924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Hyde Park
Autor zlosliwi sasiedzi
Ketchup
Użytkownik



Postów: 245
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 18-07-2006 13:40
Jestem ciekaw jak reagujecie na sasiadow ktorzy mowia:
Ze samochod za glosno chodzi??
Ze za glosno odpala rano (i ich biedne uszka bola od chalsu)
Ze parking pod blokiem to nie warsztat.
A tak wogóle to mozna parkowac dwa bloki dalej.
Strasza policja i straza miejska
i bym mogl wymieniac tak jescze przez kilka minutsmiley
Czy ktos z Was mial juz wezwana policje, podczas naprawy prosiaczka???


Pozdrawiam 924 78rMaciek -Ketchup
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
Zwierz
Użytkownik



Postów: 585
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 18-07-2006 13:56
jak nie jest w godz. 22-6 to niech sie pierd.... jak sie rarząco zakłuca spokuj nie w ciszy nocnej to mogą sie pały przyczepić ale porsche to nie jest dragster na hamowni więc pał to chyba nie masz sie co bać. Kiedyś straż miejska mocno szukała dymu i czpeili sie mnie że zmieniam olej w seicento na ulicy a nie na posesji i wogóle czy to warsztat i tak dalej, to ja im mówie że nie robie na posesji bo potrzebuje równy teren a nie jest to warsztat tylko zmieniam olej mojej dziwczynie (znaczy w jej samochodzie), dalej gadka: a jak zostawie plamy ? to mówie że posprzątam, no to że im sie skończyły argumenty chyba to powiedzieli że jutro przyjadą sprawdzić czy nie ma plam to mówi że proszę bardzo. Jak odjeahcli to włąśnie mi sie przewróciła bańka z olejem, coś tam podsypałem i olałem.... pies z kulawą nogą się nie czepił


PORSCHE 924 '81 2.0, targa, szary, (poTOMowy), żółte tablice (pojazd zabytkowy)
2849325
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 18-07-2006 14:42
No ilość decybeli z wydechu jest chyba określona w przepisach (?). Ja mam dosyć głośny. Moi sąsiedzi jeszcze nic nie mówili ale może to być dosyć upierdliwe jeśli 100 razy sprawdzasz czy dobrze wchodzi na obroty, regulujesz i tak w kółko... Ja staram się odjeżdżać trochę dalej jeśli planuję robienie długo hałasu a przy okazji można sprawdzać na drodze jak jeździ.
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
Wojciek
Użytkownik



Postów: 324
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 18-07-2006 21:11
A ja mam najcichszy samochód na ulicy. Nie wiem jak to możliwe, ale tak właśnie jest. Szum alternatora jest głośniejszy niż wydech. Jeżdże, można by rzec, "arystokratycznie" smiley
1776338
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 18-07-2006 22:44
Mnie sie sasiedzi nie czepiaja. Jeden mechanik odkad kupilem porschawe( ta druga 924) zawsze odpowiada mi dzien dobry i chyba mnie bardziej polubil...nie wiem. Drugi natomiast raz na jakis czas zada to samo pytanie : "Jak szybko pojedzie?" i patrzy sie przez plot i chyba podziwia. Zero skarg, moze dlatego ze przejezdzam autkiem jakies 80km miesiecznie i wiekszosc nie pod domem, tu prowadze prace porzadkowe smiley


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
tomaszek355
Użytkownik

Postów: 51
Miejscowość: kraków
Data rejestracji: 25.02.06
Dodane dnia 19-07-2006 16:18
ja tez mam ten sasm problem z sasiadem czepia sie wydechu.


aktualnie bez 924 ale są myśli nad 924 ponownie lub 944
nie podano nie podano nie podano nie podano nie podano
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
sliwa
Użytkownik



Postów: 637
Miejscowość: Pruszków
Data rejestracji: 14.06.06
Dodane dnia 20-07-2006 08:47
u mnie zero czepiania sie i aż sam sie dziwie bo jest dość głośny a jak w zime maluchem jeździłem (jest o wiele cichszy) to co chwilę ktoś wyskakiwał... może to dla tego że nie wyjeżdzałem z mojej ulicysmiley


Było: 924 '82 ('78)
Jest: skundlone 944, niski mały wóz, wysoki mały wóz i miks duroplastu z rdzą
Autor RE: zlosliwi sasiedzi
tkacki
Użytkownik

Postów: 372
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 20-07-2006 09:02

A ja myślałem, że tylko ja mam upierd... sąsiadów. Moi czepiaja się czego innego, ale gdyby mi "weszli" na auto to bym chyba nie wyrobił....

Mam kolegę, który sprzedał mi kilka niezawodnych tekstów na sąsiadów. Np: kiedy sąsiadka się przyp... warto powiedzieć "Przepraszam bardzo, ale Pani jest tak brzydka, że nie jestem w stanie z Panią rozmawiać ani an Panią patrzeć. Przykro mi. Nie mogę.". Podobno działa. Wypróbuję jak przyjdzie na to czas.



CP9A/4G63
We are not what we own.