924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] Porsche do dokończenia ;)
AdamWalenda
Użytkownik



Postów: 1127
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 17.06.11
Dodane dnia 26-05-2020 14:31
OPIS:
Może znajdzie się ktoś tak szalony jak ja, jak by ktoś był chętny to mogę odsprzedać w dobre ręce mój niedokończony projekt. Jak się nie znajdzie chętny to pewnie kiedyś znajdę chwile go ukończyć. Jak na razie kończę odrestaurowanie pięknego, perfekcyjnego 924, i 944 turbo, dodatkowo mam jeszcze kilka innych porsche i już za dużo tego. Jak by ktoś przejął ode mnie ten projekt do dokończenia to jestem skłonny zamienić go na jakiegoś boxa albo 30.000 zł do małej negocjacji. Dwójka dzieci, firma żony, moja firma, milion spraw na głowie, no kurcze nie mam się kiedy zabrać za to auto, żeby je skończyć. Może znajdzie się ktoś z konkretną propozycją to ją rozważę, szkoda żeby auto się zmarnowało. Co do auta buda po blacharce, zawias i układ hamulcowy przeszczepiony od turbo, poszerzki broadfood, pokrywa silnika laminat, błotniki i nosek laminat, lampy GTP, klaposzyba oryginał strosek. Budę trzeba polakierować i poskładać wszystko na gotowo. Mam cały środek, fotele "sportsitze", czarne wykładziny, decha do regeneracji popękana i dużo drobiazgów. Auto zapodkładowane i tak przepycham pomiędzy podnośnikami bo mi miejsca brakuje za dużo auto już mam. Wał napędowy jest, nie ma skrzyni i silnika (ale jak ktoś konkretny bedzie to mam jeden silnik od Ski i skrzynkę które trzymam co prawda na zapas, ale może się dogadamy). Jak by co to na tych srebrnych felgach bo czarne założyłem na swoje turbo smiley

CENA:
30.000 zł ewentualnie zamiana na jakiegoś boxa. Mogę dopłacić.

KONTAKT:
adamwalenda@op.pl
516762076

FOTO:










Edytowane przez AdamWalenda dnia 26-05-2020 14:33