924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Hyde Park
Autor POMOC dla mojego serdecznego kolegi Kuby
parasol
Użytkownik

Postów: 135
Miejscowość: Tychy
Data rejestracji: 27.01.09
Dodane dnia 09-09-2019 11:07
Cześć Koledzy, mój dzisiejszy post dotyczy sprawy zupełnie nie związanej z tematem naszych pięknych samochodów. Zorganizowałem zbiórkę pieniędzy dla mojego przyjaciela Kuby, ale do rzeczy... Z Kubą znam się już dobre kilkanaście lat, dawno temu połączyła nas pasja do jazdy na rowerze, ja zrezygnwałem z pasji ze względu na karierę zawodową. Kuba z kolei brnął w temat, ale do rzeczy: jego największym marzeniem był wyjazd do Tajlandii, aby móc objechać ją rowerem. Sam wyjazd udało mu się zrealizować, natomiast problemy pojawiły się na miejscu... Wiadomo wyczynowa jazda na rowerze niesie za sobą spore ryzyko ... Kuba miał wypadek na rowerze, ale jak się okazało największe problemy pojawiły się podczas hospitalizacji- są problemy z pokryciem kosztów leczenia Kuby, ubezpieczyciel najzwyczajniej w świecie umywa od tego ręce ... Mama Kuby wiedząc, że prowadzę własny biznes zgłosiła się z prośbą do mnie, uruchomiłem na własną rękę swoje kontakty, ale mimo wszystko wciąż brakuje sporej części kwoty. Oczywiście zbiórkę organizuję za zgodą Kuby. Powiem wprost, zebrałem dzięki Pomagam.pl 606zł, poza zbiórką około 1000zł. Jest to niestety kropla w morzu. Zbliża się też termin, kiedy to Kuba będzie musiał uregulować koszty hospitalizacji... Wierzę w moc naszego forum, oraz Facebooka, stąd też ten post. Jeżeli ktoś nie chce, lub nie może wspomóc finansowo, to proszę chociaż o udostępnienie linku smiley
LINK do zbiórki: pomagam.pl/tajlandiakuba
1881662