładowanie, ciśnienie, itp.). Bo jeśli coś jest nie tak, to będzie ciężko...

szczerze życzę Ci powodzenia!! no i kupuj jak najszybciej, bo warto czasem zaryzykować i zamiast 'normalnego dupowoza' postawić na Porsche - zwróci się z nawiązką smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
michal928
Użytkownik



Postów: 3379
Miejscowość: Raszyn
Data rejestracji: 20.10.06
Dodane dnia 16-01-2010 00:16
SUPER!!! Ciesze sie, ze ktos w koncu przygarnie to piekne auto i to w dodatku zostanie "z nami".
Dokladnie obejrzyj silnik i skrzynie - to najdrozsze elementy. Reanimacja skrzyni idzie w tysiace... Sprawdz czy nie zgrzyta przy redukcji biegow. Silnik nie powinien kopcic. Ja zdjalbym dolot i sprawdzil czy nie ma oleju z turba, wycieki to nie problem. Co najwazniejsze dokladnie patrz czy nie ma patentow - przywracanie do oryginalu moze sporo kosztowac. Sprawdz jak dziala sprzeglo - tez jest drogie. Hamulce to drobnostka i ogolnie reszta jest w maire dostepna i tania jak to do 924. Bedziesz w szoku jak to auto jezdzi! Ale zwroc uwage zeby nie bylo zbyt "mocne" bo to moze oznaczac przeladowywanie silnika i ryzyko jego uszkodzenia - one nie maja wskaznika doladowania i padajacy zawor wastegate ciezko wylapac - jak jest wszystko wg oryginalu to wtedy bedzie szarpac przy przyspieszaniu. Ogolnie powodzenia - mysl trzezwo jak pojedziesz kupowac - mi o dziwo sie to udalo i kupilem auto na spokojnie choc i tak bylem napalony i wiedzialem ze bedzie moje...


924 `76, 928 S `83 MANUAL, 931 S2 `81 (turbo), Boxster 2,5 `98, 924 '85 - bedzie kiedyś wydmucha, Boxster S `00, Boxster 2,7 `04, 931 S1 `79, 924 `78 ex Ciachowóz, 996 C4 Cabrio `00, Boxster 2,7 `01, 944 Turbo `86, 996 Turbo `03, 944 S2 `87, Boxster `98

Naprawa Porsche i nie tylko - mechanika, elektryka, modyfikacje... zapraszam (508 11 55 54) www.porschepana.pl
31356497
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 16-01-2010 00:35
Pumba napisał/a:
Strasznie się napaliłem... Nie nazwałbym tego tak...


Hehe.. Raz w życiu widziałeś 924, a i tak pomyliłeś je z 944. Piszesz o tym 24t jak o swoim chociaż nawet go nie widziałeś na żywo. To nie jest normalne, a napewno w taki sposób nie kupuje się auta, które stoi w miejscu od kilku lat. Przez minimum 3 lata nikt nim nie jeździł.. to wcale nie jest dobrze. Jak sam wspomniałeś "Doszedłem do wniosku, że sprzedawca i tak nie ma innych chętnych na to auto.." Pojawia się pytanie: dlaczego nie ma innych chętnych? Auto już jakiś czas jest na sprzedaż i nikt się nim nie interesuje? Zalecałbym większą ostrożność, a napewno przed zobaczeniem auta (o zakupie nie wspominając) nie planowałbym żadnych modyfikacji ("Dorzucenie intercoolera w lecie" ) smiley Wbrew pozorom życzę Powodzenia i trzymam kciuki.smiley Ciekawe jaki będzie finał Twojej opowieścismiley


Porsche 924 78' (...)
Porsche 924 78' (już nie ma)

"W Porsche psują się tylko dwie rzeczy: świece lub coś innego"
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Qbak
Użytkownik



Postów: 7451
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 16-01-2010 00:59
No ciekawy temat, ciekawy. Życzę Ci żeby auto okazało się godne kupienia i żebyśmy
je mogli podziwiać na imprezach w tym roku. Tak jak wszyscy piszą, myśl zanim
kupisz. Powodzenia! smiley

Napisz od razu jak oględziny i ewentualny zakup smiley


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.porscheshop.pl
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
igor
Użytkownik



Postów: 3865
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 16-01-2010 01:11
Pumba - wszyscy mówią 'myśl zanim kupisz' a Tobie i tak podyktuje serce... smiley
ale tak naprawdę to przyjrzyj się dokładnie... o nie jest zwykłe 924, gdzie z remontem silnika zamkniesz się w paru / kilku tysiącach... i wcale nie chodzi tu o robociznę, co o części...
zanim w ogóle tam pojedziesz przeczytaj wątek Michała bardzo uważnie i zobacz co może znaczyć posiadanie 931... gdyby nie motywacja Michała i wyrozumiałość Agi (to też jest bohaterka i za to jej szacun!! swoją drogą... jak tam kuchnia? smiley ) to by nigdy nie zrobił tego auta (nie wspominając o $$$$$$$).

ja jak kupowałem pierwsze Porsche (a raczej pierwsze dla siebie, bo pierwsze tak o to kupiłem w ciemno dla brata), to napalałem się z 5 razy i nieraz byłem na wyciągnięcie ręki od kupna wymarzonego cacka, cały czas upierając się, że TO jest okazja i że się nie powtórzy... na szczęście ojciec za każdym razem sprowadzał mnie na ziemię. i dziękuję mu dziś za to, bo gdyby nie on, nie kupiłbym pierwszej eSki...

924 ok, 924s też spoko... ale 931 jako pierwsze Porsche... powtórzę to: wypływasz na głębokie wody smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76


Edytowane przez igor dnia 16-01-2010 01:16
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
porsz
Użytkownik

Postów: 1116
Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 19.04.06
Dodane dnia 16-01-2010 05:58
podejrzewam żeś człeka zamęczył emilami,pytaniami itp,człek ci dopłaci abyś tylko dał mu spokój ,powodzenia ci życzę i aby dobrze chodziło jak weźmiesz smileysmiley


968 92r czerwony (dziwny porsiołek) (było)
924 78r czarny (w posiadaniu,, na sprzedaż
944 86 biały ( przerobiony na biało czerwony)zmienił właściciela
buggy 69r czerwony (w posiadaniu)

i teraz nie wiem w co wsiąść smiley smiley
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 16-01-2010 07:23
@Igor - przeczytałem temat Michała smiley A co do foteli, to się zobaczy. Jeszcze, jak mówi Mammoth trochę trzeba i tak poczekać, żeby powiedzieć cokolwiek sensownego
@Mammoth - Sceptycyzm też jest mile widziany, studzi głowę. A wszystkie modyfikacje, które nie są konieczne... I tak daleka jeszcze droga do lata smiley
@porsz - właśnie na to liczę smiley
@Michał928 - dziękuję za rady, na pewno skorzystam, na pewno się przydadzą.
@Qbak - Będę myślał... Tak myślę.

Dobra, czas do pracy. Napiszę coś po oględzinach. Dziękuję wszystkim za rady smiley


Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Bluebird Tomek
Użytkownik



Postów: 1826
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 15.04.09
Dodane dnia 16-01-2010 09:18
Nie chcę zapeszać, ale gratuluję realizacji marzeń, bo wiem, że nawet jak to nie wypali to ktoś z takim zapałem Porsche Turbo będzie miał smiley


Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Misiek
Użytkownik



Postów: 3476
Miejscowość: Jelenia Góra
Data rejestracji: 16.05.07
Dodane dnia 16-01-2010 16:24
Pumba smiley Najważniejsze podążać za marzeniami, potem może już być troszkę pod górkę.
Do listy wrzuconej prze Michała928 dorzuciłbym jeszcze przede wszystkim dokładne obejrzenie kolektora wydechowego - jest to seria 1 i może być tam bardzo krucho. W razie czego remont silnika serii 1-szej jest na pewno bardziej ekonomiczny niż serii 2.
Jest to rocznik 79 i powinien zostać na żółtych blachach w oryginale - jeśli mechanicznie jest ok to naprawienie wnętrza będzie dużo lepszą inwestycją niż zabawy w przerabianie. Po prostu szkoda.
Nie wiem jak z tymi reflektorami w PL... skoro od 1-go mogą być tylko białe a nie żółe.

Na intercooler bym się nie napalał - szkoda takiego auta na takie zabawy, chociaż to już zależy wyłącznie od właściciela.
Nie wiem czy się da podejść trzeźwo do takiego auta, ale do czasu pierwszej awarii będzie dawać mnóstwo radości smiley
No dobra... tyle marudzenia smiley

No i to by było na tyle z tym moim 924 postem smiley



było:
924 Turbo (931'82) - Ihasa green metallic niestety ... Odjechało w świat ;-(

924'81 - Alpinweiss - ponoć gdzieś jeździ koło Wrocławia
924'77 - RHD - Poszło na części

Lista turbo prosiąt w PL
Mapa Polskich Transaxli
7884203 www.mauser98k.internetdsl.pl
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Qbak
Użytkownik



Postów: 7451
Miejscowość: Rawa Mazowiecka/Warszawa
Data rejestracji: 03.08.07
Dodane dnia 16-01-2010 16:37
Jeżeli ma żółte blachy (tak jak Misiek piszesz) to wydaje mi się, że nie musi mieć
zmienianych. Przecież o to chodzi w zabytkach, żeby były w takim stanie jak wyjechały
z fabryki. Jeżeli przerejestrujesz na białe (da się?) to wtedy już będziesz musiał mieć
białe.


924 2.0 N/A - 83' Targa LM8U
Tor Poznań 2:04,992
Mapa Polskich Transaxli

QBAK - nowe części (i akcesoria) do Porsche
www.porscheshop.pl
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 16-01-2010 16:37
Nie będzie rejestrowany na żółtych blachach, zostanie w oryginale, bo takie samochody lubię najbardziej. Żółte reflektory - już się orientowałem - to w tym modelu kwestia wymiany żarówki. Co do przeróbek w mechanice - Mammoth ma rację, na razie skupię się na tym, żeby go dobrze obejrzeć - zagalopowałem się smiley

Qbak - jest wciąż niezarejestrowany w Polsce - jednak z opłat został tylko ewentualny recykling, reszta przygotowana do rejestracji - przynajmniej tyle dowiedziałem się od właściciela.




Edytowane przez Pumba dnia 16-01-2010 16:39
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 16-01-2010 17:32
Powodzenia! Najpierw przy kupnie... smiley



944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
PIeszczoH
Użytkownik

Postów: 4951
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 07.04.06
Dodane dnia 16-01-2010 23:49
powodzenia Życzę.

Trzeba mieć marzenia i pasję, życie bez pasji jest trochę jakby puste...
tak więc realizuj swoje marzenia i rozwijaj pasje...


SPRZEDAM:
ORYGINALNE ZESTAWY FILTRÓW 924S/944/S/S2/968
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=11740
Przewody Paliwa:
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=9843#post_149432
Tarcza sprzęgła 924S/944/S2 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6169#post_93610
rurka do nagrzewnicy 944: http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6127
element wybieraka przy skrzyni http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5936
tłoki 2,7 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5970
stab 20mm http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5239#post_78519
Rolka napinająca rozrządu 24s/44 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6291
KUPIĘ:
mocowania/uchwyty spoilera przód 944/944S http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6186

ZAMIENIĘ - BŁOTNIKI 944 I EU na BŁOTNIKI 944 I US

Szukam:
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=17&thread_id=6071#post_92228

SZUKAM ZDROWEGO 924S - może mieć korbę co wyszła bokiem, albo być niekompletna, ważne żeby buda była prosta bez tony szpachli i korozji.

__________________________
Porsche 924S '86 3,0 210PS
Jeep Grand Cherokee 2001 V8 - sprzedany
Honda Accord Aerodeck '89 - sprzedana
Garbus '60 - skończył w rękach Porsza
__________________________
Porsche 924 - Nothing even come close
1290383
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 17-01-2010 12:21
Spróbuj go teraz nie kupić.... smiley Ban gwarantowany smiley

Trzymam kciuki!
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 17-01-2010 21:40
chętnie bym z tobą po niego pojechał jeżeli można to nawet teraz
spotkałem w zeszłym roku tych ludzi z Pępowa i widziałem kilka ich samochodów -rewelka



1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Apa13
Użytkownik



Postów: 397
Miejscowość: Warszawa/Ciechanów
Data rejestracji: 20.01.08
Dodane dnia 18-01-2010 17:32
i jak samochodzik??


Artur 944 '83
3136093
Autor RE: Pumbowa Srebrna Strzała (?)
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 18-01-2010 18:36
A weź przestań, jużem się wkurzył po prostu. Spóźnialstwo pewnych Panów w pracy, gówniana pogoda i podejście niektórych ludzi do pracy skutecznie przeszkodziło mi w obejrzeniu auta dziś smiley... Jestem umówiony na jutro rano, o ile tylko nam pogoda znów nie dokopie... Zachciało się kupować auto zimą, do tego zaraz przed sesją smiley


Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>