924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor dostawcy czesci do naszych 924'orek
Ketchup
Użytkownik



Postów: 245
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 20-07-2006 20:06
Pomysl do napisania tego postu podsunal mi Kolek. Sam pamietam borykalem sie co gdzie i jak kupić.
Mysle ze ten temat pomoze wielu osobom. cos podobnego widzilem na PCP.

1. Jelenia Gora - Slawek tel. 602 802 158.
Kolo wydaje sie byc rzeczowym i wszystko wiedziec, ale nie dokonca tak jest .Ja sam dosltalem od niego tylnia belke z lat 80 i narazie robi za wieszak smiley. Jak u niego kupowac najlepiej po numerze z Pet'a. wtedy nie ma niedomowien.

2. Poznan - Marek pachu924@wp.pl. Na razie kupilem tylko jedna czesc, i to 20%- 50% taniej niz u innych. Posiada warsztat i kilka rozebranych 924'orek .

3. Szczecin - ...... Pilatus ma namiary i napewno cos napisze (prosze Jacku)

4. Ciechanow - zlomowiec . ceny zadna rewelacja, powiedzial bym ze w poruwnaniu z Poznaniem 30% drozej. ale moze niektorym na miejscu . namiary ma Bary.

Pewnie jest jescze kilka takich miejsc w Polsce o ktorych nie wiem, ale wlasnie po to ten temat smiley i tu pozostawiam pole do popisu "starym wyjadacza" smiley


Pozdrawiam 924 78rMaciek -Ketchup
Autor RE: dostawcy czesci do naszych 924'orek
Ketchup
Użytkownik



Postów: 245
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 20-07-2006 20:21
no i wkradlo sie kilka bledow. no coz upaly skleroza itp.smiley
Poznan pahu924@wp.pl

Ciechanow to Ciechocinek przy trasie A1 od strony Gdanska przed przejazdem kolejowym.



Pozdrawiam 924 78rMaciek -Ketchup
Autor RE: dostawcy czesci do naszych 924'orek
bary
Użytkownik

Postów: 8
Miejscowość: Praust bei Danzig (1000m od wylotuA1)
Data rejestracji: 16.07.06
Dodane dnia 21-07-2006 02:07
To ya uzupełniam
Ciechocinek. Dokładnie Nowy Ciechocinek na A1 za przejazdem patrząc od Łodzi z prawej. Dwa rozebrane 924. Jeden całkiem ładny i jeszcze całkiem nie rozbebeszony. Kupa idealnych detali, szyby, blachy. Drugi - totalny złom z blachami zperforowanymi na wylot. Skorupa z szybami, zawieszeniem i zardzewiałym blokiem silnika bez osprzętu. Poza tym - sporo części w rozsypce. Bo kolesie mieli już takie auta wcześniej.
Dla wielbicieli kolorytu. Kierownik (tak go tu mianują) To duuży choć niski koleś z dużą ilością precjozów obciążających szyję. Ceny ustala patrząc na niebo - w zależności od pułapu chmur. I według Ketchupa nie są one niskie. Kto wie - może miałem pecha bo na niebie akurat latały obłoczki stratosferyczne Tyle. Pozdrawiam!
Autor RE: dostawcy czesci do naszych 924'orek
pahu924
Użytkownik

Postów: 94
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 09.08.06
Dodane dnia 13-08-2006 14:26
To moze tylko dopowiem i zaprosze wszystkich na moja strone www.porscheczesci.pl
Na placu w dniu dzisiejszym parkuje piec 924 i cztery 944 smiley
Zawsze o tym marzyłem i spełniło sie smiley
Pozdrawiam Pahu