924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] Porsche 924 raczej na części
Marko84s
Użytkownik



Postów: 425
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 22.01.09
Dodane dnia 05-09-2009 11:00
Witam koledzy niestety muszę sprzedać swoje autko remont blacharski jakiego wymaga będzie dla mnie zbyt trudny nie mam warunków do tego.
Auto jest obecnie rozebrane ale odpala i jeździ.
Będzie raczej z przeznaczeniem do rozbiórki.
Z większych zalet auto ma silnik po remoncie dokonanym w 2002r
posiada elektryczne szyby działające ale brak przełączników szyb (były jakieś dorabiane)
halogeny z przodu i z tyłu
zawieszenie nie wymagające interwencji naprawczych było sprawdzane na stacji diagnostycznej przeze mnie jedynie tylne amory do wymiany ale mam kupione już używki
przekładnia kierownicza bez luzów
niedawno wymieniłem zbiornik paliwa

Posiadam wszystkie części potrzebne do złożenia go

Z ciekawostek mam komplet szklanek do niego ale nie wiem czy zostały z remontu czy ktoś kupił na wymianę na pewno są używane

Jest też sporo zapasowych części takich drobiazgów typu klamki uszczelki zaślepki.

Jedyne co sobie zostawiam to fotele przednie (oddaję jeden stary z autem) oraz jeden komplet felg (sprzedaję na pająkach z zimówkami)

Sprzedał bym go chętnie tylko w częściach ale nie mam miejsca żeby go rozebrać dlatego muszę całość oddać.

Dodam jeszcze że silnik odpala bez problemów miał problem z odpalaniem na ciepłym ale trochę poczyściłem styki i problem narazie zniknął jedyna bolączka to niewyregulowany K-jet i leje dużo paliwa co objawia się dziwnym dymem z rury jak auto odpalę na gazie to nie dymi więc sądzę że to benzyna niedopalona tak kopci.

Za auto chciałbym 2000 zł myślę że to nawet okazyjna cena bo sam silnik jest wart około 800zł do tego zapasowe szklanki które jeśli są dobre to też nie mało kosztują.

Aha i auto ma przegląd do grudnia a OC do stycznia sprzedaję z ubezpieczeniem więc w wypadku wyrejestrowania nowy właściciel dostanie zwrot niewykorzystanej składki.

Z powodu stanu rozbioru auta najlepiej odebrać lawetą.

Cena oczywiście do negocjacji smiley

To oczywiście nie koniec mojej przygody z Porsche




Edytowane przez Marko84s dnia 05-09-2009 11:05
Autor RE: [S] Porsche 924 raczej na części
igor
Użytkownik



Postów: 3869
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 07-09-2009 07:45
ehhh szkoda... sorry, ze to powiem, ale 'a nie mowilem'.... smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76