924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Nasze auta
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 31-03-2008 13:15
No to i ja dołączę do tego zacnego grona z fotkami mojegosmiley

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/jadaksporsche.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/17.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/16.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/15.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/10.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/5.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/1.jpg[/img]

[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924%20show/2.jpg[/img]

Oczywiście mój wpis z postu drwala został usuniętysmiley Wiec nie powielam wątku i foteksmiley


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...

Edytowane przez jadak dnia 31-03-2008 13:25
Autor RE: Moje maleństwo:)
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 31-03-2008 13:29
bardzo ladny stan samochodu ! wszystko ladnie sie trzyma pierwszej serii.

ponoc biale sa najszybsze... tak mowia.

fajne radio smiley i deska wyglada na niepopekana.

przyjemnie. Obejrzymy auto "live" na muchowcu w sobote 12.04.08 ? smiley


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87
4640739
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 31-03-2008 14:00
drwal napisał/a:
bardzo ladny stan samochodu ! wszystko ladnie sie trzyma pierwszej serii.


I po długich namysłach w większości tak zostanie ( dołożę podłokietnik, bo mam taki głupi nawyk, że go potrzebuję)
Niestety mocno zharatany jest fotel kierowcy na zewnętrznym boczku, więc trzeba będzie do tapicera ( terminy są choresmiley ) i jak się nie da inaczej to będzie trzeba dać nowe poszycia ( choć gdyby się udało...smiley )

drwal napisał/a:
ponoc biale sa najszybsze... tak mowia.


No ba...

drwal napisał/a:fajne radio smiley


No nie...?smiley

drwal napisał/a:i deska wyglada na niepopekana.

Niestety - jest troszkę pęknięć, ale dość drobnych, do wypełnienia. Przez chwilę myślałem, żeby założyć skórzane obszycie, ale takie zdejmowalne, żeby zabezpieczyć dechę, ale nikt nie chce się podjąć zrobienia takiego, więc chyba tylko wypełnię i wypoleruję.

drwal napisał/a:przyjemnie. Obejrzymy auto "live" na muchowcu w sobote 12.04.08 ? smiley


Niestety nie - 12.04 mam umówioną wizytę chrześnicy - przyjeżdża przywieźć zaproszenie na I Komunię, więc nie mogę dziecka zawieść. Ale zobaczycie live na pewno. W najbliższym możliwym terminiesmiley


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Moje maleństwo:)
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 31-03-2008 14:08
bierz chrześnicę ze sobą ! ot taki dodatkowy prezent na Komunię smiley


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87
4640739
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 31-03-2008 14:23
drwal napisał/a:
bierz chrześnicę ze sobą ! ot taki dodatkowy prezent na Komunię smiley


Dodatkowy prezent ma już obiecanysmiley Targam ze sobą prosiaka bo obiecałem jej, że ją zawiozę do komuniismiley Żona chce mnie przekląć bo to oznacza wyjazd w dwa samochodysmiley (dzieci się kiepsko prosiakiem wiezie, zwłaszcza, ze jedno ma pół roku a na tylnych fotelach pasów nietsmiley ) ale już się pogodziła z tą myśląsmiley


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Moje maleństwo:)
RomanS
Użytkownik



Postów: 53
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 13.06.07
Dodane dnia 31-03-2008 15:26
Ładne cacko. A tak przy okazji zapytam. Ten czarny pas na progu i pod zderzakiem to był fabrycznie czy nie? Też mam taki. Troche mi się nie podoba i tak się zastanawiam czy go nie zamalować.


RomanS
1471473
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 31-03-2008 17:20
RomanS napisał/a:
Ładne cacko. A tak przy okazji zapytam. Ten czarny pas na progu i pod zderzakiem to był fabrycznie czy nie? Też mam taki. Troche mi się nie podoba i tak się zastanawiam czy go nie zamalować.


Niech Cię ręka boska broni jeśli nie chcesz zepsuć orginału...To malowanie fabryczne. Zobacz jakikolwiek katalog.


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Moje maleństwo:)
sliwa
Użytkownik



Postów: 637
Miejscowość: Pruszków
Data rejestracji: 14.06.06
Dodane dnia 31-03-2008 17:55
piękne 924 smiley Fotka wnętrza mnie rozwaliła - niczym z salonowego folderu Porsche smiley Zdecydowanie jedno z ładniejszych 924 na forum!


Było: 924 '82 ('78)
Jest: skundlone 944, niski mały wóz, wysoki mały wóz i miks duroplastu z rdzą
Autor RE: Moje maleństwo:)
ciachu
Administrator



Postów: 4081
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 29.01.06
Dodane dnia 31-03-2008 19:08
Piękne, piękne - tylko gdzie obszerny opis, historia? W końcu dział 'nasze auta' to nie tylko galeria.. poczytać również by się chciało smiley


www.924.pl
951'88 284KM 421NM
996C4S'02
ex: 924'78, 928S2'86, 944'86
6925558 www.924.pl
Autor RE: Moje maleństwo:)
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 31-03-2008 21:21
Ładne autko, widzę że miałeś podobne szczęście jak ja.
Jeździsz nim czasem na Prądnicką smiley ? Mam nadzieję że zobaczę to 924 jako pierwszy z forum!

PS ciachu ma absolutną rację - proponuję adminom od razu kasować posty bez obszernego opisu smiley
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 01-04-2008 10:08
sliwa napisał/a:
piękne 924 smiley Fotka wnętrza mnie rozwaliła - niczym z salonowego folderu Porsche smiley Zdecydowanie jedno z ładniejszych 924 na forum!


Bo ja normarnie dobry w robienu zdjemć jezdem...( i skromny teżsmiley )

ciachu napisał/a:
Piękne, piękne - tylko gdzie obszerny opis, historia? W końcu dział 'nasze auta' to nie tylko galeria.. poczytać również by się chciało


Już opisywałem historię autka, więc nie chciałem się powtarzać coby mnie admini nie pogonilismiley Ale jak sobie życzycie to proszę....

Dawno, dawno temu...a nie, tak to ja córce zaczynamsmiley wam nie muszęsmiley

A poważnie - prosiak stał przy drodze na 4-ce zaraz za Bochnią ( a właściwie nawet jeszcze w Bochni...jakieś 150 metrów przed tablicą z napisem) z karteczką na przedniej szybie. Stał dość długo, a ja dość długo się opierałem, żeby przy nim nie stanąć (nawet nie wiecie jakie to było trudne - przejeżdżać dwa razy dziennie obok prosiaka do sprzedania i mieć silną wolę) W każdym razie za którymś przejazdem moja silna wola okazała się za słaba, stanąłem, obejrzałem, zawlokłem tam żonę i znajomego mechanika, trzy dni spałem na kanapie (żonaci zrozumieją...nieżonaci kiedyś teżsmiley czego Wam życzę...a co...czemu inni mają mieć lepiej ode mnie: ) ale w końcu przekonałem ślubną, że trzeba prosiaka sciągnąć do warsztatu rzeczonego zaprzyjaźnionego mechanika celem dokładniejszego sprawdzenia. W sumie cała procedura trwała bez mała 2 tygodnie i skończyła się...dosłownie w ostatniej chwilismiley bo następnego dnia po sciągnięciu go z drogi zaczęły się telefony do sprzedawcysmiley Ale już zdążyłem dać zaliczkęsmiley Umowę podpisałem 4.12...najlepszy był powód który przekonał moją żonęsmiley Otóż rzeczony zparzyjaźniony mechanik spytał ją jak przyjechała ze swoim autem do przeglądu, czy będę brał prosiaka czy nie, bo jak nie, to on mi zwróci zaliczkę a on by go sobie wziął dla siebiesmiley W tym momencie się złamałasmiley
Co do samego prosiaka. Według zeznań handlarza potwierdzonych dokumentami, autko trafiło do mnie od pierwszej właścicielki, z rzeczywistym przebiegiem 47 kkm ( przebieg według mechanika - realny, podzespoly nie wyglądają na wymieniane i nic nie wskazuje na kręcenie licznika) Autko wg. dokumentów wyprodukowane w '78, wg numeru nadwozia '79 więc albo zmiana rocznika modelowego, albo skleroza babcismiley (dokumenty są duplikatem wydanym przez władze austriackie w końcu lat '90-ych, więc skleroza babci mogła postarzyć nieco auto), po raz pierwszy zarejestrowane w końcu '81 wyrejestrowane z ruchu w sierpniu '06
Auto bodajże 3 w domu (w chwili zakupu babcia jeździła nowiutkim c3...który podobno też był już do sprzedania) W chwili sprzedaży, wg ID-card babcia miała lat 85. Wersja "goła". Blacha w stanie niemal idealnym ( drobne wykwity na krawędziach blach - już częściowo wyczyszczone , kilka podmalówek po uderzeniu kamieniem, odłamany lewy odbój między pozycyjnym i migaczem) Po zakupie brudna jak nieszczęście, teraz po czyszczeniu i polerowaniu - jak widać na fotkach. Listwy na dachu zapaćkane na biało ( jak będę miał czas i motywację to odczyszczę) listwa ozdobna po prawej stronie na drzwiach obdarta z plastiku ale obecna... ( tak więc po lewej mam czarną a po prawej - chromsmiley ) Kiedyś wyrównam (albo wymienię po prawej, albo... obedrę po lewejsmiley Wg mechanika - nie wygląda na bity, (może jakieś drobne kolizyjki bo nieco mnie dziwią szerokie szczeliny przy nosku i przy tylnym zderzaku...ale może taka jego urodasmiley ) Zerwane jedno mocowanie czarnej gumowej listwy na tylnym zderzaku - śrubka jest, więc najwyraźniej po prostu zderzak puścił - spróbuję na podkładce założyćsmiley
Widać, że babcia jeździła niezbyt umiejętnie bo nieco zdarte są ranty felg i fatalnie potraktowana felga na zapasie - wszystkie 5 kół to alu-pająki, ale generalnie felgi do uratowania ( na zdjęciach są jeszcze przed czyszczeniem - teraz wyczyszczone wyglądają lepiejsmiley )
Co do wnętrza - na tym zdjęciu nie widać, widać za to w wątku powitalnym - deska niezła - drobne pęknięcia do uratowania, gorzej z fotelami - pasażera w jednym miejscu pęknięcie na szwie między płótnem a skajem, kierowcy - dość solidnie popękany zewnętrzny boczek, zarówno siedziska jak i oparcia. Kierownica nieco poprzycierana, ale w dobrym stanie. Audio nigdy nie instalowane ( dopiero becker od drwala), kompletne, działa. Silnik nie czyszczony chyba od nowości ( mam wątpliwości czy był wymieniany olej), więc brudny jak nieszczęście ( właśnie wczoraj zacząłem go oczyszczać). Wykładziny nieco przykurzone, ale już odzyskują blask. Zerwana sprężyna rolety bagażnika. Urwany jeden bolec zamka bagażnika. Chwilowo jeszcze zdjęta osłona silnika ( do czasu skończenia robótek) Butki zimowe, 3x vredestein winter + 1x bridgestone... (tak przyjechało), zamówione 4xfulda (chyba, ze dostanę w dobrej cenie continentale ContiSporty...ale to jeszcze w trakcie negocjacji) 195/65/14, namierzyłem też 4go vredesteina na zimęsmiley więc w przyszłym roku będzie jeździł na jednakowychsmiley
Na zapasie niemal nowy dunlop ( nie wiem na czym to polega...ale wszystkie auta jakie kupowałem mają na zapasie dunlopysmiley )
Plany - doprowadzić do stanu możliwie bliskiego orginału ( jedyne odstępstwa to radio+zmieniarka w bagażniku i podłokietnik - nawyk z poprzednich aut - zawsze mam podłokietnik i cholernie mi go brakuje w prosiakusmiley Ale już leży i czeka na nowe, czarne obicie, więc będzie.
Nie wiem jak będzie z fotelami. Jesli uda mi się naprawic uszkodzony boczek - zostanie oryginalne, jeśli nie - zamiast skaju pójdzie prawdopodobnie czarna skóra lub eko-skóra możliwie dobrze udająca orginał. Myślałem o obszyciu (ale obszyciu nie oklejeniu) deski, żeby zabezpieczyć przed pękaniem, ale ponieważ nie znalazłem tapiecra który podjąłby się obszycia bez oklejania - chyba zrezygnuję i tylko odświeżę ją i zakleję pęknięcia. Oczywiście odświeżenie lakieru, naprawa ubytków w lakierze, konserwacja podwozia. Zastanawiam się nad polerowaniem szyby czołowej ( nie wiem czy to możliwe) ponieważ auto przyjechało na porwanych piórach wycieraczek i szyba jest strasznie porysowana.
Bieżąca konserwacja (rozrząd, klocki - nowe właśnie przyjechały z PC Wawa, ocena tarcz i bębnów, szczęk, ewentualne wymiany, ewentualna wymiana przewodów hamulcowych, oleju w silniku i skrzyni, płynów regulacja k-jeta - to pewnie w PC Wawa...ceny zaporowe, ale jakoś nie mam zaprzyjaźnionego mechankia który by dobrze znał k-jeta..., wymiana pompy paliwa, bo wg mechanika coś z nią nie tak, filtrów...i tyle. Żadnych modyfikacji mechanicznych ani elektronicznych - może kiedyś kupię drugie prosię na ściganta - to zostaje w oryginale.
No i muszę przyspawać z powrotem ozdobną końcówkę wydechu (orginalną)...bo się małpa oderwała i tłukła jak wściekła, więc musiałem ją oderwać do końca. A na razie nie mam pod ręką spawarki, więc musi poczekać.

piterson napisał/a:
Ładne autko, widzę że miałeś podobne szczęście jak ja.
Jeździsz nim czasem na Prądnicką ? Mam nadzieję że zobaczę to 924 jako pierwszy z forum!

PS ciachu ma absolutną rację - proponuję adminom od razu kasować posty bez obszernego opisu


Nie jeździłem nim jeszcze na Prądnicką ( po co draznić ludzismiley Mój poprzedni przełożony jeździł focusemsmiley a nowego jeszcze nie znamsmiley ) , ale jeśli podjedziesz swoim...to przyjadę na najbliższe spotkaniesmiley W każdym razie, chociażby ze względów logistycznych na pewno Ty zobaczysz je jako pierwszy z forumsmiley No chyba, że wpadniesz(wpadniecie) do Bochni swoim(-i) na jakieś piffko na Rynku jak już otworzą ogródkismiley Wyobraź sobie...stadko prosiaków pod jedynym w Polsce XVIII-wiecznym pomnikiem Kazimierza Wielkiego ( chociaż...podobno gdzieś w ubiegłym roku postawili drugi...ale jeszcze nic dokładniejszego o tym nie wiem...) (możecie to potraktowac jako zaproszenie...jak będzie trzeba to i jakaś działeczka na gryla i parkowanie się znajdzie smiley Zresztą...już widzę minę sąsiada z naprzeciwka...u niego stadko ducati a u mnie stadko prosiakówsmiley - mój sąsiad jest maniakiem japońskich i włoskich dwukołowych szlifierek )
Zawsze zresztą możemy się wybrać do Borku ( to taki ośrodek wypoczynkowy pod Bochnią...bardzo fajny, z jeziorkiem do popływania, z całkiem niezłą restauracyjką...z końmi do jazdy - zdecydowanie niemechanicznymi...) Biorąc pod uwagę moją pracę, myślę, że mogę wytargować niezłe rabatysmiley

Uff...ale sie rozpisałem...ale chcieliscie obszernie to macie...


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: Moje maleństwo:)
RomanS
Użytkownik



Postów: 53
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 13.06.07
Dodane dnia 02-04-2008 20:57
jadak napisał/a:
RomanS napisał/a:
Ładne cacko. A tak przy okazji zapytam. Ten czarny pas na progu i pod zderzakiem to był fabrycznie czy nie? Też mam taki. Troche mi się nie podoba i tak się zastanawiam czy go nie zamalować.


Niech Cię ręka boska broni jeśli nie chcesz zepsuć orginału...To malowanie fabryczne. Zobacz jakikolwiek katalog.



Fakt! Zostawie to tylko poprawię trochę bo jakaś sierota strasznie zniszczyła ranty progów chyba lewarkiem


RomanS
1471473
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 03-04-2008 10:38
cholera...właśnie sobie porozmawiałem ze specami z Centrum Porsche i dostałem instrukcję postępowania z silnikiem...czeka mnie zabawa w wymianę oleju...a nie wiadomo czy wogóle był wymieniany od nowoścismiley więc procedurka zapowiada się rewelacyjnie. A jak pomyslę jeszcze o wymianie oleju w skrzyni...pewnie będę im jeszcze raz zawracał głowę o pomoc w doborze, bo teraz to już sam nie wiem co robićsmiley


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...

Edytowane przez jadak dnia 03-04-2008 10:39
Autor RE: Moje maleństwo:)
Sliwka
Użytkownik

Postów: 622
Miejscowość: Libertów k. Krakowa
Data rejestracji: 29.07.07
Dodane dnia 04-04-2008 13:51
jadak napisał/a:
...
Nie jeździłem nim jeszcze na Prądnicką ( po co draznić ludzismiley Mój poprzedni przełożony jeździł focusemsmiley a nowego jeszcze nie znamsmiley ) , ale jeśli podjedziesz swoim...to przyjadę na najbliższe spotkaniesmiley W każdym razie, chociażby ze względów logistycznych na pewno Ty zobaczysz je jako pierwszy z forumsmiley No chyba, że wpadniesz(wpadniecie) do Bochni swoim(-i) na jakieś piffko na Rynku jak już otworzą ogródkismiley Wyobraź sobie...stadko prosiaków pod jedynym w Polsce XVIII-wiecznym pomnikiem Kazimierza Wielkiego ( chociaż...podobno gdzieś w ubiegłym roku postawili drugi...ale jeszcze nic dokładniejszego o tym nie wiem...) (możecie to potraktowac jako zaproszenie...jak będzie trzeba to i jakaś działeczka na gryla i parkowanie się znajdzie smiley Zresztą...już widzę minę sąsiada z naprzeciwka...u niego stadko ducati a u mnie stadko prosiakówsmiley - mój sąsiad jest maniakiem japońskich i włoskich dwukołowych szlifierek )
Zawsze zresztą możemy się wybrać do Borku ( to taki ośrodek wypoczynkowy pod Bochnią...bardzo fajny, z jeziorkiem do popływania, z całkiem niezłą restauracyjką...z końmi do jazdy - zdecydowanie niemechanicznymi...) Biorąc pod uwagę moją pracę, myślę, że mogę wytargować niezłe rabatysmiley
...

To może jakiś mini spocik w niedzielę ? Może być Bochnia smiley
1543383
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 04-04-2008 14:32
W najbliższą może być trudno, bo mam dyżur w szpitalu od dziś od 18 do niedzieli do 8, więc zależy jak duży spot i co trzeba byłoby przygotować...ale któras kolejna - czemu nie? Jestem otwarty na propozycjesmiley


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Autor RE: prosiak - ślubnowóz
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 15-09-2008 23:01
Kiedyś wspominałem, dziś za zgodą nowożeńców wreszcie mogę pokazaćsmiley
[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924/1-2.jpg[/img]
[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924/2-2.jpg[/img]
[img]http://i265.photobucket.com/albums/ii211/jadakpl/924/3.jpg[/img]


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...

Edytowane przez jadak dnia 16-09-2008 08:07
Autor RE: Moje maleństwo:)
igor
Użytkownik



Postów: 3869
Miejscowość: waw / lbn
Data rejestracji: 15.11.06
Dodane dnia 16-09-2008 07:18
fotki fajowe smiley autko prezentuje się bardzo ładnie smiley

tylko ta laska w welonie zasłania (psikus smiley )

a tak serio to fajnie oddany klimat smiley


924S LeMans Targa '88
924S LeMans Targa '88 - projekt
ex 924S Targa US '87
ex 924S Targa '86
ex 924 '76
Autor RE: Moje maleństwo:)
hades307
Użytkownik



Postów: 1768
Miejscowość: Freie Stadt Danzig
Data rejestracji: 02.01.08
Dodane dnia 16-09-2008 12:00
garnitur tego gościa wydaje się jakiś pożółkły na tle bieli jadakowozusmiley



1978
1979
szukam rocznika '80 smiley
There is a fine line between hobby and mental illness
-Welcome to the Other Side smiley
Autor RE: Moje maleństwo:)
piterson
Użytkownik



Postów: 3497
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 16-09-2008 20:22
"Droga do Raju" - dobre zdjęcie smiley
Z drugiej strony podziwiam odwagę bo dać Porsche w ręce osób tak zestresowanych jak nowożeńcy w dzień ślubu to wyczyn...
Autor RE: Moje maleństwo:)
jadak
Użytkownik



Postów: 1208
Miejscowość: Brzesko (OKOCIM:) )
Data rejestracji: 09.12.07
Dodane dnia 16-09-2008 20:31
Czepiasz się hades...był w kremowymsmiley W lekkie prążkismiley kolor garnituru jest w miarę wierny.


Witajcie w gronie zboczeńców®
924 '79 dla przyjemności
944 '83 US? w remoncie
Przedniosilnikowy nietransaxle Cayenne S'04 na codzień;
Honker 4011 '90 na zimę;
Zipp Raven 250 '09 i Barton Fighter '11 żeby poczuć wiatr we włosachsmiley
pomóżmy Zosi przejść na drugą stronę tęczy...
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >