924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Autor Pomka Hamulcowa
Azazel
Użytkownik

Postów: 93
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.03.06
Dodane dnia 22-05-2007 17:42
Możliwe że jutro zdecyduje sie na kupno pompki hamulcowej jesli nic ze stara ja i mechanik nie wymyślimy. Jutro bowiem ją rozbierze i wtedy się okaże. Tu pytanie ma ktoś z was sprawną na sprzedaż? Ktoś kiedyś mówił że są 2 rodzaje. Czym się różnią i czy jak jeden wyjme a wsadze inny to będzie chodzic? Ile taka pompka używana wg. was kosztuje i jeśli ktoś ewentualnie ma na sprzedaż to ile za nią chce?
pozdrawiam
PILNE smiley


azazel.fotosik.pl-1984r 2.0 4biegi smiley
azazel.fotosik.pl
Autor RE: Pomka Hamulcowa
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 22-05-2007 23:53
Ta starsza ma mniejszą średnicę czyli miałbyś mocniejsze hamowanie ale ma też czujniki do załączania świateł więc musiałbyś czymś te dziury na dziury na czujniki załatać. Nie powiem, że to zła opcja - dłuższy skok pedału ale mniejsza siła nacisku potrzebna na pedale.
Autor RE: Pomka Hamulcowa
Azazel
Użytkownik

Postów: 93
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.03.06
Dodane dnia 24-05-2007 01:09
Panie i panowi alarm odwołany. Dzwonie dzisiaj do mechanika czy już patrzył na ta pompke i czy musze zamawiać takową a on mi riposte posłał , tu cytat : 'auto jest gotowe prosze po niego przyjechać' smiley Szczena mi opadła i pytam a co z ta pompka a on na to że 2 uszczelki wymienił (poszukał, poszperał, pomyślał i zrobił) i pompka pieknie działa. Takich mechaników to ze świeczką szukać a że juz pare razy u niego byłem to wiem że robi solidnie a nawet jakby co to nie boi się zwrotów na gwarancji ( mi się jeszcze i paru osobom po jego robocie nie zdarzyło). Jakby ktoś szukał dobrego mechanika w okolicy Bielska to chętnie go polecę.
Pozdrawiam


azazel.fotosik.pl-1984r 2.0 4biegi smiley
azazel.fotosik.pl
Autor RE: Pomka Hamulcowa
Azazel
Użytkownik

Postów: 93
Miejscowość:
Data rejestracji: 19.03.06
Dodane dnia 24-05-2007 01:10
u la la ale gafa.
Juras dzięki bardzo za pomocsmiley


azazel.fotosik.pl-1984r 2.0 4biegi smiley
azazel.fotosik.pl