924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Hyde Park
Autor Serwis aut "egzotycznych" i ekskluzywnych na Dolnymśląsku
Cember666
Użytkownik

Postów: 613
Miejscowość: Wrocław / czasem Wałbrzych
Data rejestracji: 17.05.14
Dodane dnia 17-08-2017 19:52
Witajcie, od lat nurtuje mnie kwestia jak przytoczona w temacie, przypuśćmy że ktoś sprawi sobie Maserati, Porsche,Bentley'a, Rolls'a etc. i co dalej ? Z Porsche można zacisnąć zęby i do ASO we Wro, z Beniem próbować w grupie VW, ale co np. z Maserati, ASO Fiata da radę ? I druga kwestia to gdzie ewentualnie wyżej wymienione auta sprawdzić przedzakupowo ?


Autor RE: Serwis aut "egzotycznych" i ekskluzywnych na Dolnymśląsku
pokrzept
Użytkownik

Postów: 284
Miejscowość:
Data rejestracji: 25.08.14
Dodane dnia 17-08-2017 20:13
W zakresie serwisu aut marki Maserati warto porozmawiać z kolegą Mario1942, który swego czasu przerabiał bodajże BiTurbo i starsze Quatroporte. Więcej informacji na temat warsztatów i kosztów serwisowania tych aut szukałbym na forum ForzaItalia.
Autor RE: Serwis aut "egzotycznych" i ekskluzywnych na Dolnymśląsku
mario1942
Użytkownik



Postów: 169
Miejscowość: Bologna
Data rejestracji: 16.05.11
Dodane dnia 17-08-2017 20:51
Melduję się... smiley
Z nowym Maserati nie ma problemu, podobnie z prawie nowym. Jeśli mówimy o 4200, Coupé, QP V i starszych to... Również nie jest źle. W samym Poznaniu znam przynajmniej trzy miejsca gdzie wiedzą wystarczająco o tych autach, żeby podjąć się napraw.
Wiem też o człowieku z Łodzi, no i zostaje jeszcze Arkuszowa w Warszawie.
Pierwsze z brzegu ASO Fiata raczej nie da rady. I nie wolno się dać nabrać na "tak, zrobimy" - prawie każdy mechanik chce z początku spróbować robić doświadczenia na Maserati smiley
Poza tym problem leży nie w warsztatach, tylko w częściach i jakości konstrukcyjnej Widelców smiley


Było:
924 "Barszczyk" 85'
Jest:
Porsche Boxster 987
9994190
Autor RE: Serwis aut "egzotycznych" i ekskluzywnych na Dolnymśląsku
Duke
Użytkownik

Postów: 1193
Miejscowość: okolice Warszawy
Data rejestracji: 17.09.14
Dodane dnia 17-08-2017 22:14
Sorry za offtop, ale po Barszczyku, którego nikt nie chciał u nas i pojechał za granicęsmiley, przyszedł Cayman. Jak wrażenia po przesiadce z transaxle'a?

Siedziałem w Caymanie i tak jak w 944 mimo wysokiego wzrostu mnóstwo miejsca nad głową, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia(chciałem Caymana jako kolejne auto), nie miałem niestety okazji jechać, linia mi się bardzo podoba, ale osiągi za $$$ nie wydają się przekonujące.


In:
2009 Audi S4 416KM manual, torsen + szpera
1989 Porsche 944 S2 Guards Red, Szwajcar
Out:
1989 Mercedes 300CE
1988 Porsche 944 Celebration Edition (M757)

Edytowane przez Duke dnia 17-08-2017 22:16
Autor RE: Serwis aut "egzotycznych" i ekskluzywnych na Dolnymśląsku
mario1942
Użytkownik



Postów: 169
Miejscowość: Bologna
Data rejestracji: 16.05.11
Dodane dnia 18-08-2017 19:38
Duke napisał/a:
Sorry za offtop, ale po Barszczyku, którego nikt nie chciał u nas i pojechał za granicęsmiley, przyszedł Cayman. Jak wrażenia po przesiadce z transaxle'a?

Siedziałem w Caymanie i tak jak w 944 mimo wysokiego wzrostu mnóstwo miejsca nad głową, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia(chciałem Caymana jako kolejne auto), nie miałem niestety okazji jechać, linia mi się bardzo podoba, ale osiągi za $$$ nie wydają się przekonujące.


To jest auto dla osob, ktore 'chca miec Porsche'. Z definicji nie robi wielkiego wrazenia, ale jezdzi jak Porsche, brzmi jak Porsche i wyglada jak Porsche.
Ogolnie w najblizszym czasie odbieram MX5 RF i powiem szczerze, ze w Mazdzie wszystko jest lepsze - lacznie z radoscia z jazdy smiley A kosztuje tyle samo.


Było:
924 "Barszczyk" 85'
Jest:
Porsche Boxster 987
9994190