924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] Porsche Boxster 2001 2,7 manual
sufjaf
Użytkownik



Postów: 251
Miejscowość: Orzesze
Data rejestracji: 18.07.07
Dodane dnia 27-10-2021 18:33
Witajcie,

Jakiś czas temu do mojego Boxa 986 dołączył młodszy brat 987. W związku z tym w garażu zrobiło się ciasno i dlatego wystawiam na sprzedaż 986. Samochód jest z rocznika 2001. Wersja z silnikiem 2,7 oraz skrzynią manualną. Silnik jest zalany olejem Mobil1. W silniku były wymienione świece, płyn chłodniczy oraz wszystkie filtry. Został także wymieniony uszczelniacz wału korbowego pod sprzęgłem. Podczas tej wymiany zostało zweryfikowane łożysko IMS, które jest w idealnym stanie (mam z tej operacji nagrany filmik). Oczywiście obie uszczelki IMS zostały wymienione na nowe oryginalne. Sprzęgło jest w dobrym stanie. Alternator został zregenerowany, bo łożysko szumiało. W czasie kiedy ja jestem właścicielem tego auta została wymieniona także jedna z chłodnic klimatyzacji na nową. Teraz układ jest szczelny i mocno chłodzi. Dach rozkłada się i składa płynnie. Szyba w dachu jest nowa. Dach został wyprany i zakonserwowany środkiem do impregnacji dachów cabrio. Przednie lampy wyglądają jak nowe i mają założone soczewki. W nocy świecą bardzo jasno. Tarcze hamulcowe i klocki mają znikomy przebieg. Na nadwoziu nie widać żadnych oznak korozji. Wnętrze jest zadbane.

Samochód jest dość dobrze wyposażony. Ma siedzenia sportowe, windshot, licznik z komputerem pokładowym oraz owiewki ala speedster. Tłumik to Eberspaher, który zdecydowanie ładniej brzmi od oryginalnego, szczególnie w wyższym zakresie obrotów. Stan tłumika jak nowy, prawdopodobnie wymieniony przez poprzedniego właściciela.

Samochód kupiłem z bardzo lekko uszkodzony przodem. Podczas naprawy został wymieniony przedni zderzak. Pozostałe elementy nie wymagały wymiany. Mam zdjęcia obrazujące jak wyglądało uszkodzenie.

Żal mi rozstawać się z samochodem w takim stanie ale mam ograniczoną ilość miejsca w garażu i za dużo samochodów (mam w tej chwili 3 kabriolety). Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem to zapraszam do kontaktu na prv. Chętnie się spotkam, pokażę auto. Można je oglądać także od spodu czy z miernikiem lakieru. Na miejscu chętnie opowiem całą historię samochodu. Mam w domu także tester Porsche, więc można sobie posprawdzać błędy z każdego elementu pojazdu, który umożliwia diagnostykę przez OBD.

Kontakt na prv, lub 737 173 861

Samochód trafił na OLX w cenie 48500zł
https://www.olx.pl/d/oferta/porsche-boxster-2-7-manual-CID5-IDMeuDj.html


___________________________
Sufjaf eee.. znaczy Tomek smiley

911 996 '05 targa
boxster 987 '05
supra MKIII 4.0 V8 Lexus power smiley
Mercedes W202 smiley
Audi A4 Cabrio quattro 3.0 ASN
Allroad BAU
hmm Peugeot 508

Edytowane przez sufjaf dnia 30-10-2021 04:13