924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 22-05-2009 11:44
Nooooo Marecki! Wielkie gratulacje za odwagę!
Wejść na forum PCP i zaprosić na własną imprezę, to jak naszyć sobie własne logo na kurtce motocyklowej i spotkać wesołych panów z MC smiley smileysmiley
A mówiłam, że "na plecy trzeba sobie zasłużyć" smileysmileysmiley


Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 22-05-2009 13:51
Tona - wrzuć na luz chłopaki się juz pogodzili na "tamtym smiley" forum
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
przemek84
Użytkownik



Postów: 3630
Miejscowość: Gdynia
Data rejestracji: 06.02.07
Dodane dnia 22-05-2009 14:11
no nie wiem czy pogodzili,raczej to "tamci" wrzucili na luz i przyjeli wszystko ze spokojem smiley.


Sprzedam troche czesci do Porsche 924 i 944.
2457922
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
porsche89
Użytkownik

Postów: 1218
Miejscowość: Łazy Woj.Górny Śląsk
Data rejestracji: 30.04.06
Dodane dnia 22-05-2009 14:54
smileysmileyTo i tak po tygodniu przeglądania zapisów kolesi z 3-city warszawki i śląska dobrze że nie układamy sie na spocik pod Łodzią żeby sie pookładać po gębach smileysmileysmileysmileysmiley


944 2,7 '86/'89 kombinacja z trzech dawców lub z czterech teraz S2 look -Już u ludzi
924 2.0 '82
944 2,5 '84
Jeden rower górski
Czarna taczka '06
9895738
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 22-05-2009 16:18
zonabilka napisał/a:
Nooooo Marecki! Wielkie gratulacje za odwagę!


Żadna odwaga. Zwykłe kulturalne zaproszenie.

W sumie jacy klubowicze - taki klub. Człowiek organizuje imprezę i zaprasza aby wspólnie spędzić czas, a tu jednemu i drugiemu nic nie pasuje. Jak nie nazwa, to forma zaproszenia. Może trzeba było wysłać zaproszenia pocztąsmiley Ale i wtedy pewnie by się znalazło kilku, którzy by jęczeli, że papier za śliski albo czcionka pochylona nie w tą stronę. Doskonale sprawdza się tutaj powiedzenie: "Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził".

Z innego wątku:
jacekm napisał/a:
"nic nie stoi na przeszkodzie zorganizować również spotkania, gdzie sponsorów nie będzie, gdzie po prostu spotkamy się aby pogadać... , wymienić doświadczenia itp. Z drugiej strony takie spotkanie też wymaga pewnych zasobów. "


Mamy imprezę, której jedynym wymaganiem jest chęć do wspólnego spędzenia czasu. I co? Zamiast podziękować za koleżeńskie zaproszenie, to jęczą. A największy problem (obok opłaconej składki), to brak wpisanych danych pod avatarem. Ludzie..litości. Jak mnie ktoś zaprasza to się cieszę i dziękuję (ewentualnie dziękuję i odmawiam), ale nie wyskakuję z pretensjami, bo nie opłacił składki w klubie do którego ja należę.smiley
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Apa13
Użytkownik



Postów: 397
Miejscowość: Warszawa/Ciechanów
Data rejestracji: 20.01.08
Dodane dnia 22-05-2009 17:11
"Zamiast podziękować za koleżeńskie zaproszenie, to jęczą. A największy problem (obok opłaconej składki), to brak wpisanych danych pod avatarem. Ludzie..litości. Jak mnie ktoś zaprasza to się cieszę i dziękuję (ewentualnie dziękuję i odmawiam), ale nie wyskakuję z pretensjami, bo nie opłacił składki w klubie do którego ja należę.smiley"
Święte słowa...


Artur 944 '83
3136093
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
tona
Użytkownik



Postów: 1542
Miejscowość:
Data rejestracji: 02.02.06
Dodane dnia 22-05-2009 19:42
Olo924 napisał/a:
Tona - wrzuć na luz chłopaki się juz pogodzili na "tamtym smiley" forum
Moze i "tamci" sie pogodzili ale wy używacie sobie na calego a wiekszosc wypowiedzi jest przesadzona przekolorowana i mam wrazenie jakiegos wyscigu "kto mocniej przysra" "tamtym". Troszke mi to pachnie dziecinada...


924'82bylo 944S2'90bylo 944TS'89bylo 944TScup'88bylo 968turboS-
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 22-05-2009 20:51
tona napisał/a:
wiekszosc wypowiedzi jest przesadzona przekolorowana i mam wrazenie jakiegos wyscigu "kto mocniej przysra" "tamtym". ...


tona oślepłeś w tym klubie PCP - ludzie na tym forum widzą sprawę z boku i oceniają obiektywnie przynajmniej takie odnoszę wrażenie...

tona napisał/a:
w kazdym zgromadzeniu sa "ludzie i parapety"
czy to nie Twoje słowa ? no sam już nie wiem kto jest kim i kogo chcesz obrazić ?


Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 22-05-2009 21:26
nie ma sensu chyba już bić piany smiley... każdy mial możliwość zapoznać się z opinią ludzi z PCP odnośnie imprez typu PZPR smiley i nic nowego do tematu już nie wniesiemy.... myślę, że trzeba urwać ten wątek i wrócić do normalności ..... ktoś się pisze na PZPR jeszcze ? smiley


Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Apa13
Użytkownik



Postów: 397
Miejscowość: Warszawa/Ciechanów
Data rejestracji: 20.01.08
Dodane dnia 22-05-2009 21:34
Marku, ja chetnie jelsi mi czas pozwoli, bo samochodzik powinienem juz mieć wtedy w Warszawie


Artur 944 '83
3136093
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 22-05-2009 21:41
Dziwne podejście, ale cóż..bywa i tak. A wracając do tematu właściwego: Czy można się ujawnić autem innym niż Porsche? smiley Pojawiło się pewne światełko w tunelu odnośnie transportu, a bujać kilkaset km pożyczonym pojazdem i być wykopanym z imprezy.. trochę kiepska wizjasmiley (zaznaczam że jestem dosyć duży i wykopać mnie trudno, ale lepiej się upewnić) smiley
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Apa13
Użytkownik



Postów: 397
Miejscowość: Warszawa/Ciechanów
Data rejestracji: 20.01.08
Dodane dnia 22-05-2009 21:46
"Dziwne podejście, ale cóż..bywa i tak"???
Mammoth mam w tym czasie dośc duży natłok egzaminów.


Artur 944 '83
3136093
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 22-05-2009 21:50
Ajjjj..Apa to nie do Ciebie, tylko do tego co się dzieje na pcpsmiley
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 22-05-2009 21:51
tona napisał/a:
Olo924 napisał/a: Tona - wrzuć na luz chłopaki się juz pogodzili na "tamtym smiley" forum
Moze i "tamci" sie pogodzili ale wy używacie sobie na calego a wiekszosc wypowiedzi jest przesadzona przekolorowana i mam wrazenie jakiegos wyscigu "kto mocniej przysra" "tamtym". Troszke mi to pachnie dziecinada...


Widzisz Tona, bo dla mnie, mało inteligentnej blondynki, zupełnie nie do ogarnięcia jest to, że ktoś dobrowolnie zgadza się na ograniczanie jego wyborów, ba! jeszcze za to płaci...
Jak czytam "tamto" forum, to cały czas mam silne skojarzenie ze wspomnianym już wcześniej zrzeszeniem MC. Panowie pobierają myto za wjazd na ich (WTF?) tereny, a za naszycie sobie znaczka na plecach kurtki dają delikwentowi po prostu w mordę przy okazji zabierając kurtkę i niszcząc motocykl (krótka rozprawka na temat TU). Nie będę ukrywać, że mam kiepskie zdanie na temat ograniczonych snobów, którzy wartość człowieka zauważają dopiero jak ten opłaci składki członkowskie.


Zrozumiałabym oburzenie forumowiczów z PCP, gdyby ktoś z nas zaproponował płatną imprezę sportową w tym samym terminie co PCP. Marecki natomiast zaprosił "na grilla", na którym nie zdobywa się punktów w klasyfikacji, a którego On sam organizuje, sam za wszystko płaci i w dodatku termin spotkania nie koliduje z planami PCP. Nie dziwię się, że mogło mu się zrobić trochę nieswojo po takim potraktowaniu. I nie dziwię się, że postanowił się podzielić tym z kumplami, bo na "tym" forum, wszyscy (czy z 3-miasta czy warszawki smiley), jesteśmy KUMPLAMI a nie CZŁONKAMI.


Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 22-05-2009 21:52
Tona nie podoba mnie się ton Twojej wypowiedzi, ja proponuję żeby wrzucić na luz a Ty mnie szufladkujesz jako pieniacza - nie tedy droga kolego, przeczytaj jeszcze raz co napisales cytując mój post odszukaj moje wypowiedzi w tym wątku i przeedytuj swoją wypowiedz, bo jak narazie to Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka ... czyli dziecinnie bijesz pianę -dlatego że jestem z "tego" forum ... jestem z "tego" i z "tamtego" jeśli chodzi o ścisłość (chyba że jako nie klubowicz nie mogę głośno się przyznawać do bywania na "tamtym" smiley )

Edytowane przez Olo924 dnia 22-05-2009 21:59
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Tomas
Użytkownik



Postów: 270
Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 11.05.09
Dodane dnia 22-05-2009 22:16
tona
generalnie króko na temat Twoich wypowiedzi: najwyrażniej nie wiesz co oznacza termin obiektywizm i nie ogarniasz skąd biorą się tak skrajne reakcje wielu osób, kóre sie tu wypowiadaly. Otóż jeśli o mnie chodzi - pamietasz ten ...z INTERNETU (bo nie podalem nr buta itp) - pojawilem sie na forum 924 i PCP równolegle kompletnie nie skupiając sie na tym, które jest bardziej lub mniej elitarne. Cel byl jeden: dzielić pasję z innymi milośnikami i żaluje, ze już na poczatku spotykam się z takimi żenującymi komentarzami. Na szczęście daleki jestem od wrzucania wszystkich do jednego worka bo zarówno na PCP jak 924 spotkalem sie z życzliwym przyjęciem wielu osób...

i jeszcze prośba na koniec: juz się nie udzielaj więcej w tym temacie bo odnoszę takie wrazenie (tym razem subiektywne) że irytujesz ludzi
Tomas
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
marecki
Użytkownik



Postów: 372
Miejscowość: piaseczno
Data rejestracji: 16.10.07
Dodane dnia 22-05-2009 22:49
Mammoth napisał/a:
Czy można się ujawnić autem innym niż Porsche? smiley Pojawiło się pewne światełko w tunelu odnośnie transportu, a bujać kilkaset km pożyczonym pojazdem i być wykopanym z imprezy.. trochę kiepska wizjasmiley (zaznaczam że jestem dosyć duży i wykopać mnie trudno, ale lepiej się upewnić) smiley


Mammoth przyjeżdzaj taczką ,hulajnogą , plastikiem - czymkolwiek - nikt Cię nie bedzie wykopywał z imprezy smiley- atmosfera jest naprawdę fajna warto przyjechać smiley.... zlot jest przede wszystkim dla ludzi - dla posiadaczy, milośników i przyjaciół PORSCHE smiley

przyjeżdzaj !!!!


Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Mammoth
Użytkownik



Postów: 1843
Miejscowość: woj. lubelskie
Data rejestracji: 13.03.08
Dodane dnia 22-05-2009 23:00
W końcu w tym wątku sympatią powiałosmiley Jeśli się uda to i tak pewnie ujawnimy się (ja + dziewczyna) tak jak czołg..znienackasmiley W moim rejonie prosiaki już wymarły, więc byłaby okazja odświeżyć kontakt z 24smiley
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Dlugi
Użytkownik



Postów: 3406
Miejscowość: Lublin i okolice.
Data rejestracji: 05.02.06
Dodane dnia 25-05-2009 22:47
Witam,

czytam to forum od początku, forum PCP też, przeżyłem wiele w PCP i miałem wiele Porsche.
O imprezie PZPR czytałem z entuzjazmem i miałem w planach wybrać się do Piaseczna piknikowa atmosfera itd. nastrajały poztywnie - podobnie jak atmosfera z PCP z lat ubiegłych.

Ale w tym poście pojawiło się tyle "jadu" że odechciało mi się nawet czytać "wypociny" tkzw. pasjonatów co mają Porsche od kilku miesięcy...

A co do uwag do kolegi Tony to już brak mi słów...


Pozdrawiam smiley
Porsche & ?
7442000 www.classiccars4you.com
Autor RE: PZPR oficjalny plakat i zaproszenie
Olo924
Użytkownik



Postów: 4755
Miejscowość: Kraków / Warszawa
Data rejestracji: 04.02.06
Dodane dnia 25-05-2009 23:15
i wypowiedzial się ten który ma długo porsche ... brawo, że tu w moim odczuciu nie chodzi tu o licytowanie sie na długość posiadania porsche ale o zdrowy rozsądek i kulturę,
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>