924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor Komplet foteli 924/944
pahu924
Użytkownik

Postów: 94
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 09.08.06
Dodane dnia 09-01-2007 22:24
Pisze o tym na forum bo to ostatnia okazja na kupno przedstawionych ponizej foteli. Fotele w idealnym stanie były zamontowane w 944 83 rok.
Czarny material i logo porsche nigdy nie zastapi skóry ale moim zadniem w naszych autach wyglada naprawde dobrze.
To fotele z pierwszego mojego 944 (traci sentymentem ale moze zostaną w kraju smiley )
Po drugiej stronie palca 300 euro dlatego mysle ze warto sie zastanowic.
Ostatecznie zadecydowalem ze po zakonczeniu tej aukcji fotele sprzedaje poza granicami naszego kraju.

http://allegro.pl/item154811144_porsche_924_944_komplet_foteli_ostatnia_okazja.html




pahu924 dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez pahu924 dnia 09-01-2007 22:25
Autor RE: Za Drogo i nie pisz bzdur
JUNGI
Użytkownik

Postów: 110
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.11.06
Dodane dnia 10-01-2007 18:31
Kolego pisze do ciebie z niemiec w tej chwili kupilem takie same fotele w idealnym stanie za 200 euro wiec prosze nie wypisuj bzdor, bo jak bys dostal taka cene tutaj to bys dawno sprzedal te fotele.
Prosze ciebie nie motywuj niczego ze w niemczech to tyle kosztuje bo tego niewiesz a ja tutaj mieszkam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. dostalem gratis tylna rolete do prosiaka czego od ciebie bym nie otrzymal.
Wiem bo do ciebie w sprawie foteli dzwonilem
Autor RE: Komplet foteli 924/944
pahu924
Użytkownik

Postów: 94
Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 09.08.06
Dodane dnia 10-01-2007 20:21
Widzę ze mnie dobrze znasz, kolego zapewne to ja mam słabą pamięć, ale jakoś nie przypominam sobie rozmowy z Tobą na temat wyżej wymienionych foteli.
Każdy z użytkowników tego forum może wejść na ebay.de i samemu sprawdzić ceny.
http://fahrzeugteile.search.ebay.de/porsche_Sonstige_W0QQcatrefZC6QQcoactionZcompareQQcoentrypageZsearchQQcopagenumZ1QQfclZ3QQfgtpZQQfposZ13505QQfromZR2QQfsooZ1QQfsopZ1QQftrtZ1QQftrvZ1QQga10244Z10425QQlopgZQQsacatZ23016QQsadisZ200QQsaprchiZQQsaprcloZQQsargnZQ2d1QQsaslcZ3QQsbrftogZ1QQsofocusZunknown
Łatwo jest cos napisać zdecydowanie trudniej to udowodnić kolego.
Tak się skalda ze ja mieszkam w Polsce a do Niemiec jeżdżę raz w tygodniu i tez wiem ile, co kosztuje oraz jaka cenę mogę uzyskać za poszczególne części do Porsche.
Przykład klamki do Porsche944 z napisem Porsche komplet u nas to 300 zł tam 200 euro itp..
Nie twierdze ze okazje się nie zdarzają oby było ich więcej.
Twoja teoria ze jak bym dostał ta cenę w Niemczech to już dawno bym je sprzedał mogę uznać za bzdurę jak sam napisałeś.
To ze sprzedaje części do Porsche jest wynikiem tylko i wyłącznie mojej pasji do Porsche i tylko pasji.
Napisałem o tym na forum tylko i wyłącznie kierując się dobrem użytkowników Porsche a nie jak twierdzisz motywując kogoś do kupna opisywanych foteli.
Dowód - zrobię dokładnie tak jak napisałem.
Nastepnym razem zanim kogos obrazisz- pomysl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szacunek


Autor RE: Komplet foteli 924/944
tkacki
Użytkownik

Postów: 372
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 10-01-2007 22:10
Pachu, sprawdź proszę PW.


CP9A/4G63
We are not what we own.