924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 9 z 10 << < 6 7 8 9 10 >
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 08-06-2009 04:03
Ehhhh.. Z relacji jak i fotek wynika jasno: Impreza była Super. Pozostaje pozazdrościć tym co odwiedzili PZPR oraz Pogratulować Zdobywcy Pucharusmiley. Oczywiście Brawa dla Organizatorów. Frekwencja dopisała. Auta Rewelacja. Czego chcieć więcej? Wiadomo..zabrakło mnie, ale niestety nie można mieć wszystkiegosmiley Jeszcze raz.. Brawa i Gratulacje!!! smiley
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Adam
Użytkownik



Postów: 200
Miejscowość: Olsztyn
Data rejestracji: 02.06.07
Dodane dnia 08-06-2009 09:04
Dzięki wszystkim za wspólna imprezę! Super ludzie, super impreza smiley


...
---924 LeMans
3261717.jestem.na.facebook Można.mni.znaleźć.na.facebook
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
PIeszczoH
Użytkownik

Postów: 4951
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 07.04.06
Dodane dnia 08-06-2009 10:13
Też ślicznie Dziękuję, fajnie było poznać w końcu większość osób.


SPRZEDAM:
ORYGINALNE ZESTAWY FILTRÓW 924S/944/S/S2/968
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=11740
Przewody Paliwa:
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=9843#post_149432
Tarcza sprzęgła 924S/944/S2 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6169#post_93610
rurka do nagrzewnicy 944: http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6127
element wybieraka przy skrzyni http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5936
tłoki 2,7 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5970
stab 20mm http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=5239#post_78519
Rolka napinająca rozrządu 24s/44 http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6291
KUPIĘ:
mocowania/uchwyty spoilera przód 944/944S http://www.924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=11&thread_id=6186

ZAMIENIĘ - BŁOTNIKI 944 I EU na BŁOTNIKI 944 I US

Szukam:
http://924.pl/forum/viewthread.php?forum_id=17&thread_id=6071#post_92228

SZUKAM ZDROWEGO 924S - może mieć korbę co wyszła bokiem, albo być niekompletna, ważne żeby buda była prosta bez tony szpachli i korozji.

__________________________
Porsche 924S '86 3,0 210PS
Jeep Grand Cherokee 2001 V8 - sprzedany
Honda Accord Aerodeck '89 - sprzedana
Garbus '60 - skończył w rękach Porsza
__________________________
Porsche 924 - Nothing even come close
1290383
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
pimi
Użytkownik



Postów: 468
Miejscowość: Warszawa Kabaty
Data rejestracji: 12.05.09
Dodane dnia 08-06-2009 11:32
My również chcielibyśmy podziękować za tak fajną ( wiem, w szkole uczyli, żeby tak nie pisać, ale to słowo ogarnia wszystko!) imprezę.
Oboje z Agnieszką jesteśmy pod wrażeniem serdecznego przyjęcia - atmosfera iście rodzinna. Cieszymy się, że mogliśmy Was wszystkich poznać i porozmawiać w realu.
Jesteśmy pełni uznania dla organizatorów za przygotowanie całości, za to, że "się im chce".
Wielkie dzięki, do następnego razu
Agnieszka i Przemek
(bardzo dziękuję za dziesięć dziesiątek smiley )
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 08-06-2009 12:30
Byłem w ubiegłym roku i wiedziałem, że będzie fajnie i w tym. Wiedziałem, że będę żałował, że nie będzie nas tym razem. No i żałuję...
Czytając Wasze podziękowania i relację Mareckiego widzę, że znów było ekstra - bardzo mnie to cieszy. Frekwencja na prawdę konkretna.
Wielkie brawa dla organizatorów!!! A jakie ładne nalepeczki!
Mimo, że mnie nie było (a może właśnie dlatego) czekam z niecierpliwością na galerię.

pzdr
jacek(pilatus)

ps. Marecki dopiero dziś rano dostał uprawnienia do uzupełniania galerii - wcześniej nie miałem jak tego zrobić. Ew. pretensje więc do mnie smiley .
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 08-06-2009 13:11
W imieniu swoim i Biłka pięknie dziękuję za wspólnie spędzony dzień.
Było... jak zwykle... Jak zwykle, kiedy spotyka się grupa przyjaciół.

Iwonce i Mareckiemu gratuluję genialnej inicjatywy, gdyby nie Wasz pomysł na PZPR, z pewnością nie mielibyśmy okazji poznać wielu niezwykłych osób.

Poli924 przesyłam gigantycznego buziaka smiley Fajnie wreszcie znaleźć bratnią duszę, która nie zgadza się na bycie jedynie "płcią ozdobną".

Szczególne dowody uznania należą się Sufjafowi smiley
Tylko dzięki niemu d..., którą pokazało południe, nie była tak strasznie blada smiley smiley smiley



Ach, i niezwykle mi miło, że smakowały Wam "ciasteczka". Obiecuję, że do następnego PZPRu podszlifuję mocno warsztat kulinarny i też Was czymś zaskoczę.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.


Edit:
zanim Marecki upora się z galerią, zapraszam do rzucenia okiem na kilka zdjęć Wybaczcie proszę nie najlepszą jakość, ale do kitu fotograf kiepskim aparatem nic innego zdziałać nie zdołał smiley




Edytowane przez Marta dnia 10-06-2009 07:14
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
drwal
Administrator



Postów: 3945
Miejscowość: Opole
Data rejestracji: 03.02.06
Dodane dnia 08-06-2009 15:49
żałuję smiley oj i to bardzo, że mnie z wami nie było...


Jest: 924S '86, 928 '79, 928S '80, 928 S3 '86
Było: 924 '77, 924 '77, 924 '77, 924 '80, 931 '80, 924 '83, 924 '84, 944 '83, 944 '84, 924 '85, 944 '85 , 928 S4 '87
4640739
Autor RE: Podziekowania
iw13ko
Użytkownik



Postów: 65
Miejscowość: Paris-London-New York
Data rejestracji: 09.09.08
Dodane dnia 08-06-2009 17:28
Witam serdecznie,smiley

Co prawda nie posiadam własnego porsche, ba nawet nie mam prawo jazdy ale tak jak napisała Paulinka nalezy do mnie prawa strona prosiaka mojego męża "Mareckiego"smiley jestem również częscią tego forum, dlatego chciałabym napisać cos od siebiesmiley

Z całego serca pragnę wszystkim ale to wszystkim bez wyjatku bardzo podziękować za przybycie na nasz zlot, mam nadzieje że nikt nie był zawiedzionysmileysmileysmiley

Udało mi sie zaczarować pogodę, bo prawdę mówiąc chyba by mnie Marecki z domu wyprowadził jakby padałosmiley smiley
przez 2 tygodnie od rana do wieczora marudził i przeżywał pogodę, i codziennie pytał czy aby napewno zaczełam juz czarowaćsmileysmileysmiley
(sama nie wiem jak to wytrzymałam, presja na maxa smiley smiley


Nie bedę dziekowac każdemu z osobna(chociaż bardzo bym chciała)
pozostawie te przyjemniość mojemu mężowi, juz 2 dni sie nad tym głowi i układa żeby nikogo nie pominąćsmiley

Jedynymi osobami które chce tutaj wyróżnic( i mam nadzieję że nikt się na mnie nie pogniewa) są...smiley

MARTUSIA I JACEK BIŁKOWIEsmileysmileysmiley

Kanapki,soczki,sałatki,słodycze tyle tego było że nawet nie pamietam
dokładnie...były poprostu pyszne no i ilośc imponująca.
Kochana Martusia specjalnie na te okoliczność wolny dzień w pracy wzieła żeby smakołyki przygotować- słowo dziekuje to niestety za mało...smiley
ale BARDZO DZIEKUJE
odciążyliście nas w tym roku finansowo i czasowo z wielu spraw.
to prawdziwi przyjaciele i chociaż nie znamy sie długo to nie boje sie uzyc tego słowa smileysmileysmiley
jeszcze raz wielkie DZIĘKI

Mam nadzieję że w przyszłym roku na naszym wspólnym PZPR-ze bedzie jeszcze więcej atrakcji i prosiaczków z ich właścicielami, przyjaciółmi i dziećmi i że oczywiscie nie zabraknie nikogo z tego rokusmiley


Bardzo miło było mi Was wszystkich gościć i do zobaczenia za rok.....a może wczesniejsmiley

pozdrawiam iw13ko


Żyję w kwadracie z porsche 944 smiley
www.mniam-mniam.pl
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 08-06-2009 18:48
Wyrazy uznania dla iw13ko i mareckiego!
Kolejny raz udowodnili, że swoim zapałem są w stanie zrealizować wszystko! smiley
A mi pozostał tylko żal, że znowu nie mogłem uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie...
Ale to się w końcu zmieni! smiley


944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Blumen
Użytkownik

Postów: 1072
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 06.07.06
Dodane dnia 08-06-2009 18:55
troszeczkę zwlekałem i czekałem z wpisaniem się, czekałem na zdjęcia i relacje smiley
Jestem niezmiernie wdzięczny za to spotkanie wszystkim, a w szczególności organizatorom i "bilkom" za przygotowanie wszystkiego, kiedyś często pomagałem organizować takie rzeczy, więc wiem ile to wymaga poświęcenia.

Ten dzień pomógł mi zapomnieć o wszystkich problemach szarej codzienności, powspominać i pomarzyć wspólnie z wami- było mi to bardzo potrzebne i za to jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ


P.s.
Przemku, gratuluję wygranej smiley


Jest MB i BMW smiley
Był PickUp
Była Corca
Była Ascona
Było wozidło MB w168
Była wygoda - BMW E38
Była przygoda - 944s2

Blumen dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Blumen dnia 08-06-2009 19:21
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Blumen
Użytkownik

Postów: 1072
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 06.07.06
Dodane dnia 08-06-2009 19:03
W tradycji spotkań jest już chyba zawsze tak, że w pewnym momencie wydaje się, że wszyscy zniknęli, albo jest wrażenie jakby kilku osób brakowało... co się dzieje? Gdzie oni są ...


... aaaa, tutaj smiley
Zawsze, gdy ktoś podnosi maskę można zaobserwować coś takiego:


Jest MB i BMW smiley
Był PickUp
Była Corca
Była Ascona
Było wozidło MB w168
Była wygoda - BMW E38
Była przygoda - 944s2

Blumen dodał/a następującą grafikę:



Edytowane przez Blumen dnia 08-06-2009 22:15
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 09-06-2009 00:17
a myslałem , że to łatwo jest napisać tak coś od serca... smiley myśli i emocji buzuje we mnie tyle, że ten post nie miałby chyba końca...

chciałbym wszystkim Gościom serdecznie podziękować za PZPR. zabrzmiało dość banalnie ale ... bez Was drodzy Goście ta impreza byłaby po prostu niewypałem , to Wy tworzyliście fantastyczną atmosferę tej imprezy, to Wasze prosiaki świeciły w słońcu zmieniając trawnik w prawdziwy park maszyn i to dzięki Wam chcę organizować następne PZPR-y - bo było warto !!! DZIĘKUJE !!!

nie mogę jednak odmówić sobie przyjemności złożenia specjalnych podziękowań - dla osób, bez których ten piknik nie miałby szans być dobrze przygotowany....

przede wszystkim chciałbym podziękować iw13ko za to, że jesteś taka ... jaka jesteś -że wytrzymujesz ze mną i z moimi pomysłami, co więcej pomagasz mi jeszcze je realizować.. bez CIEBIE nie byłoby PZPR , bez Twojej pomocy nie dałbym rady zorganizować pikniku w ogóle . Dziękuję .KOCHAM CIĘ !
ps. dziękuję za zaczarowaną pogodę smiley

szczegolnie dziękuję zoniebilka i bilkowi , Kochani co ja bym bez Was zrobił smiley normalnie jestem w szoku - jeszcze nikt nigdy nie czytał w moich myślach smiley rozumiemy sie bez slów i wlaśnie dlatego uważam was za PRZYJACIÓŁ

Pery - to na nim spoczywał ciężar logistyki , zaplecza i grilla. dziękuję, że zawsze mogę na Ciebie liczyć !

Redon16 dziękuję za bieganie z aparatem i zrobienie ogromnej iloci zdjęć do reportażu- 629szt smiley!!!

Mammoth - dziękuję bardzo za zarwaną nockę i pomoc w przygotowaniu projektu naklejek - wyszły super

chciałbym równiez podziękować mojej córce Agatce ( ona też czyta czasami to forum smiley ) za organizację zabaw dla dzieci ,

porsche89 dziękuję za radosne powiewanie na środku placusmiley


dziękuję wszystkim " rajdowcom " za zejefajną wycieczke, za to że tak wspaniale trzymała się kolumna, za to, że pokazaliśmy szyk i elegancję... jestem dumny , ze mogłem prowadzić Was w tej paradzie.

dziękuję olowi924 , ze pomógł mi w prowadzeniu kolumny, że zgodzil się jechać w ogonie i pilnował szyku smiley dziękuje poli924 za zdjęcie "do kalendarza" smiley

dziękuję porszowi, że nie oddał mi flagi w piątek - bo tak byśmy jechali bez sztandaru...

dziękuje Simo za filmiki z przejazdu - zdjęcia nie są w stanie oddać wrażenia jakie robi taka parada smiley - wrzucę je na youtube żeby wszyscy mogli zobaczyć ,



dziękuję wszystkim " delegatom " z kraju - sufjafowi ze Śląska, adamowi z Warmii i Mazur, długiemu z Lubelskiego, Abelardowi z Rawy .....za to że kawał drogi zrobili dla PZPR...
...panu Tadeuszowi, blumenowi,qbakowi, michałowi928,pieszczochowi, balek1, apie13, tomasowi, pimiemu,ciachowi, igorowi, bartkowi...

dziękuje Paniom, że dzielą z nami wspólnie pasję siedząc na prawych fotelach smileysmileysmiley

jeżeli kogoś pominałem to bardzo przepraszam zwykle przeoczenie i luka w pamieci...


DZIEKUJĘ raz jeszcze wszystkim , mam nadzieję, iż w przyszlym roku na III edycji PZPR zobaczymy się ponownie.




Edytowane przez marecki dnia 09-06-2009 16:26
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 09-06-2009 10:22
Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłem chociaż tyle pomócsmiley
pilatus napisał/a:
A jakie ładne nalepeczki!

smiley
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Bilek
Użytkownik



Postów: 224
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 13.06.06
Dodane dnia 09-06-2009 11:28
Wielkie dzięki dla I sekretaża PZPR za zorganizowanie II zjazdu, żonie sekretarza przy najbliższej okazji wręczę biało-czerwone goździki w geście wdzięczności za przygotowanie obrad.

Wszelkie podziękowania i paczka rajstop, za przygotowanie tych słodkości należą się mojej żonie.
Ja tylko wylizywałem garnki smiley

Ps. planowane jest również oficjalne wręczanie odznaczeń na zasadzie klapa, rąsia, buzia, kwiatek, smiley


Porsche 924 '82 zabytek
Porsche 944 '83 zbytek

Edytowane przez Bilek dnia 09-06-2009 11:33
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 09-06-2009 17:08
Mam jeszcze jedno podziękowanie ( i nie jest to żadna prowokacja ) ... Dziękuję wszystkim tym osobom , które stanęły za mną murem !!!


Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 09-06-2009 18:13
myśle że w myśl zasady "Pomożecie - pomożemy" zawsze wszyscy ruszą w końcu "myśl partii przewodnia myślą narodu" itd .... smiley
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
pimi
Użytkownik



Postów: 468
Miejscowość: Warszawa Kabaty
Data rejestracji: 12.05.09
Dodane dnia 09-06-2009 19:50
Marecki!!! - prowadź nas prosto ku świetlanej przyszłości!!!
(do czerwca 2010 smiley )
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 09-06-2009 22:08
po malutku robie galerię część zdjęć można już obejrzeć - ostatnia strona galerii smiley


Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
lipstick944
Użytkownik

Postów: 26
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 06.06.09
Dodane dnia 10-06-2009 00:20
kurcze, tak czytam i widze tyle emocji..ale fakt, bylo super smiley
to ja sie dolaczam do gratulacji i podziekowan. szerokie uklony w strone Mareckich i Bilkow smiley
ciesze sie ze moglam poznac nowych fajnych ludzi, i mam nadzieje i zycze nam wszystkim aby nasz PZPR sie rozwijal smiley


1/2 stanu posiadania Porsza smiley
no i Porsz na dokładkę ;D
1657472
Autor RE: PZPR Piaseczyński Zlot Porsche Romantic
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 12-06-2009 19:40
galeria z PZPR zaktualizowana i skończona - zapraszam do oglądania zdjęć smiley




Strona 9 z 10 << < 6 7 8 9 10 >