924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Problemy techniczne
Autor 924, 83 r. szukam blacharza/lakiernika wielkopolska/lubuskie/zachodniopomorskie
jacobthebaker
Użytkownik



Postów: 21
Miejscowość: Gorzów Wlkp/Poznań
Data rejestracji: 27.07.15
Dodane dnia 12-10-2020 19:44
Cześć,

Szukam blacharza/lakiernika do swojego Porsche 924 z Gorzowa Wlkp, Poznania, Szczecina lub okolic. Auto po 2.5 letniej odbudowie mechanicznej teraz przyszedł czas aby zająć się estetyką.
Auto stało 18 lat gdy je kupiłem, częściowo garażowane.
Auto chcę oddać do napraw blacharskich oraz polakierowania w części/całości.

Do zrobienia, foto pod linkiem na samym dole:
- dach: prosty, bez rdzy, ślady po kleju + pęknięcia wierzchniej warstwy. Lubię patynę czasu więc jeszcze nie wiem czy nie pozbędę się tylko kleju i zostawię tę część jego historii na widoku
- prawy bok: tylny błotnik przerysowany (wgniotka +- 0.5 cm głębokości bez rdzy), drzwi do naprawy (pod lusterkiem wgiotka +- 1cm głębokości, nieregularna, rdza + lusterko), prawy błotnik przedni 2 ogniska korozji
- lewy bok prosty, delikatne pęknięcia zewnętrznej powłoki, bez rdzy, lusterko do lakierowania
- tył: ktoś kiedyś próbował coś łatać nad tylną lampą, rdza przy klapie, zderzak od innej wersji kolorystycznej prosty
- pas przedni zdemontowany, prosty, wypiaskowany
- detale (małe wżery na lampach, otarcia na przednim zderzaku etc.)

Potrzebuję polecenia kto może wykonać naprawę w miarę przyzwoitych pieniądzach. Wierzę, że uda się to zrobić taniej niż za 15-20k PLN. Ma wyglądać ok, z lupą go oglądał nie będę, ma 40 lat 🙂

Auto nie jest i nie będzie autem wystawowym, ma dawać frajdę z jazdy, być seryjne, korozją musi być zaopiekowana (nie chcę aby się to pogłębiało) i ma w miarę dobrze wyglądać na pierwszy rzut oka. Bedzie garażowane, nie będzie jeździć zimą. Perfekcjonistą nie jestem i ono także nie musi takie być. Auto robię dla siebie, pod siebie 🤞

Nie zmieniamy koloru, zostawiamy serię szary metalik, nie malujemy komory silnika, wnęk etc. Nadkola, progi, spód zdrowy.

Będę wdzięczny za każde polecenie, dziękuję!
Auto mogę oddać w nowym roku.

Link do zdjęć:
https://app.photobucket.com/u/jacobthebakerrr/a/a9caa907-da17-491a-bc5f-00fa3f7f4fe2
Autor RE: 924, 83 r. szukam blacharza/lakiernika wielkopolska/lubuskie/zachodniopomorskie
Lukasz_944
Użytkownik

Postów: 74
Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 03.10.18
Dodane dnia 12-10-2020 21:09
W tym roku malowałem całą S2 w firmie Perfect Color koło Żar. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi ale również ceny. Polecam
www.electro-clim.com.pl
Autor RE: 924, 83 r. szukam blacharza/lakiernika wielkopolska/lubuskie/zachodniopomorskie
jacobthebaker
Użytkownik



Postów: 21
Miejscowość: Gorzów Wlkp/Poznań
Data rejestracji: 27.07.15
Dodane dnia 13-10-2020 10:55
Lukasz_944 napisał/a:
W tym roku malowałem całą S2 w firmie Perfect Color koło Żar. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi ale również ceny. Polecam


Łukasz - a jak wyszło to kosztowo jeśli mogę spytać?

Dzięki!
Autor RE: 924, 83 r. szukam blacharza/lakiernika wielkopolska/lubuskie/zachodniopomorskie
jacobthebaker
Użytkownik



Postów: 21
Miejscowość: Gorzów Wlkp/Poznań
Data rejestracji: 27.07.15
Dodane dnia 13-10-2020 10:59
Ale jeśli to to białe z września na ich fejsie to całkowicie inny stan niż mój.
Cena zapewne znacznie niższa.