924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - części i inne
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Czarne ubrania 924 - oficjalny :)
dpacior
Użytkownik



Postów: 149
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 02.03.06
Dodane dnia 10-12-2008 22:35
jeszcze jedno od frontu, btw - sorki za jakosc zdjec, ale robione kom. Jakos cyfry sie jeszcze nie dorobilem smiley


--
Pozdrawiam
Darek

Porsche 944s2 M030 90r.

dpacior dodał/a następującą grafikę:

1431886
Autor RE: Czarne ubrania 924 - oficjalny :)
Lewis
Użytkownik

Postów: 18
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.06.09
Dodane dnia 10-06-2009 16:19
Sorki że odgrzewam temat, Jestem tu nowy i sam robie sobie koszulke forumowąsmiley. Niewiem czy są jakieś umowy z poprzednimi koszulkami ale ponieważ mam firme robiącą koszulki z nadrukami( taka lekka reklama) chciałbym sie zapytać czy jest możliwoś dostania loga i napisów w większej rozdzielczości.
Ewentualnie jakby kogoś jeszcez to zaintresowało to z chęcią zrobie ich więcej.
Jek bym dostał logo to moge projekt i zdjęcia gotowej podać na forum.
Głównie cena tych poprzednich mnie załamuje bo te 40zł to bardzo dużosmiley
Dotego pod koniec miesiąca dojdzie mi hafciarka, a haft naprawde super ze znaczkiem porsche wygląda.smiley

Edytowane przez Lewis dnia 10-06-2009 16:20
Autor RE: Czarne ubrania 924 - oficjalny :)
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 10-06-2009 16:37
Lewis..poczytaj tutaj: http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=1438&rowstart=40

Dokładnie to post Pilatusasmiley
Autor RE: Czarne ubrania 924 - oficjalny :)
Lewis
Użytkownik

Postów: 18
Miejscowość:
Data rejestracji: 09.06.09
Dodane dnia 10-06-2009 16:52
Doczytałem i w ogólnej dyskusji nie dokońca rozumiem czy moge zrobić tę koszulka i podac na forum czy nie. Logo rozumiem że jest czyimś projektem i adres strony ma prawa autorskie. Nie zamieżam więc używać czyjegos projektu.
Jednak logo porsche i modelu( łącznie z formą napisu) jest zastrzeżone prze firme porsche wiec dokładnie trzymając sie przepisów tez moja firma nie ma prawa go uzywać ani zadna inna bez zgody porsche.
W takim razie moge użyć loga porsche tylko nie oficjalnie.
I teraz ważne pytanie czy moge te koszulki (może jeszce jakieś inne ubiory i gadzety) podrzucić na forum? Z moim projektem, ewentualnie jak administratorzy by chcieli to forumowe także moge wytwozyć.
Tylko niechce nikomu wchodzić w droge jeżeli oficjalne koszulki mają już jakiegoś jednego i jedynego wykonawce.
Autor RE: Czarne ubrania 924 - oficjalny :)
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 10-06-2009 17:28
Nie mamy jedynego słusznego wykonawcy koszulek klubowych.
Logo i napisu Porsche używasz na własną odpowiedzialność, bo to znaki towarowe nalerzące do Porsche i chyba tylko oni mogą chcieć Cię za to ścigać.
Logo strony jest autorstwa Gotki.
Nie mamy jedynego słusznego wykonawcy koszulek klubowych - do tej pory robił to, z dobrym skutkiem, ElastiC. Ceny faktycznie nie są najniższe i jasne jest, że coś na tym zarabia - wolno mu.
924.pl nic na koszulkach, nalepkach, smyczach itp. nie zarabia. Jeśli robimy je sami to sprzedajemy po kosztach, jeśli robi ktoś inny, to on wyznacza cenę (w której my nie partycypujemy).
Nikt nie ma monopolu, więc nikomu w drogę nie wchodzisz.
W ciągu najbliższego tygodnia niestety nie będziemy mieli czasu zająć się sprawą koszulek klubowych (przygotowania do imprezy w Ułężu).
Potem możemy wrócić do tematu.

pzdr
jacek(pilatus)
Strona 3 z 3 < 1 2 3