924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Jak to zrobić...
Autor przeciwmgielne 928 - Canada USA
Krybar
Użytkownik

Postów: 130
Miejscowość:
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 11-04-2019 12:50
Jak rozwiązujecie temat montażu przeciwmgielnego w sztukach z USA czy Kanady by przejść przegląd? Czy montujecie w zderzaku lampę tak jak w europejskich wersjach i podłącza się to w jakiś prosty sposób?
Autor RE: przeciwmgielne 928 - Canada USA
Krybar
Użytkownik

Postów: 130
Miejscowość:
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 23-04-2019 13:53
Dodam to co podrążyłem, może kiedyś ktos bedzie potrzebowałsmiley Generalnie można dostać jeszcze nową lampę przeciwgielną (384 pln) oraz gumową ramkę do obsadzenia w zderzaku(42 pln). Operacji jeszcze nie przeprowadziłem ale dzięki uprzejmości Michała wiem że ramkę montuje się w belce tylnej, tak samo światło, końcówki przy lampie dostępne po jakieś 9-12 pln, trzeba przeprowadzić instalację do deski i zakupić włacznik przeciwgielnych, wciąż dostepny (ok 210 pln) i zamontować go w miejscu gdzie wersje US/Canada mają przycisk zerowania licznika kilometrów, 3 z dołu po lewej stronie. Generalnie wyjdzie parę stów, ale wyglad najbardziej zbliżomy do wersji europejskiej, jedyne wątpliwości efekt wizualny, gdyż lampa wychodzi praktycznie przy samym lewym "kle" (kieł, kła? ni ch... nie wiem jak to brzmi w liczbie pojedyńczej smiley jak już kiedyś przekuje to opracowanie na efekt, wrzucę zdjęcia.
Autor RE: przeciwmgielne 928 - Canada USA
kuna
Użytkownik

Postów: 52
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 03.12.18
Dodane dnia 03-05-2019 16:08
czeka mnie ten problem w 928... na pewno nie chce oryginalnego rozwiązania w zderzaku... bo wygląda to słabo (tak jakby w Porsche sobie o przeciwmgielnym przypomnieli na przeglądzie homologacyjnym)

w swoim garbusie wywaliłem jedną żarówkę od wstecznego i zastąpiłem czerwoną 21W "przeciwmgielna" (oczywiście po przepięciu elektryki), przeglądy przechodzi.

a przy okazji - jak w Europejczykach włącza się tylne przeciwmgielne?


928S 1985 M28/43 G2811
Autor RE: przeciwmgielne 928 - Canada USA
Krybar
Użytkownik

Postów: 130
Miejscowość:
Data rejestracji: 18.04.16
Dodane dnia 14-05-2019 13:22
Z tego co się dowiedziałem to w miejscu gdzie w Canada/USA masz po lewej stronie kurnika zerowanie licznika kilometrów, montujesz wyłącznik do przeciwgielnego, tak maja europejczyki a zerowanie licznika jest gdzieś pod deską. Kwestia "orygnialności" temat rzeka, sam co jakiś czas się zastanawiam czy coś robić jak się podoba czy jak było oryginalnie. Na razie wygrywa poglad że oryginalność bardziej przemawia za wartością pojadu niż nasze indywidualne gusta które moga się kiedyś spadkobiercy czy kupujacemu nie podobac smiley