924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Autor Spotkanie ekipa Łódź
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 23-07-2006 21:41
Hej proponuje spotkanie w Lodzi w tym tygodniu. Kto jest za? Czy znajda sie chetni? Moglibysmy umowic sie np pod samolotem na Al.Politechniki (fakt mam blisko - ale cierpie tez na przewlekly brak paliwa smiley ) i pogadac przy soczku?
Sa chetni? Moze sroda o 18 ?
Pozdrawiam!
Wszyscy oczywiscie mile widziani smiley nie tylko z Lodzi!


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
juras
Użytkownik



Postów: 2408
Miejscowość: łódź
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 23-07-2006 22:20
Ja mogę wpaśc po 18 ale musiałby to być zlot łączony porsche i mercedesa bo przybędę moją gwiazdą smiley

Bo w 924 silnik mam z powrotem na miejscu ale jeszcze głowica i caly osprzęt do zamontowania i chyba nie zdążę na środę.

Edytowane przez juras dnia 23-07-2006 22:23
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 23-07-2006 22:32
dla mnie ok, moze jeszcze Damian sie skusi, bo nie wiem czy jest ktos jeszcze? Ew moze to byc czwartek, chociaz im szybciej tym lepiej ;D


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
Abelard
Użytkownik



Postów: 975
Miejscowość: DK
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 26-07-2006 21:15
Spotkanie odbylo sie o czasie! Wszyscy sie odmeldowali, bylo milo i przyjemnie. Moze beda jakies zdjecia. To tyle z moje strony. Uwazam ze fajnie by bylo powtarzac takie spotkania na ploty raz na jakis czas, ale zobaczymy kiedy benzyna stanieje hahasmileysmiley


Już nie zbieram na 968 CS

968CS 92'

944 84'
924 80'
924 89' składak targa


"Standing in line is easy, finding your way isn't."
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 27-07-2006 12:20
No to gratuluję, że udało Wam się spotkać. Kameralne spotkania są bardzo fajne. Mimo odmiennej przynależności geograficznej (sam już nie wiem czy mazwieckiej, czy raczej śląsko-małopolskiej) pewnie bym Was odwiedził (z Gotką oczywiście) gdyby nie.... wyjęty silnik z 924 smiley . W ten sposób wciąż nie znam Damiana...
Tak czy inaczej ważne, że się spotkaliście

pzdr
jacek(pilatus)
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
Damian
Użytkownik



Postów: 856
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 01.02.06
Dodane dnia 29-07-2006 10:04
pilatus napisał/a:
W ten sposób wciąż nie znam Damiana...

No nie wiem czy masz czego żałować, bo tak sobie właśnie na zlocie przypomniałem, że mnie onegdaj na allegro z jakiegoś fajnego towaru do 924 podkupiłeś i do dziś mam Ci za złe, choć nie pamiętam już co to był za detal smiley Ale wiesz, uraz na psychice został na lata i np. mogę Ci robić jakieś wyrzuty czy cóś smiley Wiesz o co chodzi? smiley smiley

Tak czy inaczyj zlot się odbył, niestety musimy na przyszłość wymyśleć inne miejsce spotkań, bo... trudno się było skupić na rozmowie jak się przemieszczały w pobliżu różne ciekawe... obiekty zainteresowań smiley

Parę fotów zrobiłem, ale ja nie umim tutaj umieszczać zdjęć, tzn niby umim, ale się nie wyświetlają, a potem wojciek sobie ze mnie podśmiechujki jakieś robi, to ja mu nie dam strawy do kpin smiley
Damian
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
Wojciek
Użytkownik



Postów: 324
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 29-07-2006 10:54
haha, nie mam pojęcia, co tutaj na forum publicum implikujeszsmiley
Powiem szczerze, że ja też muszę sie zawsze sporo nagimnastykować, żeby wkleić zdjęcie. W internecie to znam tylko strone 924.pl i modelki.pl smiley reszta to czarna magiasmileysmiley
1776338
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 29-07-2006 20:32
Damian napisał/a:
(...)bo tak sobie właśnie na zlocie przypomniałem, że mnie onegdaj na allegro z jakiegoś fajnego towaru do 924 podkupiłeś i do dziś mam Ci za złe, choć nie pamiętam już co to był za detal smiley Ale wiesz, uraz na psychice został na lata i np. mogę Ci robić jakieś wyrzuty czy cóś smiley Wiesz o co chodzi?

Pojęcia zielonego nie mam kiedy to siłą mojego pięniądza okazała się większa niż Tojego (a może o refleks chodziło?) smiley , ale doskonale Cię rozumiem. Tego typu traumatyczne przeżycia rzutują na resztę egzystencji na ty łez padole... zadra zostaje... sam tak mam... jesteś może zodiakalnym skorpionem? smiley

Damian napisał/a:
Parę fotów zrobiłem, ale ja nie umim tutaj umieszczać zdjęć, tzn niby umim, ale się nie wyświetlają, a potem wojciek sobie ze mnie podśmiechujki jakieś robi, to ja mu nie dam strawy do kpin smiley


Jak chcesz dodać tylko jeden obrazek to pod tym okienkiem gdzie wpisujesz posta jest pole "Załącznik". Jeśli wskażesz tam jakiś plik z grafiką z Twojego dysku to wyświetli się on pod Twoim postem. Prośba tylko, by obrazek miał rodzielczość nie większą niż 533x400 pikseli.
Jeśli chesz umieścić swoje zdjęcia w galerii to piszesz do mnie lub Gotki prywatną wiadomość lub maila - resztę uzgadniamy między sobą.
Ostatecznie możesz postąpić tak, jak opisał to Drwal.

Wojciek <- pochwal no się co ty tam wklejasz za zdjęcia na modelki.pl smiley ?

... i na koniec by nie być gołosłownym (w temacie wyjętego motoru), zdjęcie z cyklu "co ma wisieć nie utonie"



pzdr
jacek(pilatus)

Edytowane przez pilatus dnia 30-07-2006 20:50
Autor RE: Spotkanie ekipa Łódź
Wojciek
Użytkownik



Postów: 324
Miejscowość: Gliwice
Data rejestracji: 31.01.06
Dodane dnia 30-07-2006 17:42
Jacku, oczywiście wklejam zdjęcia naszych modelek rasy 924smiley
1776338