924.pl
Nawigacja
Strona Główna
Newsy
Artykuły
Galeria
Forum
Komentarze
Download
Linki
Kontakt
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zobacz Temat
924.pl | Klub 924.pl | Zloty/Imprezy/Wydarzenia
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
gotka
Administrator

Postów: 150
Miejscowość: Cz-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 26-09-2016 17:03
A ja nie rozmawiałam ani z Pumbą ani z Pilatusem i wrzucę tego posta bo pisałam go od rana tylko nie miałam czasu wysłać i teraz kiedy ogarnęłam dzieciaki ze szkoły widzę, że mój mąż nie uprzedził ;-)

Pumba gratuluję ogarnięcia kolejnej imprezy!!! :-)

My niestety nie dotarliśmy choć się zadeklarowaliśmy i odwołaliśmy nasz udział bardzo późno. W związku z tym uważam, że w porządku w stosunku do Ciebie i osób które dotarły i uczestniczyły w imprezie będzie jeśli pokryjemy koszty uczestnictwa (tor, nocleg). Uważam też że wszyscy, którzy zrobili to tak jak my w ostatniej chwili lub w ogóle nie dali znać i się nie pojawili powinni się do tych kosztów dorzucić.
Jeśli oczekujemy żeby inni byli wobec nas w porządku to i my bądźmy w porządku. Wiem, że Pumbie nie poprawi to zbytnio humoru bo najważniejsze to ludzie i dobra zabawa, ale nie trzeba Go karać za to że zrobił imprezę.
4560099 924.pl
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 26-09-2016 17:23
Domyślałem się, Jacku (EDIT: oraz Gotko ), że taka deklaracja z Twojej ( edit: Waszej ) strony padnie.

Jestem przeciwny, to oczywiste i żadnej takiej informacji nie podam. Popełniłem logistyczny błąd na własne życzenie - wierząc, że gorzej niż w zeszłym roku nie będzie.

Żeby jednak nie było, że "nic się nie stało", to mogę Wam uzmysłowić skalę.

Oryginalna lista:

1.Natalia - była
2.Sobek - był
3.Pumba - był
4.Biłek - brak
5. JW Marta - brak
6.Szczurek + Paulina i Alan - byli
7.Miko + koledzy - byli
8.Cichy + familia - byli
9. Jarzyna x2 - brak
10. Mg83+1 - byli
11. Tomek Transaxle - był
12. DaGrz+1 - brak
13. Kuzik ( tylko tor ) - brak, bez żadnego uprzedzenia.
14. Szarak - brak
15. Andrew - był z Bratem
16 Ogest +rodzina - brak, bez żadnego uprzedzenia.
17. Gotka, Pilatus + 2 - brak.
18. PawełCRX, Wron - byli
19. Robek, Simprez - byli

Suma summarum, z przewidywanej liczby 36 osób, przyjechało 19. 53%

Mam teraz pół roku z małym okładem na wymyślenie, co z tym fantem zrobić. Nie mam zamiaru porzucać całego projektu, bo choćby dla tych 19, 12, czy nawet 5 osób warto jakiś wyjazd organizować - mimo wszystkich tych wkurzających rzeczy - jednak daje bardzo dużo radości.

Po rozmowach z uczestnikami tegorocznej imprezy i doświadczeniach z niej płynących mam już w głowie kilka koncepcji zmian.

Żeby jednak przestać już marudzić i nie zostawiać takiego smrodu - powiem raz jeszcze - warto było i, jeżeli wszystko dobrze się ułoży, zlot na Pomorzu powróci w przyszłym roku.

Czekam jeszcze na zdjęcia od Andrew oraz Sandry ( te wkleję, jak je dostanę ).

* cichutko proszę jeszcze, żeby tematu finansowego już nie poruszać - nie zmieni to nic, bo jestem uparty jak pół-koń, pół-osioł Brzoskwinka smiley *




Edytowane przez Pumba dnia 26-09-2016 17:50
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
pilatus
Administrator

Postów: 1733
Miejscowość: Cze-wa/Piaseczno
Data rejestracji: 28.01.06
Dodane dnia 26-09-2016 18:08
Że warto, pomimo wszystko, to my już wiemy - organizacja imprezy daje niesamowitą satysfakcję i radość. Wydaje się to nienormalne biorąc pod uwagę finansowy aspekt, a jednak tak jest - dzięki ludziom. smiley
Cieszę się, że impreza się udała. Szacun dla "dzikiego południa", że im się chciało taki szmat drogi jechać. Gotka, nawet jak już wiedzieliśmy, że nie pojedziemy, to sprawdzała prognozę pogody dla Koszalina, bo było nam zwyczajnie żal, że nas tam nie ma. Tym bardziej, że to miał być nasz pierwszy raz smiley .
Wracając do "gwiazdki" (jednak) - napisz proszę, tak czysto informacyjnie, jak wygląda sprawa z hotelem: czy musieliście płacić, choćby częściowo, za niezrealizowane rezerwacje? A jeśli tak to, tak czysto informacyjnie, jakie to koszty?
Cenę toru mogę sobie przeczytać na stronie drugiej. Do dzielenia potrafię zaprząc Excela smiley.
Czegóż chcieć więcej - chyba tylko numeru konta...

Serio piszę. Nawet jeśli nie zostaliście z tym sami, tylko podzieliliście koszty pomiędzy uczestników, to będzie nam zwyczajnie głupio wobec wszystkich zlotowiczów, że musieli zapłacić za nas. Nie wiem, jak to rozwiązaliście, ale najwyżej kilka banków zarobi na kilku przelewach i już. Podaj więc ten numer. Ja nie proszę, ja się domagam smiley

ps. Tak sobie jeszcze pomyślałem patrząc na powyższą listę "braków" - jak ktoś uprzedzał, że nici z przybycia, na tyle wcześnie, że mogłeś to kalkulować to wiadomo - tak bywa i jest to uczciwe. Nie wiem kto kiedy "się odwoływał" (i nie chcę wiedzieć) ale jakaś definicja pojęcia "za późno" powinna być.

ps.2. Dawaj ten numer!

Edytowane przez pilatus dnia 26-09-2016 18:19
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 26-09-2016 18:39
Pilatus wzburzony? Historia już zna przykre następstwa takich sytuacji smiley


944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 26-09-2016 19:04
Nic nie wskóracie, Administracjo...

Mówiąc wprost, to finansowo nie wypadliśmy jakoś szczególnie tragicznie i na ten fakt raczej nie narzekam. Ot, normalne koszta takich przedsięwzięć. Niesmak budzi to 53%, chyba każdy potrafi to zrozumieć - to są jednak godziny wymian maili, telefonów, kombinowania, a dodatkowo jakieś niemałe pieniądze zamrożone na niemal pół roku...

Co do hotelu, to nie jest źle ( choć wizerunkowo wypadliśmy po prostu bardzo słabo ) i nie zamierzam w żadnym wypadku dzielić kosztów.

Co do toru, to nie mam prawa odpowiadać za wszystkich - jak chociaż 50% uczestników namówicie ( i jeżeli macie taką wolę - to zróbcie to na PW, proszę ) na współdzielenie kosztów, to ze swojej strony mogę się pobawić w zlecanie przelewów.

Nie miałem zamiaru tej sprawy wywlekać na forum, przepraszam wszystkich, którzy zmuszeni są te "negocjacje" czytać... Dałem się trochę sprowokować, a i sam mam odrobinę żalu do niektórych i stąd koleją burzę w szklance wody ledwo odrobinę podpuszczony wywołałem, zamiast uciąć dyskusję w zarodku...

Jest jeszcze ostatnia sprawa, o której muszę wspomnieć. Logo zlotu. Tegoroczne logo ma swoją Pomorską historię, którą Sobek bardzo ładnie opowiada przy pomocy rekwizytu w postaci komórki i kiedyś możecie go zapytać, jak się to stało. Natomiast za jego cyfrową realizację jestem odpowiedzialny ja i Cyryl, który nadał mu ostateczny kształt. Jestem Ci, Cyrylu, winien kolosalne piwo, a koszulkę z odpowiednim załącznikiem dostaniesz niebawem.




Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Blumen
Użytkownik

Postów: 1072
Miejscowość: Bydgoszcz
Data rejestracji: 06.07.06
Dodane dnia 26-09-2016 19:29
Mi ciężko się wypowiadać jako nie uczestnik, ale podzielam zdanie pilatusa, z tym, że w troszkę odwrotnej kolejności. Może następnym razem osoby zdeklarowane powinny zapłacić jeszcze przed przyjazdem za sam tor - i wtedy czy będą, czy nie - nie ma to wpływu na organizatora i jego koszty.

Lista jest konkretna, koszty dzielone i po sprawie. Jeśli komuś coś wypadnie, trudno, myślę, że ze względów na ilość osób, które na przykład zapominają będzie to dobre rozwiązanie. Dla jednej osoby może to nie jest koszt, ale jak się ich zbierze 5... dla organizatora i uczestników - TAK

oczywiście to tylko moje zdanie poparte poświadczeniem uczestnictwa w podobnych spotkaniach smiley


Jest MB i BMW smiley
Był PickUp
Była Corca
Była Ascona
Było wozidło MB w168
Była wygoda - BMW E38
Była przygoda - 944s2
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Natalia
Użytkownik



Postów: 490
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 18.03.12
Dodane dnia 26-09-2016 19:44
I ja może coś napiszę.

Tomku Transaxle w końcu Cię poznałam, bo ileż można tylko przez telefon rozmawiać!

Wielki szacun dla Simpreza, Robka i Andrzeja z bratem, że przejechaliście taki kawał drogi - to się ceni smiley

Cichy, mój mistrzu, sprawiłeś mi największą satysfakcję w wyścigach na gokartach. Niesamowicie się czułam, mogąc z Tobą rywalizować.

No i chcę przeprosić za chwilowy mały nieład na torze, gdy uczyłam kuzynkę "jeździć".

I chciałam podziękować Pumbie i reszcie załogi za posprzątanie stołów po imprezie bo niestety mocnej głowy nie posiadam.

I Sianoz! wpadłeś do nas z zaskoczenia, miła niespodzianka, miałeś pewnie niezły ubaw patrząc na tych wszystkich pijaków smiley

hmm no i całej naszej załodze, dziękuję, że przyjechaliście, mamy nowy hymn, którego nie pamiętam, ale co z tego... (Pumba nucił rano) i mam nadzieję, że zaśpiewamy razem za rok.
Jak zawsze pierwsza klasasmiley


Różowy 924 '82
Szybsze 924
928 S '84

Edytowane przez Natalia dnia 26-09-2016 19:45
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 26-09-2016 19:45
Raz jeszcze podkreślę, żeby nie było wątpliwości i dalszej dyskusji:

Pumba napisał/a:
Mówiąc wprost, to finansowo nie wypadliśmy jakoś szczególnie tragicznie i na ten fakt raczej nie narzekam.



Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 26-09-2016 20:02
Kasa kasą, a Robek by chciał Was widzieć na Rovera znakowaniu (taka akcja w radiu ogłoszona została, w tym jedynie słusznym, które Skoda odbiera. Nawet jak ma Alpine wyłączonego) smiley


944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Pumba
Użytkownik

Postów: 2950
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 06.12.09
Dodane dnia 26-09-2016 20:23
Widzę, że się rozkręcamy na koniec sezonu smiley Ja to po ostatnim Wodzirejowaniu tu i ówdzie i drinko-robkowaniu, mam takie małe zlotowe ADHD, więc mówię stanowcze: bardzo chętnie!

Na dodatek już o kilku zakończeniach sezonu parę razy od paru osób słyszałem, czekam tylko na konkretne daty smiley


Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Natalia
Użytkownik



Postów: 490
Miejscowość: Gdańsk
Data rejestracji: 18.03.12
Dodane dnia 26-09-2016 20:54
Simprez ... powtarzam się, wiem, ale masz cudowne loczki !


Różowy 924 '82
Szybsze 924
928 S '84
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
simprez
Użytkownik



Postów: 5607
Miejscowość: Kraków/Myślenice
Data rejestracji: 16.05.08
Dodane dnia 26-09-2016 23:06
sekret to dobra lokówka smiley
No i przecież Sandra ma ładniejsze smiley


944s US'87 - szarak
951 EU'86 - szmergiel
951 US'89 - szweja
944 US'86 - szufla
NLA 944 EU'88 - szuwar AKA serinus canar.
NLA 944s2 EU'90 - szwarc
NLA 944 US'84 - szeryf
951SR US'88 - szyszynka
szmondak (kuratela)
szarłat (kuratela)
SR EU - szczaw - kiedy zakwitnie?
szpaner (kuratela)
szwargot (kuratela)
968 EU'91 CS look - szczepionka (kuratela)
944 US'87 - szkatuła (parts store)
[K] partsy 944S,S2,T,968
Do. Or do not. There is no try.
2716024
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
porsche89
Użytkownik

Postów: 1218
Miejscowość: Łazy Woj.Górny Śląsk
Data rejestracji: 30.04.06
Dodane dnia 27-09-2016 16:55
No zajefajna impra.
Zostało w pamięci Sempulno, szaszłyki, Simprez budzący mnie o 6:30 'Wstawaj stary pijaku jedziemy do domu. Dzięki Ci Simprez za wszystko Pumbie i Natalii i Sandrze za wysiłek okiełznania bałaganu po tych nocnych rozmowach.Jeszcze nie doszedłem do siebie popigwówkach z gwinta.
Dzięki dzięki dzięki czekam na galerię.


944 2,7 '86/'89 kombinacja z trzech dawców lub z czterech teraz S2 look -Już u ludzi
924 2.0 '82
944 2,5 '84
Jeden rower górski
Czarna taczka '06
9895738
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
szczurek
Użytkownik



Postów: 1503
Miejscowość: Rowy
Data rejestracji: 25.04.07
Dodane dnia 27-09-2016 18:01
porsche89 napisał/a:
.Jeszcze nie doszedłem do siebie popigwówkach z gwinta.


Ja od niedzieli z domu nie wychodzę, antybiotyk i inne prochy spożywam, załatwiłem gardło i nie tylko, no ale gdzie drwa rąbią smiley


944 '87 2,5 targa
924/944/968 Papa Smerf
Mercedes 190E 2,6 Sportline
awatar wspomnienia odległe!!!!!!
Jedna Złota Łopata
Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Marta
Użytkownik

Postów: 1010
Miejscowość:
Data rejestracji: 27.06.06
Dodane dnia 27-09-2016 22:20
Pumba napisał:
4.Biłek - brak
5. JW Marta - brak

Pisząc na początku kwietnia o udziale w imprezie nie spodziewałam się, że dogoni nas tzw. życie. Od kwietnia do września zdarzyło się dużo dziwnych rzeczy, z których wyciągnęliśmy wnioski i tak: nie jedliśmy pieczonek u Roberta, nie pojechaliśmy do Stuttgartu, nie piliśmy w Koszalinie i nie będziemy sypać ryżem u Gazików.
I choć pisałam, że ścigać się nie będziemy, bo nie mamy czym, to jednak dołożymy się do kosztów toru, skoro nie chcesz zwrotu za hotel.
Tak, mam poczucie, ze troszku daliśmy dupy, ale z perspektywy tego, co się aktualnie dzieje w naszym życiu, za specjalnych wyrzutów sumienia nie mam.


Autor RE: Operacja Koszalin - 2016
Andrew
Użytkownik



Postów: 1461
Miejscowość: Niegowonice, woj. śląskie, blisko Łazy
Data rejestracji: 30.10.09
Dodane dnia 28-09-2016 14:05
To i mnie nadszedł czas gorąco podziękować organizatorom. Dziękuję również w imieniu mojego bracisza, któremu też się bardzo podobła wycieczka. Dziękuję również w imieniu mojego Boxa, który został godnie pochwalon przez Cichego jako najbardziej sportowe Porsche z obecnych.

Polecam galerię, którą na szybko udało mi się ogarnąć.

https://goo.gl/photos/Nivb9xUZkM1EFpip6




Andrew
924S US '87 2.5 M44.07
944 '88 LY7U
Był Boxster '97 2.5 M96.20 L92U
Był 944 '88 2.7 M44.11 LY7U M220
1405874
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4