924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: [I] Porsche 928 S4 skrzynia manualna /Łódź
rolo
Użytkownik



Postów: 1152
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 03.08.11
Dodane dnia 26-02-2013 09:26
Wojciechu, dzięki za świetne galerie ale prosze nie rób tak już więcej, bo wielu zacznie myśleć nad zmianą modelu smiley
Piękne te 928-mki stojące w hali. Aż się prosi powiedzieć: a teraz wszyscy uruchomcie silniki .... i siedzieć i słuchać smiley


924 '84 2.0 125 KM
Autor RE: [I] Porsche 928 S4 skrzynia manualna /Łódź
WOJCIECH
Użytkownik

Postów: 210
Miejscowość: ŁÓDŹ
Data rejestracji: 20.10.11
Dodane dnia 26-02-2013 10:05
Pokazałem tę przestrzeń bo to styl , klimat ,sądzę że kaska nie jest bez znaczenia , więc tu powstaje pewien konflikt z młodymi gniewnymi. Oni startują dopiero w tej przygodzie . Pokazłem te pliki bo jest tu ukryta informacja ,iż do 928 trzeba dojrzeć .W szeregu jest miejsce dla każdego ., tylko jeden musi się napracować a inny kupuje .Jakże ubogi jest ten co nie rozumie swego autka i próbuje za wszystko zapłacić czasami słono . Potem nażeka że mechanik był zły?. Tam ginie pasja . 928 to klimat to żadne specjalne cudo. Na rynku jest pełno marek za wydumaną kaskę dla snobów , którzy często nie umieją kożystać z posiadanych autek , wpadają do stawu , łamią na pół , itd. Zwróćcie uwagę na to, że duża część zlotowiczów miała jakieś modyfikacje ich autka żyją w garażach .

Edytowane przez WOJCIECH dnia 26-02-2013 10:55
Autor RE: [I] Porsche 928 S4 skrzynia manualna /Łódź
Vjackmax
Użytkownik



Postów: 151
Miejscowość: Jasienica
Data rejestracji: 25.05.09
Dodane dnia 26-02-2013 10:30
kurcze na tej hali wyglądają jak modeliki w skali...
ale widok !

ciekawe co to za ustrojstwo przy wydechu (zdjęcia z lustrem) ?

pozdr, jacek


Vjackmax
911 Carrera 4 (964) Targa
wyprodukowano 1329 szt.
911 Carrera S (997)
Ofiarra Ferrari
Autor RE: [I] Porsche 928 S4 skrzynia manualna /Łódź
WOJCIECH
Użytkownik

Postów: 210
Miejscowość: ŁÓDŹ
Data rejestracji: 20.10.11
Dodane dnia 26-02-2013 11:07
Kolego to turbina , są strony z dokładniejszymi obrazami takiego doładowania.
Kiedyś pytano mnie o koncepcje wydmuszki + klatka dla928 ..Ten temat mam tez zebrany ale musze zrobić jakieś katalogi tematyczne .

Sygnalizuję jeszcze jeden kierunek pożytecznej a nieskomplikowanej modyfikacji .,dojącej bardzo wymierne efekty. Wypłaszczenie płyty podwozia , to powinniśmy wypracować technologicznie .Chętnie wysłucham podpowiedzi - sugestii . Temat otwarty.

Edytowane przez WOJCIECH dnia 26-02-2013 11:19
Autor RE: [I] Porsche 928 S4 skrzynia manualna /Łódź
Bluebird Tomek
Użytkownik



Postów: 1826
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 15.04.09
Dodane dnia 13-03-2013 10:11
Dla uporządkowania przeklejam wypowiedź Wojciecha dotyczącą tego auta z innego wątku:

WOJCIECH napisał/a:
Tu z całą powagą mogę potwierdzić , iż ta łódzka sztuka sprowadzona ze stanów , ta biała z dodatkową klimą - jest jedynym godnym uwagipojazdem serii 928 , oczywiście dla faktycznego fana - kupca.Z racji na ciekawą i żadką kofigurację jest to sztuka dla kolekcjonera .Podejżewam, że chyba ostatnia z takiej serii w Polsce . Cena tego auta będzie już tylko rosła .
To przepaść dzieli auto poznańskie z racji szczegulików ,nie powinny stawać koło siebie .Ta uwaga dotyczy także auta z Kimbexu w stanie przed ranowacją . Co będzie później pokaże czas a może jakiś zlot 928.



Strona 3 z 3 < 1 2 3