924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Problemy techniczne
Autor Co myślicoie o LPG
Borys
Użytkownik

Postów: 26
Miejscowość:
Data rejestracji: 03.01.07
Dodane dnia 11-01-2007 20:31
Witam!!
Co myślicie o LPG ???
Pytanie ograne, ale zawsze aktualne i wiadomo ilu Polaków tyle opinii, więc piszcie, co myślicie!!!

Ja rok temu zamontowałem instalacje LPG BRC reduktor Tecno do około 150 KM i na początku średnio kupę palił osiągi żadne!!!!! Ale to się zmieniło po pierwszej serwisowej regulacji gościu musze powiedzieć ze się znał na tym, bo mówi ze trzeba będzie przyjechać jeszcze raz, ale ustawił na słuch lub na wyczucie nie wiem, ale Prosiak miał kopa różnica miedzy paliwem a gazem dla mnie raczej nie odczuwalna jeździłem na trójce 150 bez żadnych problemów a na czwórce dalej na maxa. Ale był pewien mankament palił 20 litrów a może nawet więcej i to był ten minus!!!! Druga regulacja gościowi powiedziałem, co i jak to pojechaliśm na spaliny i ustawił mi go ekonomicznie, czyli teraz jak jeżdżę tak po mieście i niedalekie trasy to 13 do 14 l a na trasie pali, 11 ale już nie ma takiego kopa!!
Jak zakładałem gaz miałem silnik po remoncie i jak trochę pojeździłem zaczęła mi walić głowica i się praktycznie rozleciała, ale gościu mi mówił jak ją robiłem ze już nie jest za specjalna i się zastanawiam czy gaz przyspieszył ten proces?!!

Co myślicie o tym?!
Gaz jest na pewno na razie ekonomiczniejszy na razie zobaczymy czy nie podrożeje!
2603063