924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 07-09-2014 22:06
Sławku, irytuje Cię podejście do rozmówcy...a ja używam tylko nick'a.
Szkoda że nie irytuje Cię tak twoja ortografia, która kole w oczy i jest jeszcze większym objawem braku szacunku wobec rozmówcy, wskazuje na niską kulturę bądź jak wolisz lenistwo podczas pisania.

Dla chłopaków którzy czytają siedząc z popcornem w rękach, smiley ,to wydajesz mi się bardzo mało konsekwentny - z jednej strony cieszysz się jak ktoś ratuje auto (umyje i popchnie), z drugiej strony twierdzisz że praktycznie dwuletnia odbudowa byłego auta Michała to picowanie.
No można i tak, nie pierwsza i zapewne nie ostatnia sprzeczność - utwierdzająca moje wcześniejsze zdanie na twój temat.

Sławku, to może spytaj osobę której rzekomo "podkupiłem" auto czy nie proponowałem jej odsprzedaży pojazdu, czy nie wyjaśniłem sprawy między nami do końca.
A tak...bawisz się tylko w jakieś dziwne intrygi, szukanie punktów zaczepień, które jak widać lubisz.

Ciekawy jestem ile było prawdy w słowach które mówiłeś na temat Simpreza gdy jechaliście do marchewy - w które niestety także Ci nie wierzę?
Przykre że na fajnym forum pojawiają się tak małostkowi ludzie siejący ferment, ale świata nie uratuje.
Jeśli masz jeszcze wewnętrzną chęć w jakiś sposób mi ubliżyć, możesz to zrobić telefonicznie bądź pisząc prv.smiley
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 07-09-2014 22:23
Słuchaj - naprawdę nie chce mi się dywagować , bo jak widać każdy z nas zostaje przy swoich racjach .
Co do dysortografi to przyznaję się . Tak jestem Dysortografem pomimo wielu starań nie potrafię pisać poprawnie . Nie świadczy to o moim nieuctwie czy idotyżmie bo wbrew pozorom mam wyższe wykształcenie techniczne ale za cholerę nie umiem zapamiętać ortografi .

Co do Simpreza to powiedziałem Ci że był niesamowicie zdziwony moją chęcią odwiedzin u Ciebie , bo jak się wyraził Jakoś się mu wydaje że nie lubisz odwiedzin .
Słuchaj zachowujesz się idiotycznie mieszając między mnie a Ciebie wypowiedz Simpreza . Stosujesz proste metody socjologiczne usiłując zrobić ze mnie durnia . Daruj może sobie .
Posłuchaj mam proste życiowe zasady których się trzymam
1) Jak ktoś da mi złotówkę to ja dam mu 2 złote
2) Jak ktoś mi nadepnie na odcisk to ja mu nadeptuję dwa razy mocniej .


Wybacz ale naprawdę nie chcę zniżać się do Twojego poziomu i dyskutować z Tobą . Mam propozycję nie odnośmy się do swoich wypowiedzi ani nie polemizujmy ze sobą . Pozwoli to uniknąć niezdrowej atmosfery .

Co do auta Michała . Krytykowałeś je bardzo po kupnie po mimo tego że kosztowało mało . To jedyne auto które Ci chyba jeżdzi więc zakup okazał się trafiony .

Dlaczego sądzisz że miałem na myśli byłe auto Michała ? Myślałem raczej o GTS smiley czy tym S2

Dla czytających z Popkornem smiley
Na wyblakłego amerykańca miałem ofertę na 7,5 Może już warto dzwonić jak ktoś potrafi sensownie gadać .

Udało mi się też jakiś czas temu odpalić i przejrzeć 924 Pani z Limanowej smiley te Włoskie .
Jest zarejestrowane przebieg poniżej 100 Bardzo ładne autko nikt jeszcze nie grzebał przy silniku . Ogólnie zdrowe fotele nie poprzecierane . Zablokowany jest palec k- jeta albo regulator ciśnienia sterującego . Silnik pracuje bardzo ładnie ale po chwili gaśnie . Stymulując ciśnienie sterujące udaje się auto utrzymać na obrotach . Piękny zdrowy nie zniszczony i zgrzebany egzemplarz smiley


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 07-09-2014 22:37
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
rolo
Użytkownik



Postów: 1152
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 03.08.11
Dodane dnia 07-09-2014 22:38
Time, time, time Panowie. Takie przepychanki tutaj są bez sensu. Sławku, chcesz sprzedać auto, to sprzedajesz, a nowego kupującego guzik powinno obchodzić ile za nie dales.
Chcesz coś kupić ale uważasz, że za drogo? Targuj się, lecz gdy sprzedający Cię pogoni nie miej nikomu za złe - ma prawo.
Znalazłeś coś fajnego a nie kupujesz? Dawaj wszystko co wiesz na forum - pewnie też nie kupimy ale sprawisz ludziom frajdę - dla większości z nas te 92x to tylko hobby i niezła zabawa i nawet jak okazja ucieknie, to przecież nikt się nie potnie z rozpaczy smiley


924 '84 2.0 125 KM
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Lajka
Użytkownik

Postów: 1284
Miejscowość: Jakieś takieś
Data rejestracji: 13.07.08
Dodane dnia 07-09-2014 22:44
Sławku, chyba nie dostrzegasz że zwyczajnie odpowiadam na twoje zarzuty i stosuje dokładnie twoją taktykę. Atmosferę zepsułeś swoim zachowaniem, cudowaniem i wprowadzaniem intryg itd.

Jeśli rzeczywiście posiadasz wyższe wykształcenie, to tylko przyznajesz mi rację że odznaczasz się brakiem szacunku do rozmówców i czytelników... mając problemy z ortografią, powinieneś wspomagać się pierwszymi lepszymi edytorami pozwalającymi pisać Ci poprawnie i zrozumiale.

Gdzie ja krytykowałem auto Michała, gdzie miałem rzekome pretensje do Michała o świece?
Może zacytujesz te fragmenty, gdzie mam żal do Michała?
Czy jest na tym forum ktokolwiek kto słyszał ode mnie jakiekolwiek żale odnośnie Michała?
Jeśli tak, to chętnie tą osobę poznam.

Co do "picowania", Ci którzy mają 928 32v - wiedzą że kompletny rozrząd kosztuje więcej niż twoje 944, więc jeśli ktoś mi tak będzie odpicowywał auto przed sprzedażą...to ja tylko się będę cieszył.

Sławku, masz po prostu - może zabrzmi to trochę negatywnie, ale lekkie urojenia.
Ty wiesz ile i za co ja zapłaciłem, nie będąc przy podpisywaniu umów, ty znasz lepiej stan moich pojazdów - nie stojąc nawet koło nich, ty wiesz lepiej o moich relacjach z Michałem czy innymi użytkownikami.
Chyba żyjesz moim życiem, a jak tu dyskutować samym ze sobą?
Stary chłop a taki nieogarnięty, w ciągu pół roku z nudów naklikał nie wiele mniej postów niż ja przez ostatnie sześć lat - przykre, ja chyba nie mam aż tyle czasu na klikanie co ty.

Kup, pokaż, napraw zrób jakieś auto - wówczas będziesz dla mnie partnerem do rozmowy, póki co jesteś niestety mitomanem bez konkretów.
Dalsze twoje wpisy z większą czy mniejszą ilością zaczepek, będą twoim monologiem.
Miłego uzewnętrzniania się.
smiley
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 07-09-2014 23:32
"póki co jesteś niestety mitomanem bez konkretów."

Odpiszę treściwie . Skoro pozwoliłeś sobie jako pierwszy użyć obrażających mnie epitetów .
Mitoman nie jest dla mnie miłe bo , zawsze doproadzam do końca to czego się podjołem .
Więc idąc twoim śladem pozwolisz że napiszę czym Ty jesteś dla mnie .

Dla mnier jesteś obłudnym cwaniakiem i takim malutkim peniskiem dyndającym w zależności od siły i kierunku wiatru smiley
U nas tez się mawia " Taki to by suke do miasta gnał za 10 groszy " Idealnie do Ciebie pasuje moim zdaniem
Choć to tylko skromna ocena mitomana więc się nią nie przejmuj .
Też nie mam zamiaru z Tobą dłużej dywagować .

"Podawanie niekompletnego numeru VIN jest kwintesencją tej pokrętności.
Jak podawanie numeru komórkowego w dziale Kontakty: np. 60X 078 55X.."

Cyrylu wydaje mi się iż bardzo często oceniasz ludzi po pozorach .

Przecież wszystko co ważne jest w tym nr Vin podane . Tak naprawdę nie istotny jest nr danego egzemplarza z serii bo to nie ma wplywu na typ silnika czy skrzyni czy rok budowy czy obszar na który to auto zostalo wyprodukowane .Brakujące nr to tylko nic nie wnoszący i nie mówiacy numer danej partji .
Cyryl mam w moim rozumowaniu rację czy nie ? Czy te nie podane przezemnie numerki są ważne ?


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 08-09-2014 00:12
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
Cyryl
Użytkownik



Postów: 1190
Miejscowość: Sandomierz
Data rejestracji: 02.11.10
Dodane dnia 08-09-2014 00:29
Sławku nie ludzi tylko ludzia, i nie po pozorach tylko po treściach, jakie publikują. Po czym miałbym (jak każdy) wyrabiać sobie taką czy inną opinię o bliźnich jeśli nie po tym, co mówią, piszą czy jak się zachowują?

Jest pewna logika w niepodawaniu kompletnego VINu, ponieważ jego część wystarcza do rozkodowania typu silnika i skrzyni.
Ale też pełen VIN umożliwia identyfikację pojazdu na poziomie jego historii czy legalności. Nie jest niczym poufałym zwłaszcza, gdy auto jest na sprzedaż. Nigdy w ogłoszeniach, jeśli już się VIN pojawia, nie pojawia się w połowie. A tu selekcjonujesz cyferki z pietyzmem. Co idealnie współtworzy aurę tajemniczości.
Co prawda wszystko mi jedno, gdyż na kupno żadnego z omawianych przez Ciebie aut się nie czaję, ale..wcale nie muszę smiley

Wyrażam jedynie swoje zdanie w temacie, choć jak inni powinienem siedzieć z popkornem.
Przy okazji dodam jeszcze, że jako osoba postronna jestem zażenowany wciąganiem w tą nienajszczęśliwszą potyczkę Simpreza, cokolwiek by nie powiedział lub czemukolwiek by się nie dziwił. Rzeczy powiedziane prywatnie takimi powinny pozostać.
Również nazwanie kogoś penisem na wietrze jest czymś innym mitomanem.
Trochę śmieszno, trochę straszno.

Ale u kresu sezonu ogórkowego można poczytać smiley
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 08-09-2014 00:59
"Jest pewna logika w niepodawaniu kompletnego VINu, ponieważ jego część wystarcza do rozkodowania typu silnika i skrzyni. "

Miło mi Cyrylu że jak piszesz dostrzegasz pewną logikę w moich działaniach jak się zastanowisz .

"Nie jest niczym poufałym zwłaszcza, gdy auto jest na sprzedaż."
To auto nie jest na sprzedaż przynajmniej jeszcze nie teraz i pewno prędko nie będzie .

"Wyrażam jedynie swoje zdanie w temacie, choć jak inni powinienem siedzieć z popkornem."

Nie jesteś słodko pierdący więc pewno dla tego się odzywasz . Cenię róznice stanowisk ale wyrażaną w ogólnie przyjętych normach i z szacunkiem wyrażanym dla osoby mającej inny pogląd .

"Przy okazji dodam jeszcze, że jako osoba postronna jestem zażenowany wciąganiem w tą nienajszczęśliwszą potyczkę Simpreza, cokolwiek by nie powiedział lub czemukolwiek by się nie dziwił. Rzeczy powiedziane prywatnie takimi powinny pozostać. "

Dla mnie to też smutne i jest oznaką strasznego kutasizmu . Simprez jest dla mnie pierwszą osobą która tak naprawdę wyciągneła rękę i zaczeła mi pewne rzeczy pokazywać w tajemniczym świecie Porsche . On pokazał i pożyczył mi pierwsze książki . To u niego zobaczyłem pierwsze 964 i mogłem sobie do woli oglądać .
Wczoraj uszczęsliwiwił mnie wielką ilością pdf z wiedzą na temat róznych modeli . Tysiące stron schematów smiley

Więc chce to wyjaśnić dogłębnie . Ale nie dla tego że mam coś na sumieniu ale dla tego że chcę aby prawda wyszła na jaw taka jaka jest . Otóż

Byłem zainteresowany zakupem S2 od laiki . W sumie jechaliśmy do Marchewy z Simprezem po części . Gadałem wcześniej z laiką i powiedziałem że jak będę w pobliżu Wrocka to wpadnę zobaczyć to S2 bo wydaje mi się ciekawe . Laika powiedział wpadaj tylko daj znać dzień dwa wcześniej .
W dniu wyjazdu luzem gadam do Simpreza . Może byśmy wpadli do lajki zobaczyć to S2 . Simprez zdiwiony mowi coś na styl no coś ty ,on odwiedzin chyba nie lubi smiley

No i temat się urwał . Zreszatą ku odwiedzinom i tak nie było szans bo od Marchewy wyjechaliśmy pużno a pomny też byłem że dzień dwa dni wcześniej się zapowiedzieć .
Za jakieś dwa dni dzwonię do lajki i mówię że byliśmy w pobliżu ale nie wpadliśmy bo usłuchałem Simpreza zresztą i tak nie było czasu .

Laika masz inna wersję , bo ta wtrącona przez Ciebie mimochodem to na jakiś zamach albo totalne obgadywanie Simpreza przez moją osobę wskazuje a tu chodziło o taką pierdołę która przy pomocy socjologicznej gry próbowałeś przekształcić w nie wiadomo co .

Laika o ile na mój temat możesz sobie pofantazjować to osoba Simpreza jest dla mnie niemal święta . Każda próba jakiejkolwiek fantazji z Twojej strony ( prawdę możesz zawsze mówić i pisać)
spowoduje to że zamiast dyskutować wsiądę w auto i zwyczjnie pogadam z Toba jak Korwinn z Bonimm i w dupie będę miał że mnie pozwiesz do sądu . Więc nie ubarwiaj żeczywistości ino pisz jak było na prawdę i jak wyglądała rozmowa .


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 08-09-2014 01:11
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
rolo
Użytkownik



Postów: 1152
Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 03.08.11
Dodane dnia 08-09-2014 18:16
Kurcze, ja czytam może i z popcornem, ale mam prośbę do adminów. Skasujcie ten cały post, bo kompromituje to forum i takiego poziomu dyskusji jeszcze tu nie widziałem. Żenada.


924 '84 2.0 125 KM
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
tetsumaru
Użytkownik

Postów: 1093
Miejscowość: Łódż
Data rejestracji: 17.11.09
Dodane dnia 08-09-2014 20:22
Chłopaki !!!!!
Spotkajta się , dajta se po razie i bedzie GIT !!!!....

To nasze forum schodzi na psy ...smiley


Jest :
944 2,7 1982 czerwony
944 2,5 1986 biały
928 S4 1990 srebrny
Było :
944 2,5 1984 czerwony
1714637
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 09-09-2014 16:25
Wczoraj udało mi się namierzyć jak mi się wydaje nigdzie nie opisane 928 .
Podobno Ori Strosek Czerwony S4 rok 86 w automacie . Właściciel raczej nie chce go sprzedać . Obiecał że znajdzie czas aby się spotkać i abym mógł zobaczyć to auto . Cena około 40 klocków . Raczej poza pułapem kwotowym który przeznaczyłem . Zdjęć nie mam niestety . Pojadę zobaczyc to zamieszczę . Gdyby ktoś miał ochotę na takie auto to możemy jechać pooglądać razem . Pewno raczej ja nie zdecyduję się na zakup auta za 40 tyś choć smileynigdy nic nie wiadomo . Nie chce ktoś kupić dużego jachtu za 50 tyś ? smileysmileysmiley

Włascicel sam mówi że jest jak dziewica z tym samochodem . Niby chce ale się boi smiley


Sumarycznie jest 3724;-)

Edytowane przez slawek290 dnia 09-09-2014 16:26
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 09-09-2014 19:53
Skoro chce ale sie boi tzn ze pierd....i smiley - moim zdaniem tekst pod publike...kazdy kto przyjedzie z kasa odrazu kupi to jego auto ale zgrywa super przywiazanego do autka i takiego ktory chce sprzedac ale mu sie nie spieszy - standardowa zagrywka.


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: [K] 928 do wersji S2
slawek290
Użytkownik

Postów: 1176
Miejscowość: Andrychów
Data rejestracji: 27.11.13
Dodane dnia 09-09-2014 21:27
Myślę że się mylisz . Są różni ludzie a ten wygląda na naprawdę prawdomównego .


Sumarycznie jest 3724;-)
Strona 3 z 3 < 1 2 3