924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
rolo
Użytkownik



Postów: 1152
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 03.08.11
Dodane dnia 05-09-2014 20:32
Też miałem napisać: wrzuć zdjęcia. O czym rozmawiać, o co pytać? na początek zdjęcia auta. Będzie o czym gadać, to pociągnie się temat.
Cóż jest tajemniczego w sprzedaży samochodu? Chyba nic.
O tyle pytanie jest uzasadnione, że każdy z nas ma obecnie aparat w telefonie i wie jak z niego korzystać. Osobiście mam setki zdjęć starych ciekawych aut które udało mi się "gdzieś tam" spotkać. Trudno uwierzyć, że mamy do czynienia z dobrym 928 w manualu i zero zdjęć :/


924 '84 2.0 125 KM
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 05-09-2014 21:29
Autko chyba kupi kolega z forum . Jutro rano ma oglądać i lawetować . Trzymajmy kciuki za tranzakcję . Cena naprawdę moim zdaniem dobra .

Laika na tamto 924 w idealnym stanie dałem na Pw namiary chyba trzem osobom z forum . Po kilku dniach jak Jurek chciał je kupić dzwoniliśmy i już było sprzedane . Właściciel mówił kupcy przyjechali cmokneli i kupili . Miało nie popękaną deskę jednego właściciela w Brifie ori lakier i książkę .


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 05-09-2014 21:38
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-09-2014 22:21
Panowie, jak dzieci w piaskownicy! Mam nowy karabin al ci nie pokaże, a mój brat ma turbowyścigówke ale schował ...bla bla bla

tajemniczy 924:
prosze bardzo żadna tajmnica siedzial na tablicy i każdy mógło go oglądac i kupić:




marchewa dodał/a następującą grafikę:

Autor RE: [K] 928 do wersji S2
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-09-2014 22:24
a 928 manual..... też było, cena hmm jak sobie ktoś wynegocjowal to ma a ci co sie zrazili cena w ogloszeniu to ich strata , trzeba chcieć i działać.
Sławek, nie rozumiem po co budujesz jakieś fikcyjne napięcie, przecież te auta wisialy w necie, każdy mógł sobie pojachac i kupić




Edytowane przez marchewa dnia 05-09-2014 22:26
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 05-09-2014 22:42
No tak ale malo kto wie że dane autko w danej chwili kosztuje tylko połowę .

Jakoś nie widzę potrzeby aby wiedział o tym cały świat . Jak widać też nie warto informować szerokiego gremium forum o takich przecenach . Amen zamilkam choćby były manuale srale przecenione bo ktoś gwałtowie potrzebuje kasy się nie odzywam .


Sumarycznie jest 3724;-)
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 05-09-2014 23:43
no jak, przecież poinformowaleś szerokie gremium ze jest 924 ladne ze stodoły, o cenie nie było mowy, więc po co opowiadać o aucie historie skoro ono jest w internecie i można podac linka, przecież to auto było wystawione i kazdy o tym wiedział, a ty opowiadaleś jakby o jakimś innym, bo skoro już poinformowaleć forum że jest ladne 924 do wzięcia to najproście pokazać ludzie patrzcie to ten wóz!
A 928 to przecież tez informowałeś ludzi że jest manual za 10, czyli: ludzie ja nie kupuje kupujcie! Więc nie rozumiem dlaczego ci zależy na tym żeby nikt nie wiedział że to akurat ten???
Na prawde nie ogarniam. Nie lubie snucia takich dziwnych intryg.
Ja to widze prosto:
chcesz kupić - nikomu nic nie mów i kupuj
chcesz na nim zarobić - kup i sprzedaj drozej
nie chcesz kupować ani zarabiać - podaj kolegom z forum informacje- moze ktoś kupi i zostanie woz w "rodzinie"


Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 06-09-2014 09:17
"nie chcesz kupować ani zarabiać - podaj kolegom z forum informacje- moze ktoś kupi i zostanie woz w "rodzinie" "

Jak bym dał nr tel na tego manuala 928 to w tym samym dniu by z 3-5 osób zadoniło choćby zapytać .
Cena od razu 3 tysie w górę . A tak jedna osoba dzoni i kupuje za atrakcyjną cenę i nie ma zamieszania i robienia sztucznego tłoku .
Ot taka moja prosta filozofia .


Sumarycznie jest 3724;-)
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 06-09-2014 09:35
Nie że byś dał, tylko było ogłoszenie z tym autem - a w takich przypadkach mamy dział ogłoszenia z dopiską [I], ani ty pośrednikiem, ani właścicielem, taka zaściankowość typowa dla innych klubów.smiley
Rościsz sobie prawo do podawania nr telefonów dostępnych w serwisach ogłoszeniowych - tak jakbyś był jedynym odkrywcą internetu.smiley

oj sławku, sławku...chyba sam staniesz się zakładnikiem swojej filozofii.smiley

Dla potomności mówimy o wersji USA, 4.5L, czerwień, wystawiony za 18tyś, kupiony z tego co sławek chwali za 10tyś zł - jak ktoś ma w archiwum, niech wrzuci do działu giełda.
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 06-09-2014 10:02
No tak Lajka w Twoim interesie leży żeby ktoś zamiast zapłacić 10 - zapłacił 13 . W końcu im wyższe ceny tym lepiej dla Ciebie . Kilka 928 masz do opchnięcia smiley




Sumarycznie jest 3724;-)
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
marchewa
Użytkownik



Postów: 1402
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Data rejestracji: 02.01.12
Dodane dnia 06-09-2014 18:34
slawek290 napisał/a:
"nie chcesz kupować ani zarabiać - podaj kolegom z forum informacje- moze ktoś kupi i zostanie woz w "rodzinie" "

Jak bym dał nr tel na tego manuala 928 to w tym samym dniu by z 3-5 osób zadoniło choćby zapytać . .


rzecz w tym ze to ogloszenie było w necie i każdy mogł zadzwonić , każdy z 38 milonów obywateli tego kraju i męczyć wlaściciela o niżczą cene i robić sztuczny tłok, a ty dzięki tej pokrętnej filozofii ukryłeś ten cud pojazd przed telefonami potencjalnie 10-15 osób ktore są na tym forum i mogą być zainteresowane kupnem 928, Niestety dalej 37999985 osób moglo go kupić i sztucznie zawyżać cene. Sławku na tym forum nie kończy sie świat polskich porschemaniaków jest wielu ludzi którzy o forum nawet nie wiedzą, a są tez tacu którzy wiedzą ale szkoda im czasu na takie brednie.
pamietasz 928 s3 białe ??? zanim nasi forumowi dyskutanci uznali gremialnie że wqarto go kupić za 8000 to już dawno jechal na lewecie gdzieś w nieznane, I nie trzeba go było ukrywać przed rzeszami chętnych.
pamietasz S4 z wyspy jersey? Wszyscy dyskutowali liczyli sumowali, przypuszczali i snuli bzdetne dywagacje, a pojechał czlowiek spoza forum i kupił, podobno auto jest zadbane i superkompletne łącznie z naklejkami i pompką do kółka.
Wydaje mi sie jedną z funkcji tego forum jest wzajemne pomaganie sobie w realizacji wspólnej pasji do tych aut a nie filozofowanie i dworskie intrygi
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 07-09-2014 09:35
slawek290 napisał/a:
No tak Lajka w Twoim interesie leży żeby ktoś zamiast zapłacić 10 - zapłacił 13 . W końcu im wyższe ceny tym lepiej dla Ciebie . Kilka 928 masz do opchnięcia smiley



Sławku, dziękuję za twoją troskę - ale ja z tych aut "nie żyję" zarobkowo, żaden ze mnie handlarz etc. więc nie ma to dla mnie takiego znaczenia.
Drugą sprawą że żadna dla moich aut to konkurencja, w sensie wymęczone USA i to jeszcze w wersji 4.5L - nawet gdyby była opcja kup teraz za 9 tyś...to pewnie bym to ogłoszenie pominął.
Myślę że nie tylko ja, zapewne Przemek84 też by takie wersje odpuścił.
Jak dla mnie są one mało wartościowe, no chyba że na części. smiley

Bardziej chodzi o twoje podejście, ot taki typowy pies ogrodnika - mitoman. smiley
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 07-09-2014 13:37
No i proszęsmiley my tu sobie dyskutujemy a wczoraj naprawdę wiele się działo Matka Boska Ba...coś tam coś tam wysłuchała modlitwy smiley > jeden kolega capnoł manuala za 10 a drugi kupił takie coś zasmiley
Za dwa tygodnie będzie w Poznaniu smiley
[img]http://i62.tinypic.com/63uir7.jpg[/img]

Rodzynek 300 kucy na K- jecie i spalanie poniżej 20 w cyklu miejskim wedle danych fabrycznych smiley
WPOOZZ92ZDS8.....

"Drugą sprawą że żadna dla moich aut to konkurencja, w sensie wymęczone USA i to jeszcze w wersji 4.5L "

Wybacz długo się powstrzymywałem przed napisaniem tego co myślę . Twoja mentalność Kalego powoduje u mnie odróch wymiotny i jednak się zdecyduje napisać prawdę .
Toja gadka o psie ogrodnika też mnie wk..... do cna . Jak zwykle się mylisz .
Namiar na manuala za 10 kolega dostał gratis - jak będzie chciał potwierdzi lub zaprzeczy jest na forum .
Z drugim kolegą jadę dziś oglądać 924 S też za darmo - po prostu lubię pomagać ludziom . Mało tego udało się jeszcze wynegocjować dobrą cenę .
Z zastanym 928 z Angli też pomagam chłopakowi dojść do łądu - i też Qurwa gratis . Gdzie ty tu jakiego psa ogrodnika widzisz .

A teraz coś o Twoich nie zmęczonych samochodach .

Po piersze sam piszesz że GTS zastany ..... a może on doszczętnie zjebany ? Zastane auto można przejechać 50 km i jest ok a zjebane trzeba naprawiać Obawiam się że w przypadku GTS to jest zjebanie a nie zastanie . Na 20 litrów paliwa Cię chyba stać aby go odstać ? Jak Ci brakuje na paliwo daj konto to Ci poślę trochę kasy .
W zasadzie z opisu nie wynika czy on jezdny czy nie . Pewno ktoś przyjedzie 1000 km i się dowie że nawet nie odpala . Może jestem w błędzie to proszę o sprostowanie .


Co do bordowego S2 to obaj dobrze wiemy że tam już ktoś sprzęgło próbował naprawiać i się nie udało . Więc teraz nie będzie wyboru tylko trzeba będzie kupę kasy najprawdopodobniej wyłożyć na większość nowych części . Dobrze o tym wiedziałeś i cena była temu taka niska .
Może nasz oświecisz ile może kosztować naprawa skrzyni , bo teraz to się nie da nim 500 metrów przejechać .
Zmieścimy się w 10 - 20 tysiącach ?

Co do złotego to też wszyscy wiedza że dałeś za to auto 10 klocków a ile teraz wołasz wszyscy widzą .
Mało tego mialeś jeszcze pretensje że za 10 tysi miałeś stare świece . Smiech na sali smiley

A co do zdrowia to może się zastanów czyś naprawdę chory czy potrzebujesz kasy na naprawę innego samochodu czy po prostu chcesz zarobić a nie srać pierdoły jakiś to umierający .

Pozdrawiam

Czytających proszę o wybaczenie ale imbecylsto i pisanie imiom małymi literami mnie strasznie wk....


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 07-09-2014 14:06
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
czerwony
Użytkownik



Postów: 552
Miejscowość: Poznań/Śrem
Data rejestracji: 24.08.13
Dodane dnia 07-09-2014 15:17
Sławku prawda jest taka, że twoje zachowanie na forum jest bynajmniej dziwne i zastanawiające. Wiesz o wszystkim, kto co robił z jakim autem, gdzie za ile, po co i dlaczego, zbierasz te informacje niby z czystej ciekawości i pasji. To takie nie fair, czytasz o naszych autach, dowiadujesz się o nich, a swoje traktujesz jak tajemnicę. Jeszcze bezczelnie później wytykasz wady i błędy. Stwórz temat ze swoim autem, przedstaw się może jednak trochę od innej strony.

Ten temat powinien wyglądać zupełnie inaczej, powinieneś szukać aut i przedstawiać je nam do oceny, bo myślisz nad kupnem. A Ty dajesz nam tu opowieści typu jak to ze szwagrem 928s ze stodoły wyjmowaliśmy igła stan za skrzynkę piwa. I jak wpadniemy z flaszką, to jest jeszcze druga stodoła z GTSem... ale musi być zimna i to dziś kropka.

Skoro wiesz tyle o samochodach Ex_lajka to chyba po koleżeńsku Ci o nich powiedział, teraz wymaga on tego samego od Ciebie - konkretnych informacji, zdjęć, a nie opowieści o których pisałem wyżej.

Koniec tych nieprzyjemności, mam nadzieje Sławku, że jak już znajdziesz swoje 928 to przedstawisz nam je na forum smiley


Pozdrawiam, Adam
924 "Yeti" 78' http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=7066
928S 82'
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Cyryl
Użytkownik



Postów: 1190
Miejscowość: Sandomierz
Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 07-09-2014 15:42
Sławomirze,
wielce prawdopodobne, że każdy z nas robi coś bezinteresownie i nie jest to nic nadzwyczajnego.
Słowa Lajki o psie ogrodnika rozumiem tak, że tajemnice rozwiewają się zawsze po fakcie, i chwalisz się dilami znajomych dokonanymi za Twoją pomocą. Nikt Cię nie rozlicza czy dostałeś trochę siana, za auto czy z auta wyciągniętego ze stodoły. To Twoja słodka tajemnica.
Zarówno Marchewa jak i Lajka piszą o intrygach i zbędnym knuciu.
Okazje trafiają się co trochę. Jeśli nie chcesz- milcz. Jeśli mówisz- mów konkretnie. Podawanie niekompletnego numeru VIN jest kwintesencją tej pokrętności.
Jak podawanie numeru komórkowego w dziale Kontakty: np. 60X 078 55X..

Cyryl dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Cyryl dnia 07-09-2014 15:43
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 07-09-2014 16:00
Nie, nie będzie końca nieprzyjemnościom.

Cholera, Sławek, co z Tobą?... Niewielu ludzi widziałem tak zaangażowanych w naprawianie "nienaprawialnych" według szerszego gremium rzeczy, jak Ty. Nikt dotychczas nie podjął się samodzielnej próby oklejania deski i nie pisał, jak bardzo to trudne i dlaczego. Szacunek.

Nikt nie opisywał wymiany o-ringów w K-Jecie i nie widziałem też w swojej krótkiej historii na forum o tym, ze owszem, udało się zrobić to tak, że rozdzielacz nie cieknie po skręceniu. Znów - ciekawostka godna podziwu.

ALE!

Auto Michała928? Widziałeś go kiedyś? Każdy przez długi czas miał okazję go kupić. Sam oglądałem go kilka razy, Michał proponował mi wymianę. Stało długo. Zdecydował się Ex-Lajka. Zrobił z niego majstersztyk i poświęcił całe mnóstwo godzin i pieniędzy, żeby wyglądało, jak wygląda. I tu szacunek dla jego pracy - czy jest warte pieniędzy, czy nie - zdecyduje rynek, nie Ty.

Ex-Lajkowe S2 widziałeś kiedyś? Ja tak, nawet nim jechałem. Więcej niż 500 metrów ( owszem, da się - i było to dość dużo, żebym był na 90% pewny, ze skrzynia powinna być ok! ) . I też uważam, że auto kupił w cenie bardzo atrakcyjnej. Nie znaczy to, że ma sprzedawać je dokładnie tak samo. Co za różnica, czy sprzęgło było ok, czy zostało poprawione, czy nie... Nie chcesz tego S2? Szukaj innego.

W obu przypadkach odpowiem Ci tak: W życiu bym Gremlina mojego Brata nie sprzedał za 4000 z hakiem złotych, mimo że za tyle go kupiliśmy. I jaka to różnica, czy nie zrobiliśmy przy nim nic, czy całe auto odnowiliśmy? Ja tu mówię o cenie realnej 20 000 złotych polskich za 924, które kupiłem za 1/4 tej ceny. Auto, o którym próżno szukać szerszej informacji na forum.

Jeszcze większy śmiech budzi pseudo-zapytanie o GTS'a... Widziałeś go kiedyś? Jak nie, to odsyłam wyżej. Szkoda, że muszę coś takiego pisać.


Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 07-09-2014 16:31
sławku, cieszę się że w końcu nakłoniłem Cię do pokazania swojego prawdziwego "JA".
Moich aut niestety nie widziałeś, choć dzwoniłeś jako poważny kupiec - a ja poważnie traktuje tych, którzy mają ochotę przyjechać i obejrzeć auto i tych których na taki przyjazd stać.
Ja nic do ukrycia nie mam, tym bardziej dla ludzi związanych z forum - choćby z tego względu że świat jest mały...a ja nie lubię robić sobie z gęby cholewy.
Sławku, mimo twojego nastawienia i słownictwa, życzę Ci z całęgo serca byś kupił upragnione 928 za 10tyś...i za pozostałe 20-30tyś doprowadził je do takiego stanu jak ex Michałowe.

A całą ta dyskusja tylko dlatego że napisałem że zapłacę za namiar, ty odpowiedziałeś że masz coś takiego...po czym zwyczajnie zacząłeś się z tego wycofywać, kręcić i mataczyć.
Na szczęście na tym forum są ludzie rozumni, każdy to widzi.
Pozdrawiam serdecznie w tą piękną niedzielę.smiley
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
michal951
Użytkownik



Postów: 907
Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 03.12.11
Dodane dnia 07-09-2014 18:09
Jedno pytanie Cyryl o co chodzi z tymi zdjęciami?


out
924,944,944(3.0 vario),968,993
In
951
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 07-09-2014 19:56
o kurde to 928 z UK to aktycznie jakis barn find smiley ...zarzuccie wiecej fotek jak juz bedzie w PL!.


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
michal951
Użytkownik



Postów: 907
Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 03.12.11
Dodane dnia 07-09-2014 20:28
To nie czasem to auto?http://porscheclub.home.pl/forum/viewtopic.php?t=11231&highlight=928

Pzdr


out
924,944,944(3.0 vario),968,993
In
951

Edytowane przez michal951 dnia 07-09-2014 20:29
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 07-09-2014 21:50
""A całą ta dyskusja tylko dlatego że napisałem że zapłacę za namiar, ty odpowiedziałeś że masz coś takiego...po czym zwyczajnie zacząłeś się z tego wycofywać, kręcić i mataczyć.
Na szczęście na tym forum są ludzie rozumni, każdy to widzi."

Laika - piszę z dużej litery , bo zagrywki typu pisania imienia Sławek z małej litry wskazują na Twoje podejście do rozmówcy . Co mnie osobiście się bardzo nie podoba i doprowadziło do stanu gdzie powiedziałem Ci szczerze co myślę .

Jeśli rozmówca zachowuje elementarne zasady tak jak Cyryl czy Marchewa .... możemy się sprzeczać ale szanujemy swoje poglądy .

Piszesz że zaczołem mataczyć . Nie po prostu w 5 min po tym jak dałem ogłoszenie znalazł się chętny na to auto i nie chciałem spalić tranzakcji . Cały szkopuł w okazyjności polegał na tym że 3 dni wcześniej gość do mnie zadwonił że to auto mi sprzeda za 10 a ono wtedy wisiało za circa 19 . Szkoda by było aby taka okazja się zmarnowała .
Auto zostało kupione przez kolegę z forum .

" Nikt Cię nie rozlicza czy dostałeś trochę siana, za auto czy z auta wyciągniętego ze stodoły. To Twoja słodka tajemnica"

Cyryl temu si ę wk ... bo siana nie biorę a zarzuty typu pies ogrodnika mnie strasznie ubodły .
Jest takie przysłowie - Dziad ale honorowy . Tak jestem takim dziadem ale z honorem , więc wyssane z palca zarzuty strasznie mnie bolą smiley i mówię to poważnie .
Chcesz komuś pomóc a tu Ci zarzucają chęć zysku - Straszne .

Co do Vinu to myślę i końcowe numery chyba nie wiele wnoszą smiley ale jak wnoszą to uzupełnię . Zapowiada się ciekawe autko , kiera niestety prawej stronie ale pewno będzie rej na zabytek.
Kolega Mateusz ( nowy nabywca Anglika ) jest zafascynowany samochodem . Poszedł na ryzyko i jak wszystko na razie wskazuje się opłaciło . Dziś autko przejechało pierwsze metry smiley co prawda pchane ale hamulce popuściły szybko . Stan zachowania tapicerki i elementów wskazuje na fajne autko . Wszystko jest kompletne smiley Jutro ma je umyć chyba pierwszy raz od kilku lat . Analizuje też schematy które mu podesłałem i wzioł sobie za punkt honoru przepatrzenie elektryki . Cholernie mnie cieszy jak ludzie próbują ratować auta które wbrew pozorom mają potencjał i czynią to swoimi łapami i przy pomocy osób które chcą pomóc .
Natomiast zupełnie nie rozumiem krytyki w stylu , to auto nadaje się tylko na części jak ja widzę kompletne dobrze zachowane auto tylko lekko zaopuszczone . Czesto jest tak iż osoby wypowiadające takie słowa miały dwa razy większe graty ale je lekko podpicowały i teraz niby są OK smiley

Laika może nie robisz sobie z gęby cholewy ale chyba nie masz skrupułów jeśli chodzi o podkupywanie kolegów smiley


A co do knucia intryg i spisków . Niebieskie 928 z tablicy bez problematycznie do wzięcia za 7- 7,5
Zdolny kupiec weżmie ja za 5 tysi , ale musi być zdolny a nie pierdoła ..... a... coś brało dużo oleju , pewno tuleje zjechane . Przemek auto nie dla Ciebie smiley nawet za 5 moim zdaniem nie warto .


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 07-09-2014 22:03
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >