924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 8 z 10 << < 5 6 7 8 9 10 >
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 07-06-2009 10:41
Witam,

chciałem podziękować Mareckiemu i ekipie za fajną imprezkę! smiley I pozdrawiam starych i nowych kolegów.. do następnego razu!

P.S Wracałem w strasznym deszczu ale na 22.30 byliśmy na miejscu.


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?
7442000 www.classiccars4you.com
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 07-06-2009 11:11
Wielkie dzieki za wspaniala impreze, bylo wspaniale, organizacja zasluguje na zloty medal.
Parada się udała, piknik wspaniały, piękne auta, przegląd modeli i roczników, okazja żeby znowu zobaczyć ludzi nie widzianych kilka lat ... bezcenne smiley
jak zwykle to co na grilu i koło niego przepyszne.
dzieciaki też bardzo zadowolone, po powrocie stwierdzily że było extra i chętnie pojadą znow na porschakowe spotkanie

DZIĘKI WIELKIE
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
sufjaf
Użytkownik



Postów: 251
Miejscowość: Orzesze
Data rejestracji: 18.07.07
Dodane dnia 07-06-2009 11:24
Bardzo dziękuję organizatorom za bardzo ciepłe przyjęcie spóźnionego przedstawiciela Śląska i Zagłębia! smiley (dotarłem słóżbowozem mimo wielu obowiązków i ciężkiej pracy smiley )

Dziękuję za pysznego grilla i przepysznych ciasteczek, jakich nigdy nie jadłem smiley

Wszystkim uczestnikom PZPR, z którymi miałem okazję się spotkać dziękuję za ciekawe rozmowy i zachęcam do kolejnych spotkań - szczególnie tych na Śląsku smiley

Do domu dotarłem bez przeszkód mimo prawdziwej ulewy przez większość drogi smiley


___________________________
Sufjaf eee.. znaczy Tomek smiley

911 996 '05 targa
boxster 987 '05
supra MKIII 4.0 V8 Lexus power smiley
Mercedes W202 smiley
Audi A4 Cabrio quattro 3.0 ASN
Allroad BAU
hmm Peugeot 508
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 11:55
Tak na szybko... bardzo dziękujemy wszystkim...Wieczorkiem będzie obszerna relacja i fotoreportaż z PZPR ...teraz jedziemy na komunię rocznicową mojej córci...



Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 07-06-2009 12:01
Było bardzo sympatycznie. Świetna inicjatywa, super realizacja. Jak na jeden trawnik uważam że udało się uzbierać imponującą liczbę fajnych Porsche.

Pozdrawiam wszystkich,

abelard


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
redon16
Użytkownik



Postów: 316
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 28.05.08
Dodane dnia 07-06-2009 14:37
WIELKIE dzięki wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim organizatorom za wspaniałą imprezę.
To był mój pierwszy PZPR z własnym prosiakiem i było rewelacyjnie.
Pyszne jedzenie, piękne auta no i wspaniała atmosfera.

smiley Najlepsza nie-wyścigowa impreza w roku.


924 80' Black Pearl
1358741
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Tomas
Użytkownik



Postów: 270
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 11.05.09
Dodane dnia 07-06-2009 16:40
WIELKIE DZIĘKI za wspaniala organizacje, świetna atmosfere i wspaniale przyjecie "nowych" do grona porschmaniakow. Juz nie mozemy doczekac sie kojelnych spotkan

pozdrowienia dla Wszystkich
Tomas
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
bartek
Użytkownik



Postów: 185
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 01.06.09
Dodane dnia 07-06-2009 17:44
Ja również chciałbym podziękować.

Na PZPR miałem pod górkę ...wylądowałem na Wiejskiej 10km dalej , ale w końcu udało się.

Dzięki za świetnego grilla , pouczające rozmowy i ciepłe przyjęcie. Miło było poznać nowych ludzi zarażonych tą samą pasją smiley

Poza tym gratulacje dla zwycięzcy trofeum smiley

Do zobaczenia na kolejnych zlotach smileypozdrawiam
5743947 www.e-kupiec.com.pl
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Pulka924
Użytkownik

Postów: 134
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 05.06.09
Dodane dnia 07-06-2009 20:07
To było najfajniejsze spotkanie "maniaków" jakiegokolwiek typu na jakim byłam smiley
Wszyscy byli uśmiechnięci, życzliwi, auta wypucowane, błyszczące, piękne. Sama radość smiley

Wielkie dzięki dla Iwonki i Mareckiego, którzy nawet pogodę byli w stanie zorganizować!!! nie mówiąc o grilu, świeżo wykoszonym parkingu dla naszych Porszaków a także dla Bilków - całe tylne siedzenie w ich aucie było pełne smakołyków smiley

Jest jednak jedna rzecz która mi nie daje spokoju po naszym spotkaniu. Czy to nasi chłopcy są tacy zaborczy czy też dziewczyny zbyt szybko ustępują im pola - ale oprócz mnie i Marty (która przygotowała na PZPR najwspanialsze słodkości i nie tylko) żadna więcej przedstawicielka piękniejszej połowy świata nie planuje nawet wygryźć swojego towarzysza zza kółka Prosiaczka (nie mówię na zawsze ale choćby na moment).
Uwierzcie mi Prosięta nie gryzą i strrrrasznie fajnie się nimi jeździ!!!Zwłaszcza jak się uda zostawić faceta w domu i samej poszaleć po drogach smiley

Te piękne dziewczyny w ich wspaniałych Porszaczkach.....

Paulina


________________________________
lewa strona 944 2,5[img][/img]
prawa strona 924 2,0
Vespa ET150 - zawsze z przodu!!!
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
balek91
Użytkownik



Postów: 7
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 20.01.09
Dodane dnia 07-06-2009 20:36
Wielkie dzięki za świetną zabawę, było super smiley Rzadko można zobaczyć tyle prosiaków na raz smiley


944 '87

Edytowane przez balek91 dnia 07-06-2009 20:48
7790337
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
porsz
Użytkownik

Postów: 1116
Miejscowość: warszawa
Data rejestracji: 19.04.06
Dodane dnia 07-06-2009 21:00
wielkie dzieki za wspaniałą imprezę i pyszne papusianko ,
wspaniała atmosfera i nawet pogoda dała się organizatorom uprosić o niedokiuczliwaść ,

podziekowania w imieniu moim i mojego dzieciecia smiley smiley


968 92r czerwony (dziwny porsiołek) (było)
924 78r czarny (w posiadaniu,, na sprzedaż
944 86 biały ( przerobiony na biało czerwony)zmienił właściciela
buggy 69r czerwony (w posiadaniu)

i teraz nie wiem w co wsiąść smiley smiley
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
SIMO
Użytkownik

Postów: 149
Miejscowość: Podlasie
Data rejestracji: 07.06.09
Dodane dnia 07-06-2009 21:38
Wspaniała impreza, i to nie tylko dlatego, że moja pierwsza. Następnej na pewno nie opuszczę przed końcem. Gratulacje dla zwycięzcy konkursu. Chciałbym kiedyś doprowadzić wnętrze mojego prosiaka do takiego stanu. Wielki szacunek dla organizatorów, a w szczególności dla lepszej połowy Mareckiego.


928S4'87 manual
Autor RE: II PZPR reportaż
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:15
Piaseczyński Zlot Porsche Romantic czyli druga edycja PZPR.

Dla mnie II PZPR zaczął się już 14.06.2008 . już wtedy wiedziałem, ze jest potrzeba organizowania spotkań w atmosferze piknikowej - rodzinnej . jeszcze na dobre nie skończył się pierwszy piknik a już planowałem II edycję. Założyłem, że PZPR bedzie odbywać się raz do roku, gdyż chciałem aby był to zlot na który się czeka, na który się jedzie i wie, że przyjadą inni miłośnicy Porsche , na którym to zlocie obecność jest ... 'obowiązkowa" . Zlot ma charakter wolny, jest za free, obecność nie wymaga żadnych zobowiązań od uczestników - taki był , jest i zostanie - dlatego, że zrodził się na forum924.pl , które dla mnie jest przykładem wolności nieskrępowanej żadnymi obowiązkami, regulaminami, opłatami . forum 924.pl jest dla mnie wartością i chciałbym, marzę sobie, że kiedyś dla Was PZPR też będzie taką wartością. Ja wam mogę obiecać, że z każdą edycją zlot będzie przygotowywany coraz lepiej, staranniej,profesjonalniej.

tyle tutułem dość długiego wstępu ... przecież Wy czekacie na reportaż z imprezy a nie na przemyślenia Mareckiego smileysmiley

zacząć muszę od pogody.....przez bite dwa tygodnie przed imprezą lało, było zimno i ogólnie do d...y. Jednak ja wierzyłem w możliwości mojej Iwonki ( miała czarować pogodę ) - iw13ko jest czarownicą nie wierzyliście ....? pogodę na pikniku mieliśmy przecudowną - było słonko, było ciepło ( ale nie za gorąco ! ) było bezdeszczowo ( prawie do końca smiley ) kto byl to widział , kto nie byl - widzial w pogodynce smiley

zbiórka o 12.00 pod gmachem dawnego KC PZPR - pomysł ideologicznie super - lepszego miejsca marketingowo nie dało się wymyślić..... ale logistycznie ?smiley miejsc parkingowych brak, taksiarze klęli na nas max..a ja modliłem sie tylko, żeby straż miejska nie pojawiła się z blokadami - ale na szczęście to była sobota więc chyba nie chciało im się smiley udalo nam się zebrać i zorganizować - każdy uczestnik rajdu dostal pamiątkową okolicznościową naklejkę i w dobrych humorach postanowiliśmy wyruszyć - na wycieczkę . Wycieczka docelowo miała być do Czerska ( ruiny zamku i takie tam klimaty ) ale po konsultacjach, przeglądzie korków na walnym zgromadzeniu zapadła decyzja o skróceniu wyprawy i postanowiliśmy pojechać spokojnie kolumną na miejsce drugiej zbiórki czyli do Piaseczna.
o 12.30 wyruszyliśmy kolumną przez ulice Warszawy dając pokaz elegancji, klasy i szyku smiley po drodze wzbudzaliśmy zachwyt, podziw ale także sialiśmy zamęt i przerażenie dla niedzielnych kierowców smiley w końcu nasza kolumna liczyła sobie 13 prosiaków ale nie była to pechowa liczba smiley




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 23:47
Autor RE: II PZPR reportaż
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:16
kolumną jechaliśmy dość wolno - ale czego się nie robi dla innych użytkowników drogi - niech sobie popatrzą, niech podziwiają niech nacieszą oczy.... - dodatkowo Porsz machał flagą smiley po drodze do kolumny na chwilę przyłączył się gościnnie boxster zwiększając nasze szanse ( 13+1 smiley) na niebiezpiecznym łuku.... smiley
do Piaseczna dojechaliśmy w komplecie - co zapisuję sobie nieskromnie jako osobisty sukces smiley
na parkingu pod Fashion House miejsce bylo już przygotowane - cały pas zarezerwowany dla prosiaków smiley
tutaj rozgosciliśmy się na dobre 45 minut - Marta i Jacek przygotowali na tą okazję poczęstunek - na każdego gościa imprezy czekaly wspaniałe kanapeczki , soczki co jeszcze krył w sobie bus catering bilków czyli bilkowoz - powiem później smiley a jest o czym wspomnieć smiley
posilając się przechadzaliśmy sie po alejce , oglądając nasze cacuszka, żartując , rozmawiając o samochodach i o dupie marynismiley
stanowiliśmy również atrakcję dla przejeżdzających obok , parkujących osób .




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 23:45
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:16
na II zbiórkę niestety nikt nie dojechał ( nie licząc pana Tadeusza, który musiał zatankować swoją 931 smiley ) - bartek na którego czekaliśmy ugrzązł w korkach jadąc w/g wskazac nawigacji - najpierw do Warszawy, potem za Piaseczno.... w końcu zdecydował, zeby nie czekać na niego , że dojedzie sam .
my juz tez nie mogliśmy się doczekać piknik więc ruszyliśmy w drogę ku przygodzie smileysmileysmiley ( trasa II zbiorka - piknik liczyla sobie ok 700m smiley ) .
na placyku - a raczej trawniku było dość miejsca by ustawić nasze prosiaki... zostawiliśmy trochę pastwiska dla innych, spóźnionych i wygłodniałych prosiąt smiley
i tutaj pogoda bezbłędna -atmosfera totalnie piknikowa i sielankowa
prosiaki i porszaki
dialogi i monologi
zabawa i tańce smileysmileysmiley

centum VIP zapewniało obługę cateringową o której nie będę mówil z racji braku obiektywizmu....
w każdym bądź razie jadła i napitku nie brakowalo smiley

na piknik zostaly zaproszone również dzieci, które moja córka (9lat ) zajmowala przez cały czas włączająć się do organizacji przedsięwzięcia. generalnie - dzieci nie byłosmiley - były szczęśliwe smiley

pomalu dołączali goście
i plac wyglądał przepięknie - zresztą sami zobaczcie




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 22:58
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:17
a to centrum VIP smiley




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 23:02
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:18
tradycją stało się już , ze na PZPR wybieramy w konkursie elegancji najlepszego prosiaka zlotu.
w zeszłej edycji konkurs "CAR OF THE PZPR" wygrało białe 924 le'mans Adama z Olsztyna.


w tym roku do konkursu stanęło 18 aut w tym :
911 bartek
924 adam
924 porsz
924 redon16
924 bilek i zonabilka
924 olo924 i pola924
924 pieszczoh
924 qbak
931 pan Tadeusz
928s4 simo
928 dlugi
944 apa13
944 ciachu
944 pimi
944 tomas
944 balek91
944s2 blumen
944 marecki i iw13ko

gości na pikniku było ok. 35-40 osób każdy miał jeden głos
demokratycznie w niejawnym glosowaniu oddawaliśmy swoje głosy na auto, które uznaliśmy za najpiekniejsze.

w tegorocznej edycji wygrało :

944 PIMI -ego

w imieniu wszystkich uczestników zlotu GRATULUJĘ przepięknego auta !!!
do zwyciezcy trafil puchar z dedykacją " najlepszy prosiak PZPR piaseczno 06.06.2009 " oraz naklejka na szybę " Car of The PZPR 2009 " . lał się szampan, grał Queen - bylo świetnie smiley

na zdjęciach wręczenie pucharu...




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 12-06-2009 21:53
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:19
PIMI & CAR OF THE PZPR 2009




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 23:29
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:19
kto nie był - niech żałuje, że nie widział na żywo, kto nie mógł - niech przyjeżdza w przyszlym roku - już dzisiaj zapraszamy wszystkich na III PZPR, który odbędzie się w czerwcu 2010 roku.
do zobaczenia za rok !!!

iw13ko i marecki

ps. te i inne zdjecia do zobaczenia wkrótce w galerii




marecki dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez marecki dnia 07-06-2009 23:43
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 07-06-2009 22:20
.



Strona 8 z 10 << < 5 6 7 8 9 10 >