924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Porsche | Giełda - samochody
Autor [S] 924 Turbo / 931
klec
Użytkownik



Postów: 273
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 22.08.13
Dodane dnia 02-08-2015 22:56
Nadszedł ten dzień... Gdybym bym palaczem, to pewnie właśnie bym zaciągał się papierosowym dymem wpatrując się w blade światło monitora...

Sprzedam moje 924 Turbo (931). Rocznik 1979, I seria, silber metallic. Żółte blachy.
Auto na forum znane - więc nie będę się szczególnie rozpisywał. Daje naprawdę wiele frajdy z jazdy - uwielbiam jego turbodziurę.
Tutaj temat forumowy: http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=6375&rowstart=0

Stan moim zdaniem - dobry. Igła to to nie jest, ale będę płakał jak będę sprzedawał. Na bieżąco starałem się usuwać i naprawiać wszystkie ew. usterki tego zabytkowego auta.

Nie ukrywam - kilka rzeczy jest do zrobienia. Głównie poprawki blacharsko lakiernicze. Z kwestii mechanicznych - w komplecie jest druga skrzynia (w częściach, większości nowych), trzeba ją podmienić na obecną, w której synchronizator dwójki pada (ja z tym żyję, ale dla 100% przyjemności z jazdy warto to zrobić).

Oczywiście znajdzie się też trochę pierdoł - jak to w 36 letnim samochodzie. Nie wysuwa się antena, nie działa ogrzewanie tylnej szyby, szyba kierowcy (elektryczna) opuszcza się, ale przy podnoszeniu trzeba jej pomóc ręką (szybę aktualnie próbuję ogarnąć). Trzeba też wyregulować zamki klaposzyby (bolce są nowe, ale źle wyregulwane). Parę takich kwestii się znajdzie.
W zestawie: wspomniana skrzynia, druga tapicerka (oryginalna, w kratę), jedne drzwi, kilka pierdółek, typu nowa pompa paliwa, wysprzęglik, itp.

Cena wywoławcza: 8000 euro. Do negocjacji.
Szczegóły: 601 65 56 13 lub tomasz (małpa) klecor (kropka) pl

Dużo? Tak, mam świadomość, że cena jest wysoka - zwłaszcza, że kilka rzeczy trzeba zrobić. Z drugiej strony - ile jest 931 pierwszej serii w Polsce? smiley

Lubię to auto i cholernie mi go żal. Nie mam ciśnienia na sprzedaż, mam dla niego na zimę garaż, ale z też wiem, że jego dni w mojej rodzinie są policzone... Dlatego jeśli znajdzie się ktoś, kto o niego zadba i włoży w to auto trochę serca (i pieniędzy) - to się go pozbędę. Szczęśliwemu nabywcy dorzucę oczywiście ujebanego smarem, krwią i potem Haynesa.

Sprzedaję ponieważ:
1) przerzuciłem się na rower - serio, do pracy mam 5km drogą przy plaży, a rowerem jestem co najmniej 10 minut szybciej niż samochodem.
2) nie mam dla Prosiaka czasu - w zasadzie to grzeje miejsce na parkingu, bo to nie jest rodzinne auto. Do tego pierdoły typu serwo czy szyba czekają od pół roku na wolne popołudnie.
3) niebawem powiększy mi się rodzina - więc Prosiak zupełnie straci rację bytu. Dwójki dzieci z przodu nie posadzę smiley

Pozdr,
Tomek

UPDATE: auto znów na sprzedaż :-)


Było: 924 Turbo '79 "Bziut" - srebrny, żółte blachy - pojechało daleko
Jest: Saab 900 Conv. Turbo 16v '90 USA "Schab" - szmaragdowy popierdalacz
Jest: Jaguar XJ6 series III '85 "Janusz" - błękitny zestaw wypoczynkowy na kołach
Jest: Jaguar XJS 5.3 V12 HE '83 USA "Furia" - jeszcze będzie przepiękny, jeszcze będzie wspaniały ;-)
i jeszcze jakieś dwa inne dupowozy...

klec dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez klec dnia 21-02-2018 11:02
Autor RE: [S] 924 Turbo / 931
vip3r
Użytkownik



Postów: 6066
Miejscowość: Wolica (k.W-wy/Janek)
Data rejestracji: 23.10.06
Dodane dnia 14-08-2015 13:23
klec napisał/a:
...
3) niebawem powiększy mi się rodzina - więc Prosiak zupełnie straci rację bytu. Dwójki dzieci z przodu nie posadzę smiley

Pozdr,
Tomek


Gratulacje!!

a auto polecam smiley


968 Cabrio http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=11503

911 i reszta http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=10460

FANTY do spylenia/zamiany : http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2whg/
Autor RE: [S] 924 Turbo / 931
klec
Użytkownik



Postów: 273
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 22.08.13
Dodane dnia 27-08-2015 12:54
vip3r napisał/a:
klec napisał/a:
...
3) niebawem powiększy mi się rodzina - więc Prosiak zupełnie straci rację bytu. Dwójki dzieci z przodu nie posadzę smiley

Pozdr,
Tomek


Gratulacje!!

a auto polecam smiley


Dzięki!


Było: 924 Turbo '79 "Bziut" - srebrny, żółte blachy - pojechało daleko
Jest: Saab 900 Conv. Turbo 16v '90 USA "Schab" - szmaragdowy popierdalacz
Jest: Jaguar XJ6 series III '85 "Janusz" - błękitny zestaw wypoczynkowy na kołach
Jest: Jaguar XJS 5.3 V12 HE '83 USA "Furia" - jeszcze będzie przepiękny, jeszcze będzie wspaniały ;-)
i jeszcze jakieś dwa inne dupowozy...